It's Always Sunny in Philadelphia ( 2005 )

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

It's Always Sunny in Philadelphia ( 2005 )

Post by Aryx » 29 May 2009, 19:44

http://www.imdb.com/title/tt0472954/

It's "Seinfeld" on crack.

Plot: Four egocentric friends who run a neighborhood Irish pub in Philadelphia try to find their way through the adult world of work and relationships. Unfortunately, their warped views and precarious judgments often lead them to trouble, creating a myriad of uncomfortable situations that usually only get worse before they get better.

Bas sam pogledao prvu sezonu i prezadovoljan sam serijom. Nikad jos nisam vidio tako nemoralne likove... :lol: :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 29 Jun 2009, 15:21

nakon odgledane sve 4 sezone moram reci da je ovo hands down jedna od najboljih i najoriginalnijih humoristicnih ( hvala bogu nema onog iritantnog pozadinskog smijeha ) serija koje sam gledao :D . mozda i najbolja :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 25 Aug 2009, 15:45

Hahhahaha, počela sam gledati i prebolesni su!!!! Jedan od likova isti Aryx ( izgledom) :P mislim da ću danas imati maraton ove serije :lol: :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 25 Aug 2009, 21:22

callac wrote:Hahhahaha, počela sam gledati i prebolesni su!!!! Jedan od likova isti Aryx ( izgledom) :P mislim da ću danas imati maraton ove serije :lol: :lol:
ma lol :D , kaj Charlie ? :lol: do kuda si stigla ? 1 sezona je onak dobra , ali 2 , 3 i 4 su pre sick :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2009, 21:38

Lol, evo neko se uvatija i na Aryxove preporuke. :twisted:

Šalu na stranu, serije jest zakon! Meni najdraža 3. sezona. :wink:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 25 Aug 2009, 22:08

Aryx wrote:
callac wrote:Hahhahaha, počela sam gledati i prebolesni su!!!! Jedan od likova isti Aryx ( izgledom) :P mislim da ću danas imati maraton ove serije :lol: :lol:
ma lol :D , kaj Charlie ? :lol: do kuda si stigla ? 1 sezona je onak dobra , ali 2 , 3 i 4 su pre sick :)
Da,da, Charlie, plus što mi je on omiljeni lik :D :wink: Sad sam završila sa prvom sezonom i nakon tuširanja se bacam na dalje. Moramo uskoro na neku kavu, ti,ja i Dingo, još da pogledam Rome, mislim da bi kava trajla i duže od pet sati :P

@Ghost - :P nakon što sam pogledala Oldboya na njegovu preporuku, skužila sam da mu je ukus poprilično dobar, a to je potvrdio i sa ASOIAF pa onda valjda mora valjati i ova serija o kojoj non-stop tupi :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 25 Aug 2009, 22:14

callac wrote:
Aryx wrote:
callac wrote:Hahhahaha, počela sam gledati i prebolesni su!!!! Jedan od likova isti Aryx ( izgledom) :P mislim da ću danas imati maraton ove serije :lol: :lol:
ma lol :D , kaj Charlie ? :lol: do kuda si stigla ? 1 sezona je onak dobra , ali 2 , 3 i 4 su pre sick :)
Da,da, Charlie, plus što mi je on omiljeni lik :D :wink: Sad sam završila sa prvom sezonom i nakon tuširanja se bacam na dalje. Moramo uskoro na neku kavu, ti,ja i Dingo, još da pogledam Rome, mislim da bi kava trajla i duže od pet sati :P

@Ghost - :P nakon što sam pogledala Oldboya na njegovu preporuku, skužila sam da mu je ukus poprilično dobar, a to je potvrdio i sa ASOIAF pa onda valjda mora valjati i ova serija o kojoj non-stop tupi :lol:


Ma lol, nije to samo njegov ukus, nema praktički čovika kojem Oldboy nije zakon na prebolestan način, Watchmeni, ASOIAF itd. To su sve više-manje provjerene stvari.

E i da, Aryx pročita san cilu Igru prijestolja, i već san na pola druge knjige, samo mi se nije dalo komentirat ode (kad bi pisa svaki film, strip itd koji san pogleda ima bi duplo više postova). :lol: Inače, super je knjiga, al nije to ipak najbolje šta fantasy nudi, puno jači su mi i Salvatorina Drizzt serija (tamni vilenjak), općenito Forgotten realms svijet, kao i Sjećanje, tuga i trn od Tada Williamsa. Ipak je malo presapunjasto, al bar garantira automatsko navlačenje. :wink: Ocjena bi bila 8/10, radujen se nadolazećoj seriji.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 25 Aug 2009, 22:18

Ghostface wrote:
callac wrote:
Aryx wrote:ma lol :D , kaj Charlie ? :lol: do kuda si stigla ? 1 sezona je onak dobra , ali 2 , 3 i 4 su pre sick :)
Da,da, Charlie, plus što mi je on omiljeni lik :D :wink: Sad sam završila sa prvom sezonom i nakon tuširanja se bacam na dalje. Moramo uskoro na neku kavu, ti,ja i Dingo, još da pogledam Rome, mislim da bi kava trajla i duže od pet sati :P

@Ghost - :P nakon što sam pogledala Oldboya na njegovu preporuku, skužila sam da mu je ukus poprilično dobar, a to je potvrdio i sa ASOIAF pa onda valjda mora valjati i ova serija o kojoj non-stop tupi :lol:


Ma lol, nije to samo njegov ukus, nema praktički čovika kojem Oldboy nije zakon na prebolestan način, Watchmeni, ASOIAF itd. To su sve više-manje provjerene stvari.

E i da, Aryx pročita san cilu Igru prijestolja, i već san na pola druge knjige, samo mi se nije dalo komentirat ode (kad bi pisa svaki film, strip itd koji san pogleda ima bi duplo više postova). :lol: Inače, super je knjiga, al nije to ipak najbolje šta fantasy nudi, puno jači su mi i Salvatorina Drizzt serija (tamni vilenjak), općenito Forgotten realms svijet, kao i Sjećanje, tuga i trn od Tada Williamsa. Ipak je malo presapunjasto, al bar garantira automatsko navlačenje. :wink: Ocjena bi bila 8/10, radujen se nadolazećoj seriji.

Naravno da nije, ali on me je jedini pilao s tim svaki put kad bi se vidjeli ili čuli. Ja također ne mogu dočekati da počne serija A Game Of Thrones!!!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 25 Aug 2009, 22:20

Ghostface wrote:
callac wrote:
Aryx wrote:ma lol :D , kaj Charlie ? :lol: do kuda si stigla ? 1 sezona je onak dobra , ali 2 , 3 i 4 su pre sick :)
Da,da, Charlie, plus što mi je on omiljeni lik :D :wink: Sad sam završila sa prvom sezonom i nakon tuširanja se bacam na dalje. Moramo uskoro na neku kavu, ti,ja i Dingo, još da pogledam Rome, mislim da bi kava trajla i duže od pet sati :P

@Ghost - :P nakon što sam pogledala Oldboya na njegovu preporuku, skužila sam da mu je ukus poprilično dobar, a to je potvrdio i sa ASOIAF pa onda valjda mora valjati i ova serija o kojoj non-stop tupi :lol:


Ma lol, nije to samo njegov ukus, nema praktički čovika kojem Oldboy nije zakon na prebolestan način, Watchmeni, ASOIAF itd. To su sve više-manje provjerene stvari.

E i da, Aryx pročita san cilu Igru prijestolja, i već san na pola druge knjige, samo mi se nije dalo komentirat ode (kad bi pisa svaki film, strip itd koji san pogleda ima bi duplo više postova). :lol: Inače, super je knjiga, al nije to ipak najbolje šta fantasy nudi, puno jači su mi i Salvatorina Drizzt serija (tamni vilenjak), općenito Forgotten realms svijet, kao i Sjećanje, tuga i trn od Tada Williamsa. Ipak je malo presapunjasto, al bar garantira automatsko navlačenje. :wink: Ocjena bi bila 8/10, radujen se nadolazećoj seriji.
@Callac - moze moze , cim ispiti prodju :P , a mozda i prije :) . btw da charlie ftw :p
@ ghost - viewtopic.php?p=153055#153055 tu sam ti odgovorio
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 26 Aug 2009, 22:20

:lol: :lol: :lol: sad sam baš pogledala Hundred Dollar Baby epku i crkla od smijeha, suze su mi curile!!!!! :lol: :lol: :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 27 Aug 2009, 01:54

callac wrote::lol: :lol: :lol: sad sam baš pogledala Hundred Dollar Baby epku i crkla od smijeha, suze su mi curile!!!!! :lol: :lol: :lol:
:D
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 01 Sep 2009, 23:36

Night Man - Day Man :prayer: :prayer: :prayer: :supz: :lolcina: :heart:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 03 Sep 2009, 11:29

The Ballad of Night Man and Day Man

http://www.hulu.com/watch/17681/its-alw ... -night-man

NIGHT MAN

Night man,
Sneaky and mean
Spider inside my dreams
I think I love you
You make me wanna cry, you make me wanna die
I love you, I love you , I love you , I love you, I love you.
Night Man
Every night you come into my room and pin me down with your strong arms
You pin me down down and I try to fight you
you come inside me and fill me up…

Just two men sharing the night
It might seem wrong but it’s just right
It’s just two men sharing each other
It’s just two men like loving brothers
One on top, and one on bottom
One inside, and one is out
One is screaming he’s so happy
The other’s screaming a passionate shout
It’s the Night Man
The feeling so wrong it’s right man
the feeling so wrong…
I can’t fight you man when you come inside me and pin me down your strong hands and I’ll become the Night….the passionate, passionate Night Man.

They took you Night Man
and you don’t belong to them
They left me in a world of darkness
without your sexy hands
and I miss you Night Man
so bad.

DAY MAN

Day Man
Fighter of the Night Man
Champion of the Sun
Master of Karate
and friendship for everyone.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 08 Sep 2009, 22:38

Danas sam progutala cijelu četvrtu sezonu i samo mogu reći- svaka čast!! :prayer: :partyman: :D :D
Serija mi se na prvu svidjela, jedva čekam sljedeću sezonu i nadam se da će ih biti još puuuuno!!! :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 09 Sep 2009, 01:35

5 sezona u velikom iscekivanju te nekom rewatchu svih 4 sezona
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply