Mediji i covid

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply

Jeste primili svoju dozu?

Normalno, jedva čekam sljedeće doze
2
29%
Nikako i nikad
5
71%
 
Total votes: 7

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 22 Dec 2021, 20:47

Pa nisam kao ti da se svako malo hvalim kako sam jebao ovu ili onu a zapravo psi koji laju ne grizu :P rekao sam već, meni je dovoljna moja susjeda par kuća niže, ništa obavezno niti smo u vezi ali tu smo jedno za drugo. Bila je uz mene kad sam bio u onoj depresiji kad me nije bilo na forumu i izvukla me iz toga i zahvalan sam joj na tome. U međuvremenu su se dogodile neke stvari između nje i mene, vrlo vjerojatno ćemo i završiti zajedno u budućnosti. Prakticiramo seks koji vi vjerojatno nikad i niste ne želim generalizirati ali pretpostavljam jer niste u tom duhovnom seksu, meditacijskom seksu, seksu disanja i slično ali stvarno nije tema ova za to. Niti sam ja ikad bio osoba koja će se hvalit da sam pojebao neku curu, pogotovo ovu curu koja je stvarno dobra i bila je tu uz mene. Ustvari, ne vidim ikoga ovdje da se hvali da je pojebao neku curu osim tebe. Jebiga, ne možemo biti svi takvi jebači kao što si ti. Ti ipak jebeš cure na svojem poslu pod pauzama :P

A ti si s ovom izjavom samo puniš ego jer eto gle hrabrog consa kako napada druge jer se usude drugačije razmišljati. Tebi na dušu :wink:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 22 Dec 2021, 20:49

Čovjek se više ne smije niti zajebavati :mrgreen:

A i treba imati ego. Toga nemam. :rock:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 22 Dec 2021, 20:50

Zato što me stalno napadaš pa ne znam više kad si ozbiljan a kad nisi

Bilo kako bilo
Image

Ego je dobar, to se slažem ali u potrebnim situacijama.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 22 Dec 2021, 21:30

Cons je Bog Otac Kralj. Karao je ženu dok je muž gledao.Mišel, to ne možeš nadjebat ni da si Sveti Duh seksa. :prayer: :kokicarenje: :partyman:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 22 Dec 2021, 21:48

John_Ryder wrote:
22 Dec 2021, 21:30
Cons je Bog Otac Kralj. Karao je ženu dok je muž gledao.Mišel, to ne možeš nadjebat ni da si Sveti Duh seksa. :prayer: :kokicarenje: :partyman:
i onda se probudio ahhaha

nikome se ovdje ne može vjerovati , pogotovo M kojemu je ovo 2. ili 3. profil. Previše puta ulovljen u laži
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 23 Dec 2021, 02:37

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 23 Dec 2021, 06:54

Michel wrote:
22 Dec 2021, 20:50
Zato što me stalno napadaš pa ne znam više kad si ozbiljan a kad nisi

Bilo kako bilo
Image

Ego je dobar, to se slažem ali u potrebnim situacijama.
Kad si ti u pitanju, nikad nisam ozbiljan. Ne mogu te uopće shvatiti ozbiljno. A takve volim trolati. :)
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 23 Dec 2021, 06:55

hitman_4 wrote:
22 Dec 2021, 21:48
John_Ryder wrote:
22 Dec 2021, 21:30
Cons je Bog Otac Kralj. Karao je ženu dok je muž gledao.Mišel, to ne možeš nadjebat ni da si Sveti Duh seksa. :prayer: :kokicarenje: :partyman:
i onda se probudio ahhaha

nikome se ovdje ne može vjerovati , pogotovo M kojemu je ovo 2. ili 3. profil. Previše puta ulovljen u laži
Mah, vaša stvar vjerujete ili ne. :) Nisam ja kriv što imam bogato iskustvo. Jedino nisam probao tipa golden shower ili sadomazohizam. :ANAL:
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 23 Dec 2021, 10:59

john_constantine wrote:
23 Dec 2021, 06:55
hitman_4 wrote:
22 Dec 2021, 21:48
John_Ryder wrote:
22 Dec 2021, 21:30
Cons je Bog Otac Kralj. Karao je ženu dok je muž gledao.Mišel, to ne možeš nadjebat ni da si Sveti Duh seksa. :prayer: :kokicarenje: :partyman:
i onda se probudio ahhaha

nikome se ovdje ne može vjerovati , pogotovo M kojemu je ovo 2. ili 3. profil. Previše puta ulovljen u laži
Mah, vaša stvar vjerujete ili ne. :) Nisam ja kriv što imam bogato iskustvo. Jedino nisam probao tipa golden shower ili sadomazohizam. :ANAL:
Mislim da bi Mišel volio sadomazo, ali da ga bičuješ u nekom duhovnom smislu....
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 23 Dec 2021, 11:14

Bože dragi, kakvo pišanje po M. A Ryder je baš brutalan prema njemu
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 23 Dec 2021, 18:55

John_Ryder wrote:
23 Dec 2021, 10:59
john_constantine wrote:
23 Dec 2021, 06:55

Mah, vaša stvar vjerujete ili ne. :) Nisam ja kriv što imam bogato iskustvo. Jedino nisam probao tipa golden shower ili sadomazohizam. :ANAL:
Mislim da bi Mišel volio sadomazo, ali da ga bičuješ u nekom duhovnom smislu....
Ne bi to sigurno volio niti me zanimaju takve boleštine ali tebe očito zanima čim ti padaju napamet takve stvari a Cons normalno da je junferica lik nikad pice nije vidio tipični gamer koji sjedi doma i igra igrice plus još je nagluh po njegovim riječima i on kao kara neke male je kako da ne priče za malu djecu :lol:

A ovaj hitmanovich je ljiga kakve nema prestani izmišljati laži seratoru jedan. Odvratan si i pusti me na miru sa svojim fantazijama. Ti si taj koji ima više profila i ti si taj koji je sam sebi pisao hvalospjeve (dokazano) što misliš da ljudi zaboravljaju. Ti si naš forumski Bađunko :P plus ti doslovno ničime ne pridonosiš forumu nikad nisam vidio niti jedan pamtljivi post od tebe. A da ne pričam kako si cijepljen od humora a tek pokušaji humora si ti na razini tvojih mentora ribafishe i ivana šarića koje jako voliš i za koje si se hvalio da ih gledaš redovito na stand upovima :lol: ajde klinac izađi malo van među ljude, odi na neki prosvjed, pokušaj mijenjat svijet oko sebe a ne širiti mržnju i zavist. Ovo je zadnji moj post prema tebi, više ti se ne obraćam osim naravno kada ću napisat hitmanovich na aparatima ali tebi kao forumašu da imamo neku raspravu više nikad jer imaš puno zla u sebi. Iskreno ti želim brz oporavak. Sretno ti.
Last edited by Michel on 23 Dec 2021, 19:17, edited 1 time in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11425
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Mediji i covid

Post by Michel » 23 Dec 2021, 18:57

john_constantine wrote:
23 Dec 2021, 06:54
Michel wrote:
22 Dec 2021, 20:50
Zato što me stalno napadaš pa ne znam više kad si ozbiljan a kad nisi

Bilo kako bilo
Image

Ego je dobar, to se slažem ali u potrebnim situacijama.
Kad si ti u pitanju, nikad nisam ozbiljan. Ne mogu te uopće shvatiti ozbiljno. A takve volim trolati. :)
Samo jedna bitna razlika ja te sad trolam niti sam te ikad shvaćao ozbiljno sa svojim pizdarijama. Sorry, ali gamere ne mogu nikako shvatiti kao ozbiljne ljude koji stalno vise još po forumima. Ajd odi pisati novu priču u glavi kako si jebao neku malu dok su vas gledali ljudi na poslu :lol: :lol: a da ne pričam tko tebe može shvaćati ozbiljno kad si se cijepio ka vjeruješ Plenkoviću i Gatesu i vladi izgubio si svaki kredibilitet
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Mediji i covid

Post by hitman_4 » 23 Dec 2021, 20:31

upalio se ahahahhaha
Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Mediji i covid

Post by john_constantine » 23 Dec 2021, 21:07

Michel wrote:
23 Dec 2021, 18:57
john_constantine wrote:
23 Dec 2021, 06:54
Michel wrote:
22 Dec 2021, 20:50
Zato što me stalno napadaš pa ne znam više kad si ozbiljan a kad nisi

Bilo kako bilo
Image

Ego je dobar, to se slažem ali u potrebnim situacijama.
Kad si ti u pitanju, nikad nisam ozbiljan. Ne mogu te uopće shvatiti ozbiljno. A takve volim trolati. :)
Samo jedna bitna razlika ja te sad trolam niti sam te ikad shvaćao ozbiljno sa svojim pizdarijama. Sorry, ali gamere ne mogu nikako shvatiti kao ozbiljne ljude koji stalno vise još po forumima. Ajd odi pisati novu priču u glavi kako si jebao neku malu dok su vas gledali ljudi na poslu :lol: :lol: a da ne pričam tko tebe može shvaćati ozbiljno kad si se cijepio ka vjeruješ Plenkoviću i Gatesu i vladi izgubio si svaki kredibilitet
Bitch, please...
Michel puši karu.

John_Ryder
Posts: 12167
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Mediji i covid

Post by John_Ryder » 23 Dec 2021, 23:59

Mišela smo razjebali....opet će nestat sa foruma pa će ga mala iz sela tješit dok je u depri ahahahahahha
Image

Image

Post Reply