The Mentalist

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 23 May 2011, 01:28

Malo je reć kako je finale šokantno, ovo doslovno NITKO nije očekiva, čak ni oni najveći fanovi. Kapa doli, Bruno Heller! Ovo je upravo postala moja omiljena serija, skinuvši Dextera s trona. Da, toliko je dobra.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: The Mentalist

Post by A$H » 23 May 2011, 01:41

ma zbog 10 dobrih minuta tesko mi moze postat najboljom serijom i skinut neku kojoj je cijela sezona odlicna sa trona.
SpoilerShow
ali cim se red john predstavio znao sam da ce ga ubit pa makar ga i stolcem zatukao. jer to je jedino sto osoba na njegovom mjestu moze napravit nakon svega. bez obzira ima red john oruzje ili ne to se moralo dogodit.
nista tak sokantno bas.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 23 May 2011, 02:19

Eto, meni može, jer je cila 3. sezona fenomenalna, ne samo zadnjih 10 minuta. Šokantno je zbog jako puno razloga, koje očito ne uvažavaš koliko ja, pa nećemo više o tome.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: The Mentalist

Post by A$H » 23 May 2011, 23:30

nema nista bolje od dobre internet rasprave..fuck yeah.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 24 May 2011, 07:25

Odlično finale, točno se posložilo po mojim nekim željama i očekivanjima- ovako jedna serija treba završiti! No, znam da neće i da će sljedeća sezona usrati stvar, al bar sam imala užitak ovih sat i pol koliko je trajala dupla ep.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Svarog
Posts: 165
Joined: 15 May 2011, 21:35
Location: A6

Re: The Mentalist

Post by Svarog » 29 May 2011, 11:10

Evo s malim zakašnjenjem pogledao posljednju epizodu. Što se mene tiče odlično finale. Nisam očekivao ovakav kraj, ali ispalo je i bollje nego što sam mislio. Nadam se da se neće desiti da ukake sljedeću sezonu.
Well, is it not said: See a pin and pick it up, and all day long you'll have a pin

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 05 Oct 2011, 22:25

Ah
SpoilerShow
nekako sam si i mislila da će bit na tu foru, treba para zaraditi pa ajmo reć da to nije bio Red John... i ono suđenje je uvredljivo za moju inteligenciju, pogotovo kako paralelno gledam i par odvjetničkih serija, koje su opet prenabrijano prenapuhano pretjerane, ali misli, kamon, tako veliki slučaj sa par ljudi u sudnici, on se sam brani i sve gotovo u prvih dvadeset minuta.... druga epizoda isto bezveze. Al, sad kad su se si vratili na svoja mjesta, nadam se da će serija dalje nastaviti u nešto normalnijem i mentalističnijem tonu
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 05 Oct 2011, 23:33

SpoilerShow
Da, suđenje je naivno, ali tako je nažalost u Mentalist svitu, Patrick Jane je jednostavno prevelika faca da bi od ikog izgubija (osim RJ-a). A iako ovo sad baca na Profilera, ipak mi savršeno paše šta ono ipak nije bija Red John, bilo je ipak to sve prenaglo i nedorečeno, a bilo bi prilično lame da se sve nastavi vrtit oko njegovih sljedbenika i potencijalnih vođa kulta. Ovako je RJ dokaza da mu Patrick još uvik nije ni blizu po lukavosti i pameti. Zasad je šah za Rj-a.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 06 Oct 2011, 00:04

SpoilerShow
Ma naravno da se i pretpostavljalo da to nije RJ, kao što rekoh, serija sa njegovim ubojstvom završava trajno, a mi smo ušli u novu sezonu, do the math :lol: (ne ti, nego općenito) Ne znam, ponekad me naživciraju takve nelogičnosti, a opet, seriju i gledam jer me odmara i zabavlja i štasvene. Uglavnom mislim da sam razočarana što sve više serija koje su me oduševljavale kreću putem propasti i dok u jednu ruku ne želiim da ikad završe, u drugu mi smeta što ne znaju reći kad je dosta i zaustaviti se dok još liče na sebe. kužiš?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 06 Oct 2011, 00:10

Da, kužin u potpunosti. Supernatural je recimo jedna od onih koje su se toliko usrale da su mi zgadile sve. Da, baš taj Supernatural je posta toliko govno da to nisu istine. A i Dexter nije puno bolji, pa ni Fringe. A to je nažalost cijena koju serije plaćaju kad se sve vrti oko para. Jedino eto BB ostaje jednako kvalitetna, al to i jest zato šta im novci nisu primarna stvar. BBC serije su tu puno stabilnije. Evo baš gledan Downton Abbey i guštan ka malo prase.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 04 Nov 2011, 23:28

Callac, ako još nisi pogledala, kad pogledaš obavezno baci komentar na ovotjednu epizodu, pogotovo njen kraj. Mene je oduševija, Jane je konačno pokaza određenu preobrazbu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 04 Nov 2011, 23:31

zadnje sam gledala 406, al sam zaspala na zadnjih 5 min. el izašla još koja ep. ili je to to, da znam dal da prekinem gledanje dextera i odgledam samo kraj ove epke?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: The Mentalist

Post by Scarface » 05 Nov 2011, 00:04

Ima i 7., pogledaj obavezno. :supz:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 05 Nov 2011, 00:10

Scarface wrote:Ima i 7., pogledaj obavezno. :supz:
ok, ide na skidanje odmah :)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The Mentalist

Post by callac » 10 Nov 2011, 22:34

Evo, pogledala!
SpoilerShow
jebote, nešto mi čitavu epku kroz glavu prolazilo da nije Jane Red John :jawbreaker: al mi to ne bi bilo logično. I koji kraj :prayer: ma, nadam se da će sljedeća epizod konačno opet vratiti glavnu priču u seriju
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply