A pazi sada:
TELEVIZIJSKA kuća Nova TV oštro kreće u borbu za gledanost - nakon što je i službeno najavljena udarnička jesenska shema, Nova TV je otkupila licencu popularnih "Bračnih voda" i s minimalnim razlikama u scenariju počinje snimati hrvatsku inačicu Bundyjevih.
Vrlo duhovito i prikladno, hrvatski Bundyjevi prezivati će se Bandić, ali tko će glumiti glavu obitelji, tatu koji vječno sjedi na kauču s rukom u hlačama, i majku kojoj je spomenuti kauč srastao sa stražnjicom od ljenčarenja, još se ne zna.
O MAJKOMeđutim, poznato je da će kultnu plavušicu Kelly glumiti Sonja Kovač (podsjetimo, Christinu Applegate jednaka uloga je vinula pod zvijezde) koja se izjasnila kako joj uloge glupih plavuša sasvim odgovaraju, te kako su joj takve uloge najdraže. "Kokoš" Marcy D'Arcy glumit će Jadranka Đokić, a njezin poznati nos biti će predmet Bandićeve sprdnje, baš kao što su u američkoj verziji serijala neiscrpni predmet njegove sprdnje Marcyne nepostojeće grudi.
Najočekivanija stvar u HR eteru






