Dr Who (2005)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Dr Who (2005)

Post by dodo » 19 Nov 2007, 03:50

avantura,fantazija,horror,komedija,akcija, sve u svemu raznolika serija sa več viđenim pričama ali svejedno opet uzbudljiva.
dobila je odlične ocijene na imdb 9/10


www.imdb.com/title/tt0436992/trailers

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 19 Nov 2007, 14:24

cuo i ja da je dobra, al nisam gledao...da, mislim da je isti lik koji je napisao scenarij za jekylla pisao i ovo..

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr Who (2005)

Post by callac » 03 Jun 2010, 10:36

Ček, samo ovo imamo za Dr Who???? Sramotno, ASH, urgiraj da se prvi post uredi, znaš kako si meni packu dao, tako i sad napravi! :mrgreen:
I znam da opet kasnim, ali peta sezona je već skoro na pola izašla, sinoć sam počela gledati i iako su opet promjenili glavnog lika, moje prvotno negodovanje se promjenilo jer novi Doctor je zapravo, opet, simpa! I nova suputnica je preslatka, obožavam riđokose ženskice. Danas je slobodan dan i mislim da ću ga provesti manje-više gledajući ostatak epizoda! Živjeli!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr Who (2005)

Post by john_constantine » 03 Jun 2010, 10:42

ja sam još uvijek na polovici četvrte sezone... Primijetio sam da se negdje u dvostrukoj epizodi pojavljuje ona cura iz Torchwooda, pa se moram natjerati da dovršim bar prvu sezonu torchwooda...
Michel puši karu.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr Who (2005)

Post by callac » 03 Jun 2010, 10:55

john_constantine wrote:ja sam još uvijek na polovici četvrte sezone... Primijetio sam da se negdje u dvostrukoj epizodi pojavljuje ona cura iz Torchwooda, pa se moram natjerati da dovršim bar prvu sezonu torchwooda...
Meni je Torchwood predobar, odgledala sam sve tri sezone i čak sam na kraju treće i suzu pustila, brijem da se neće dalje snimati....šteta!!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr Who (2005)

Post by john_constantine » 03 Jun 2010, 12:14

callac wrote:
john_constantine wrote:ja sam još uvijek na polovici četvrte sezone... Primijetio sam da se negdje u dvostrukoj epizodi pojavljuje ona cura iz Torchwooda, pa se moram natjerati da dovršim bar prvu sezonu torchwooda...
Meni je Torchwood predobar, odgledala sam sve tri sezone i čak sam na kraju treće i suzu pustila, brijem da se neće dalje snimati....šteta!!
je, i ja sam tako čuo... Da, totalno je drugačija, mračnija i puno ozbiljnija od Dr.Whoa, a i glavna junakinja mi je tako seksi s tim razdeljkom na zubima. :mrgreen: Ona epizoda s kanibalima mi je bila predobra.
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Dr Who (2005)

Post by elrania » 03 Jun 2010, 19:53

mislim da sam pogledala 3 epizode ovoga nedavno i zbilja moram reć da je jedna od najglupljih serija na koje sam našla.
i nevjerojatno mi je dosadna :?

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr Who (2005)

Post by callac » 03 Jun 2010, 20:05

elrania wrote:mislim da sam pogledala 3 epizode ovoga nedavno i zbilja moram reć da je jedna od najglupljih serija na koje sam našla.
i nevjerojatno mi je dosadna :?
Si gledala otpočetka ili si nabasala na neke tri random epizode? Zanimljivo je kako ima podjeljenih mišljenja oko ove serije, ili ju ljudi obožavaju ili pak ne žele ni primirisati jer misle da je neko dječije sranje.Ali brijem da riječi kao najgluplja i dosadna još nisam čula u istom kontekstu sa Dr Who... Prvi doktor u novom serijalu, moj omiljeni, je presmješno privlačan, story arc sa Bad Wolfom je nenadjebiv u svim ostalim sezonama.
Ja ju stvarno volim, naročito jer je britanska, taj jezik je presavršen. I tak, sad idem dalje gledati petu sezonu :P
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr Who (2005)

Post by john_constantine » 03 Jun 2010, 20:09

ma ja uvijek za tu seriju od većine čujem da je glupa, dječja i sve to... Ali što oni znaju? :mrgreen: Imam čak i dva privjeska od dr. whoa - oni svemirski nosorozi policajci iz prve epizode u trećoj sezoni i njegovu telefonsku govornicu. Prodavala je čak i njegovu sliku s potpisom, ali sumnjam u autentičnost...
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Dr Who (2005)

Post by elrania » 03 Jun 2010, 20:18

callac wrote:
elrania wrote:mislim da sam pogledala 3 epizode ovoga nedavno i zbilja moram reć da je jedna od najglupljih serija na koje sam našla.
i nevjerojatno mi je dosadna :?
Si gledala otpočetka ili si nabasala na neke tri random epizode? Zanimljivo je kako ima podjeljenih mišljenja oko ove serije, ili ju ljudi obožavaju ili pak ne žele ni primirisati jer misle da je neko dječije sranje.Ali brijem da riječi kao najgluplja i dosadna još nisam čula u istom kontekstu sa Dr Who... Prvi doktor u novom serijalu, moj omiljeni, je presmješno privlačan, story arc sa Bad Wolfom je nenadjebiv u svim ostalim sezonama.
Ja ju stvarno volim, naročito jer je britanska, taj jezik je presavršen. I tak, sad idem dalje gledati petu sezonu :P

pogledala sam ono na što bih naletila na tvu.
nisam imala nikakvo mišljenje o seriji prije toga, jer nisam niš ni znala o njoj pa sam joj dala šansu i htjela sam vidjet o čem je riječ.
i onda je ispala onakva ko što sam napisala. meni je zbilja jako bezvezna i uopće me ne privlači daljnje gledanje.

isto neoduševljenje dijelim prema britanskom naglasku :lol:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dr Who (2005)

Post by Asfodel » 03 Jun 2010, 21:02

Ovo i Torchwood mi spadaju u isti koš po ocjeni, a ona je loša :mrgreen: Potpisujem elraniu u gotovo svemu.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr Who (2005)

Post by callac » 03 Jun 2010, 21:39

Blasphemy :shock: :lol: :lol: I will pray for your souls :twisted:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dr Who (2005)

Post by Asfodel » 03 Jun 2010, 21:44

A jbg :lol: Sve ove što su sad pootvarane a la Raymond su mi isto bzvz, al njih mogu pogledat kad mi je dosadno. Ove dvije ne mogu :mrgreen:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr Who (2005)

Post by callac » 03 Jun 2010, 21:49

Khmmm, očito niste ljubiteljice Sf-a pa ću pretpostaviti da niste gledale ni Stargate, SG Atlantis, Babylon 5, Firefly, Farscape etc...još je za elri bilo nade dok je ASH bio u blizini, ovako ste obadvije doomanena vječno neznanje :butthead:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dr Who (2005)

Post by Asfodel » 03 Jun 2010, 21:55

callac wrote:Khmmm, očito niste ljubiteljice Sf-a pa ću pretpostaviti da niste gledale ni Stargate, SG Atlantis, Babylon 5, Firefly, Farscape etc...još je za elri bilo nade dok je ASH bio u blizini, ovako ste obadvije doomanena vječno neznanje :butthead:
Nije istina :D (bar za sebe govorim, zapravo, mislim da bi i elri istaknula da ne voli sf, tako da vjerojatno i ona ovako misli). Isključivo se temelji na procjeni jel serija dobra ili nije. A ona to meni svakako nije.
A Raymonda i slične sam navela zato što je sad otvoren topic pa da usporedim 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply