Što mi je izmamilo smješak danas?

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11512
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

RASKRINKAVANJE CONSA

Post by Michel » 11 May 2023, 17:11

Ovo što su mi ljudi sa facea iz grupe od 17 tisuća članova poslali me sablaznilo počeli su kotrljat Consa pa evo što su izvukli.

Prvo su ovdje primijetili da junfer Cons jako slini za mladim curama i to je bilo njima simpatično jer još nisu znali kakav je creep.
Image

Ovdje su ga skužili da je junfer
Image

Ovdje se sprdaju s njim i čak mu se ženske smiju
Image

Ovdje opet pokazuje svoje Creep izdanje pazite zašto nije njegov tip cura zamislite da imate kćer i tako joj netko napiše.
Image

Nakon toga Cons od srama izlazi iz ormara i priznaje da je gay te daje guze sa smajlićem
Image

Nakon toga kreće flert sa muškim forumašem koji ga je skužio i odmah se ogradio.
Image

Hvala susedima bosancima i pogotovo Srbima na ovome volim vas puno te naravno i hrvati koji su u grupi ljudi samo šerajte i dijelite jer moramo stat bolesnoj osobi na kraj. :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12176
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by John_Ryder » 11 May 2023, 17:59

Tebi treba pomoć.Ovo je tako loše....
Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2388
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 11 May 2023, 18:12

totalno odlepio

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 11 May 2023, 19:29

4 dana doma. Bolesnici, odjebite. Radim pauzu od foruma. :finga: :finga:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 11 May 2023, 19:30

Michel wrote:
11 May 2023, 15:54
john_constantine wrote:
11 May 2023, 15:45
John_Ryder wrote:
11 May 2023, 15:42
AJMO JEDAN LAGANI PODSJETNIK.

hitman_4 wrote: ↑Wed Dec 22, 2021 21:48 pm
nikome se ovdje ne može vjerovati , pogotovo M kojemu je ovo 2. ili 3. profil. Previše puta ulovljen u laži
Ako treba dokaz, tu je
.https://ibb.co/D1Q6qpv
Da, dobro si me podsjetio evo dokaz da imaš dva klona a tko zna koliko još
Image
hitman_4 wrote:
11 May 2023, 15:40
M vidiš da se cijela obitelj aktivirala. nek nađe jedan moj post post di nekog vrijeđam ili širim mržnju. Sam constantin ryderica je spomenuo brata kojeg mrzi, nema tu nimalo ljubavi...

jbte šta su ti sve napisali komotno možeš na sud s tim
Ma bolesnooo :P

Dovoljno je što na faceu ismijavu tu osobu skužili i oni da je klon, a pritom sa niti jednim klonom ne pridonosi forumu dok ja otvaram teme, pišem dojmove, a on ništa. Katastrofa kakav uhljeb. I nisam znao da ne voli brata :jawbreaker:
Jaki su ti dojmovi. Prepričavanje sadržaja filmova i epizoda serije.
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: RASKRINKAVANJE CONSA

Post by john_constantine » 11 May 2023, 19:32

Michel wrote:
11 May 2023, 17:11
Ovo što su mi ljudi sa facea iz grupe od 17 tisuća članova poslali me sablaznilo počeli su kotrljat Consa pa evo što su izvukli.

Prvo su ovdje primijetili da junfer Cons jako slini za mladim curama i to je bilo njima simpatično jer još nisu znali kakav je creep.
Image

Ovdje su ga skužili da je junfer
Image

Ovdje se sprdaju s njim i čak mu se ženske smiju
Image

Ovdje opet pokazuje svoje Creep izdanje pazite zašto nije njegov tip cura zamislite da imate kćer i tako joj netko napiše.
Image

Nakon toga Cons od srama izlazi iz ormara i priznaje da je gay te daje guze sa smajlićem
Image

Nakon toga kreće flert sa muškim forumašem koji ga je skužio i odmah se ogradio.
Image

Hvala susedima bosancima i pogotovo Srbima na ovome volim vas puno te naravno i hrvati koji su u grupi ljudi samo šerajte i dijelite jer moramo stat bolesnoj osobi na kraj. :P
AHAHAHAHAHA, KOJI SI JEBENI FAKIN IDIOT. :prayer:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11512
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 11 May 2023, 19:33

Ti onda ne znaš kako se piše dojam, a ja čak ni ne recenziram kao profi jer nisam profi, ali pogledaš li svaku profi recenziju vidjet ćeš da oni kažu sadržaj i onda idu na tehnikalije. Tako i ja, ali u puno kraćim crtaama. Kažem o čem se radi i onda pohvalim ili ne glumce/scenarij, režiju, atmosferu i slično. No, što bi ti znao, ajde bježi raskrinkan si a ovi sa facea u grupi od 17 tisuća ljudi još pripremaju rade punom parom :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by john_constantine » 11 May 2023, 19:36

Michel wrote:
11 May 2023, 19:33
Ti onda ne znaš kako se piše dojam, a ja čak ni ne recenziram kao profi jer nisam profi, ali pogledaš li svaku profi recenziju vidjet ćeš da oni kažu sadržaj i onda idu na tehnikalije. Tako i ja, ali u puno kraćim crtaama. Kažem o čem se radi i onda pohvalim ili ne glumce/scenarij, režiju, atmosferu i slično. No, što bi ti znao, ajde bježi raskrinkan si a ovi sa facea u grupi od 17 tisuća ljudi još pripremaju rade punom parom :P
Bolje se drži teorija zavjera jer ti jako loše ide pisanje dojmova....
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11512
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 11 May 2023, 19:39

Je, a tebi ide :zubifale: bilo kako bilo ja barem gledam, pišem i doprinosim forumu dok ti i tvoja dva klona obični uhljebi :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 11 May 2023, 20:08

svaka čast kolega M, samo nastavi širiti istinu :D
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2388
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 11 May 2023, 20:10

Michel wrote:
11 May 2023, 19:39
Je, a tebi ide :zubifale: bilo kako bilo ja barem gledam, pišem i doprinosim forumu dok ti i tvoja dva klona obični uhljebi :P
uhljebi ti se mama na mom kurcu

User avatar
Inferno
Posts: 2388
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Inferno » 11 May 2023, 20:12

Michel wrote:
11 May 2023, 19:33
Ti onda ne znaš kako se piše dojam, a ja čak ni ne recenziram kao profi jer nisam profi, ali pogledaš li svaku profi recenziju vidjet ćeš da oni kažu sadržaj i onda idu na tehnikalije. Tako i ja, ali u puno kraćim crtaama. Kažem o čem se radi i onda pohvalim ili ne glumce/scenarij, režiju, atmosferu i slično. No, što bi ti znao, ajde bježi raskrinkan si a ovi sa facea u grupi od 17 tisuća ljudi još pripremaju rade punom parom :P
bio sam u toj grupi pogledat, ne piše nitko ništa, sereš ko grlica....kao i uobičajeno za mitomane četnike

User avatar
Michel
Posts: 11512
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 11 May 2023, 20:21

hitman_4 wrote:
11 May 2023, 20:08
svaka čast kolega M, samo nastavi širiti istinu :D
Naravno da budem :)

Ekipa iz grupe od 17 tisuća ljudi sve prati i gleda a imam još dvije horor grupe s ovih prostora. Inače, ovakve stvari oni stavljaju na privatni dio gdje ja imam ulazak i još dosta ljudi ali ne mogu novi članovi vidjeti jer smo na sve mislili tako da u privatnom dijelu grupe ima nas dosta ali je zabranjen to dio novim članovima jer smo razmišljali korak ispred drugih (tu ide pohvala braći Srbima) koji su se toga sjetili jer smo i računali da će Ryderica i njegova dva klona naći grupu tako da ne vide ništa.

Uglavnom, rade punom parom svaka im čast jer mi skraćuju posao :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by hitman_4 » 11 May 2023, 20:27

šta kažu članovi, slažu li se da je interno omraženi r* brat?
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11512
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Što mi je izmamilo smješak danas?

Post by Michel » 11 May 2023, 20:40

Ma tog tulavog ustašu i najgore pljuju pogotovo nakon što je napisao na temi u kojem žalimo ubijeni djecu "kog boli kurac" što je prilično bolesno i psihopatski tako da im se tu zamjerio ali ne samo Srbima i Bosancima već i hrvatskim članovima koji su se ogradili od njega. Rekli su mi da je najbolje da njemu više ne odgovaram što i radim jer se radi o jako frustriranom junferu koji je naravno klon od ove dvojice. No, taj tulavog ustaša je najbolesniji jer me prati i stalka ali na onak negativan način i zato za njega ide tužba, proučavam zakon a naš zakon barem imaš što i ne smiješ na internetu imam sve slikano pogotovo ovo što je napisao kog boli kurac ubijenu djecu.

Uglavnom, ne piše mu se dobro jer ga baš na faceu kotrljaju tako jako da je to strašno :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply