Koji ste horror zadnji gledali?

Razgovori ugodni o horor temama
Post Reply
User avatar
yaps
Posts: 111
Joined: 10 Apr 2009, 12:29
Location: Jagodina

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by yaps » 07 Oct 2010, 00:56

Link (1986) 7/10. Jos jedan stari i meni vrlo dragi film koji sam gledao kao klinac. Film o majmunu (simpanzi) ubici.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Jane Doe » 07 Oct 2010, 07:47

Suck (2009) 6,5/10
Rock horor komedija koja.... hm... Alice Cooper glumi, pa sam skinula. i nije tako loše, ima dobrih provala, pretjerivanja sa šminkom (kad vidiš kako pojedini likovi u filmu izgledaju, moraš se smijat :lol: ) i ostalih bedastoća, da se moraš smijat i to više puta jer je bedasto više nego smiješno. komedija i parodija s vampirima. Cooper malko pridonosi ocjeni (a njegova šminka za nastupe je super u odnosu na ovo kako u filmu izgleda :facepalm: , a moraš se smijat :lol: )
uglavnom, niš posebno, bedasto i zabavno, drago mi je da sam gledala

Mirrors 2 (2010) 6,5/10
Gledala sam ovo totalno bez uspoređivanja s prvim dijelom jer je radnja totalno za sebe i jedino što povezuje ova dva filma
SpoilerShow
je ista robna kuća u kojoj se događaju sranja iliti trgovački centar, što već

prića je nekako već viđen, ali solidna, ima par solidnih killova. onako, neloš film, rekla bi čak ok, blabi horor, ali bio mi je zanimljiv do kraja
Image

User avatar
Skunk64
Posts: 45
Joined: 19 Apr 2010, 23:37

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Skunk64 » 07 Oct 2010, 11:58

Frozen (6/10)

Ustvari, nisam bas siguran za ocjenu, krenuo sam gledat film jucer oko 11, evo, sad sam se bas probudio, film je gotov.. :mrgreen:
"Where's your will to be weird?"

User avatar
Damned_Thing
Posts: 145
Joined: 17 Oct 2009, 12:44

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Damned_Thing » 07 Oct 2010, 15:25

The Sentinel (1977)
steta sto je ovakav film zaboravljen.. Odlican fil i dosta strasan (ima dobrih scena) za film it 70-tih, prica,gluma,atmosfera,mesto,efekti.. Pogledati :kokicarenje:

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Josef K » 07 Oct 2010, 18:44

Haute Tension - 9/10
Kakvo remek djelo :supz: Kakav kraj! Kakvo sve! :lol:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Unreal » 07 Oct 2010, 19:59

john_constantine wrote:Night of the demons 2 - ako je original bio ozbiljan horor s evil dead štihom, tako je nastavak puno luđi, krvaviji i zabavniji s pregršt suludih jezovitih komičnih scena, poput bizarne scene igranja košarke s vlastitom glavom. Opatica je totalno otkačen lik, naročito kada krene u akciju. Angela fenomalna kao i uvijek, naročito iznenađenje pri kraj filma s izvrsnom završnicom. Dosta nebuloza, ali uvrnuta scena s demonskim "ružem" i dosta akcije s puno gadljivih scena. Prezabavno od početka do kraja :rock: 4/5
Preporuči bi ti da preskočiš trojku jer je preloš nastavak :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 07 Oct 2010, 20:07

Unreal wrote:
john_constantine wrote:Night of the demons 2 - ako je original bio ozbiljan horor s evil dead štihom, tako je nastavak puno luđi, krvaviji i zabavniji s pregršt suludih jezovitih komičnih scena, poput bizarne scene igranja košarke s vlastitom glavom. Opatica je totalno otkačen lik, naročito kada krene u akciju. Angela fenomalna kao i uvijek, naročito iznenađenje pri kraj filma s izvrsnom završnicom. Dosta nebuloza, ali uvrnuta scena s demonskim "ružem" i dosta akcije s puno gadljivih scena. Prezabavno od početka do kraja :rock: 4/5
Preporuči bi ti da preskočiš trojku jer je preloš nastavak :lol:
vjerujem, ali iz principa ću pogledati. :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 07 Oct 2010, 20:09

Piranha 3D - brutala od filma. Baš krvavi popcorn movie, s odličnim i nasilnim prikazom masovnog masakra na jezeru. Sise, komadi, krv, visoki bodycount, nasilje, debilni dijalozi, i trash elementi. Da, nasilja je toliko da je već više smiješno nego ozbiljno. A tek završnica koja najavljuje nastavak. 4/5
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Asfodel » 07 Oct 2010, 23:25

Zadro wrote:Haute Tension - 9/10
Kakvo remek djelo :supz: Kakav kraj! Kakvo sve! :lol:
Da, weee :mrgreen:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by Bub » 08 Oct 2010, 02:07

Resident Evil Afterlife - n/a

Zajebi efekte kad film ne pije vodu, to jednostavno nije to više.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by remike2 » 08 Oct 2010, 10:00

Asfodel wrote:
Zadro wrote:Haute Tension - 9/10
Kakvo remek djelo :supz: Kakav kraj! Kakvo sve! :lol:
Da, weee :mrgreen:
Prejeben film. :supz:
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 08 Oct 2010, 12:36

Soul eater - preizvrstan, odličan i vrlo zarazan anime s premalo epizoda. Sada mi je baš žao što se nije nastavilo dalje kao manga, nego se naprasno prekinulo. Izvrsna animacija, genijalni likovi od kojih je najveći favorit Death Kido. A i Shinigami je prelud lik. Odličan humor, poput one epizode s Meduzinim gaćicama ili kada su čitali tekst od Chrone. Ah da, Chrona je izvrstan lik, naročito njezin lik koji se nalazi unutar njezina tijela. A tek scena s Kišinom, prva pojava s njim, prebolesna i jezovita epizoda. Akcija je odlična, a tek završnica, pravi spektakl. Jedino je zadnja epizoda nekako neuvjerljiva, ali preizvrstan anime. 5/5
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 08 Oct 2010, 16:07

neon maniacs - solidan horor s nakazama kojima je jedina slabost voda. Svaki od njih ima svoje specijalne vještine i izgled po nazivu (Hangman - ubija vješalama odjeven kao kauboj ili bigfoot, kao neki pračovjek). Solidni elementi filmova 80 - tih - uplašena djevojka, štreber koji nema hrabrosti ju zavesti, glupi policajci koji ništa ne kuže i slično... Dobar početak, dosadna sredina, i zabavno krvavo finale koje popravlja stvar. Tipični horor završetak koji ostavlja prostora za nastavak. Moglo je i puno bolje. 3/5
Michel puši karu.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by metallicat » 08 Oct 2010, 16:59

Zadro wrote:Haute Tension - 9/10
Kakvo remek djelo :supz: Kakav kraj! Kakvo sve! :lol:
odlično rečeno :mrgreen:
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koji ste horror zadnji gledali?

Post by john_constantine » 08 Oct 2010, 18:02

Captain Kronos - Vampire Hunter - odličan hammer horor s vampirima. Zanimljiv predložak, napet iako predvidljiv obrat, šarmatni kapetan Kronos i njegov grbavi pomoćnik, scene vampirskih napada, nekoliko preokreta. A tek scena u krčmi, sukob Kronosa protiv trojice plaćenika. Ili završna mačevalačka sekvenca. 4/5
Michel puši karu.

Post Reply