Dr. house

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Dr. house

Post by HorrorHR » 07 Jan 2014, 17:55

jel to još ide?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr. house

Post by john_constantine » 07 Jan 2014, 18:55

HorrorHR wrote:jel to još ide?
ne, odavno se završilo s serijom, na osmoj sezoni.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 07 Jan 2014, 22:53

Yep, završilo.

Meni je ovo odlična serija za opuštanje. Seriju koju što duže odugovlačim i postepeno gledam. Za to je odlična.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 04 Dec 2014, 02:25

Doktore, doktore, evo me natrag nakon 11 mjeseci :rock:

Epizode 12, 13, 14, 15, 16 i 17 riješene. Idemo ovu sezonu popapati.

Zadnje dvije odlične, pogotovo u 16. epizodi House sretan i ništa mu ne smeta :lol: :lol:

A u 17. o tipu koji ima tu neku bolest zbog koje stalno govori istinu pa tako burutalno povrijedio ženu i svoju klinku. To nisam znao da postoji takva bolest. U toj epizodi su odlično stavili Wilsonovu priču oko brata i odlično se zaokružilo to s istinitom pa je Wilson rekao Houseu da ne voli stvari koje on voli, ali da mu cijelo vrijeme popušta pa kad je rekao da neće ići na one kamione, House ga počeo pratiti i napravio je cijelu kompliciranu priču, hahhahaha.

Cuddy i House dalje nešto pokušavaju, ne znam što će tu biti, ali dobri su mi dok Foreman i Remy, majko mila :facepalm: ni k od kemije. Stvarno su užasni.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 14 Dec 2014, 15:55

Završena 5. sezona. I otkud sad početi.

5. sezona mi je tik do 4. sezone. Sezone koje su Housea stavile među moje omiljene serije. Ne znam koju bi sezonu izabrao kao najbolju. 4. sezona mi ima nešto bolju prvu polovicu dok je druga polovica nekako izjednačeno, ali 4. sezonu spašavaju dva remek djela, House's Head i Wilson's Heart i super je što se nadovezuju u ovoj sezoni na te nastavke.

Zadnjih 5, 6 epizoda obje sezone su bile tako emotivne kao malo koja serija. Samo su pokazale koliko je House kompleksan lik.

Locked In je bila odlična kad so pratili čitavu epizodu iz perspektive bolesnika. Simple Explanation je bila najšokantnija epizoda čitave serije. Nisam mogao vjerovati za Kutnera
SpoilerShow
da se ubio :jawbreaker: al čitao sam kako je sam glumac otišao iz serije jer je išao raditi za bijelu kuću :facepalm: svejedno, odlično su se sjetili da ga se riješe samoubojstvom. Zar tako nije inače da ljudi za koje mislimo kako nemaju probleme, da se ubiju.
I onda su došle tri zadnje epizode, tri remek djela, svaka epizoda bolja od prethodne, pomicanje granica u komplesknosti lika Housea.

House Divided, Under My Skin i Both Sides Now :prayer:

Jednostavno nevjerojatne epizode i odlično su ubacili njegove halucinacije i Amber. House Divided i Under My Skin su se odlično pozabavili s time. Pogotovo prva epizoda kad na kraju saznajemo da Houseov mozak ustvari mu govori pogrešne stvari, a to je Amber, a u drugog se javlja Wilsonu i obožavam njihov odnos.

Dok je Both Sides Now je nešto posebno. Kakav preokret na kraju. Volim i odnos između housea i Cudy, stvarno sam mislio
SpoilerShow
da su spavali, ali kad se na kraju saznalo i da je to halucinacija, šok.
I onda daju onakav završetak.

10/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr. house

Post by john_constantine » 14 Dec 2014, 17:59

da, peta sezona se odlično završila. Šesta sezona je postala više drama, a manje medicinski slučajevi. Završetak... ma s obzirom da su već u novinama spojlali završetak sezone, očekivao sam to, ali nema baš nikakve logike...
SpoilerShow
Što Cuddy uopće vidi u Houseu?
Ostala mi je još sedma i osma sezona, ali mislim da već nakon pete sezone počela lagano padati kvaliteta serije...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 15 Dec 2014, 00:00

Iako volim medicinske slučajeve, meni su baš ti dramski dijelovi i ti odnosi Housea sa svima najbolji. Zbog toga mi je ova serija tako dobra. U početku su mi slučajevi bili omiljeni, ali nakon nekog vremen sam vidio da tu ima više toga.

I dalje su mi slučajevi dobri. U ovoj zadnjoj su imali onog lika što misli desnom i lijevom stranom mozga pa kao da su to dve osobe. Odličan slučaj i opet je nekako pao u drugi plan radi Housea i problema kojeg ima.
SpoilerShow
A Cudy i House. Imaju mi odličnu kemiju, ali se slažem sa čuđenjem oko Cudy i što ona vidi u njemu. Možda ima fetiš na takve lude likove :zubifale: ili jednostavno zna da više nema priliku nekoga upoznati izvan radnog vremena, a sa Houseom se stalno svađa i tako se stvorio taj odnos.
Ne vjerujem da će iduće sezone biti na razini zadnje dvije, ali očekujem dobre sezone. Pogotovo me zanima kako će riješiti sve to oko Housea. To su još tri sezone, a siguran sam da će imati još problema kroz tih 70-ak nastavaka.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 09 Apr 2015, 02:02

Počeo sa šestom sezonom i pogledao prvu epizodu Broken koja je ustvri dvije epizode jer traje sat i pol :kokicarenje:

I oduševljen sam sa početkom. Jedna od najboljih House epizoda. Rekao bih let iznad kukavičjeg gnijezda + House. Predobra i emotivna, smiješna epizoda. House i nadmetanje, pokušaj da promjeni pravila kao Randall iz Leta. Pa ona po prvi put u seriji vidimo kako se zapravo sprijateljuje. Odličan završetak i sad povratak na staro. Novi slučajevi, vraćanje u bolnicu :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 14 Apr 2015, 07:19

Otišle epizode 2 i 3 :kokicarenje:

Vrlo dobre do odlične epizode. Pogotovo treća kad se House bori sa lažnim veteranom i pokušava dokazati da je lažan. I velika priča se desila oko onog diktatora i Chasea.
SpoilerShow
znači, ubio ga je. Bezvzeze. Samo da nas malo šokiraju.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 04 May 2015, 17:36

Otišle epizode 4, 5, 6, 7 i 8 :kokicarenje:

Vrlo dobre do odlične epizode
SpoilerShow
Chase se raspao i rekao joj je i onda ga je ostavila. Tako mu i treba. Foreman više nije glavni, vratili se Tabot i trinaestica.
House i Cuddy :supz: meni su oni odlični zajedno. Zbilja ne želi biti s njim kako izgleda, ali malo mi je glupo da je s ovim privatnim detektivom kojeg je House još u prošlim sezonama mislim unajmio. To mi je neuvjerljivo, ali vidjet ćemo hoće li biti zajedno na kraju. I super epizode kad House kao čuje glasove :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 26 May 2015, 01:14

Otišle epizode 9, 10, 11, 12 i 13 :kokicarenje:

Ma i dalje je kvalitetan House u ovoj sezoni. Nije na razini 4. i 5. sezone, ali je dobro. Jedna epizoda o Wilsonu i jedna o Cuddy. Bolja mi je bila o Wilsonu pa onda onaj slučaj sa ženom koja je psihopat pa sa Foremanovim bratom i kako ga je House zaposlio :lol: :lol:

Dobro je, idemo dalje.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 31 May 2015, 00:55

Pogledao do kraja šestu sezonu :prayer:

Danas 8 epizoda Housea. Samo je klizilo :D još jedna odlična sezona. Nije u rangu prethodne dvije, ali je odlična.

I dalje je House genijalan lik sa vrhunskim smislom za humor, ali drago mi je da idu u ovom smjeru gdje sad i neka prizna da nešto nije u redu. Zadnje dvije uz prvi najbolje ove sezone. Prvo razgovor sa onim psihijatrom i priča o odnosima i onda zadnja u onim ruševinama. Emocije su me oprale
SpoilerShow
kad je umrla, a onda Houseov pogled. Na kraju je kasnije skoro uzeo tablete, ali je došla Cuddy i poljubili se.
Nastavlja se sa sedmom za par dana. :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11430
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 12 Jul 2015, 20:48

Otišle prve dvije epizode sedme sezone :kokicarenje:

House i dalje u 7. sezoni zabavan i kvalitetan. Nije mi ovo na razini četvrte, pete i šeste sezone, ali je i kvalitetno. Cuddy i House, vrlo zanimljivo. Baš me zanima do kad će tako ići i hoće li uopće uspjeti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply