Koje serije trenutno pratite?

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 26 Jul 2010, 22:50

@Ghost - To nije spoilanje, al hvala na komentaru i hvala što si napisao nešto a da me nisi uvrijedio na osobnoj razini :prayer:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 26 Jul 2010, 22:51

Entourage, prava litnja serija, gleda se u dahu, a zabava zagarantirana. Ako tražiš novi Lost, ništa od toga.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 26 Jul 2010, 22:53

Asfodel wrote:@Ghost - To nije spoilanje, al hvala na komentaru i hvala što si napisao nešto a da me nisi uvrijedio na osobnoj razini :prayer:


Jest, šta očekuješ od spoiler villaina ka šta san ja...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 26 Jul 2010, 22:55

Ghostface wrote:Entourage, prava litnja serija, gleda se u dahu, a zabava zagarantirana. Ako tražiš novi Lost, ništa od toga.
da da, za to sam čula, al nemam pojma o čem se radi i NE TReBAŠ MI GOVORITI :lol: , hoću da se iznenadim :mrgreen:
bit će opet čišćenje harda, malo mi bed Lost pobrisat, nek stoji još malo, a nekih serija koje sam skinula i godinama stoje bez da sam ih i pokušala gledati (toliko su loše :lol: ) se treba trajno riješiti da ne zauzimaju dragocjen mi prostor... jedva čekam nove sezone, jesen je zato savršeno godišnje doba :)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 26 Jul 2010, 22:59

callac wrote:
Ghostface wrote:Entourage, prava litnja serija, gleda se u dahu, a zabava zagarantirana. Ako tražiš novi Lost, ništa od toga.
da da, za to sam čula, al nemam pojma o čem se radi i NE TReBAŠ MI GOVORITI :lol: , hoću da se iznenadim :mrgreen:
bit će opet čišćenje harda, malo mi bed Lost pobrisat, nek stoji još malo, a nekih serija koje sam skinula i godinama stoje bez da sam ih i pokušala gledati (toliko su loše :lol: ) se treba trajno riješiti da ne zauzimaju dragocjen mi prostor... jedva čekam nove sezone, jesen je zato savršeno godišnje doba :)


Ok, ali ne dobiješ sve odgovore na kraju 6. sezone. Evo sad je 7. i dalje nema odgovora.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 26 Jul 2010, 23:00

Ghostface wrote:
callac wrote:
Ghostface wrote:Entourage, prava litnja serija, gleda se u dahu, a zabava zagarantirana. Ako tražiš novi Lost, ništa od toga.
da da, za to sam čula, al nemam pojma o čem se radi i NE TReBAŠ MI GOVORITI :lol: , hoću da se iznenadim :mrgreen:
bit će opet čišćenje harda, malo mi bed Lost pobrisat, nek stoji još malo, a nekih serija koje sam skinula i godinama stoje bez da sam ih i pokušala gledati (toliko su loše :lol: ) se treba trajno riješiti da ne zauzimaju dragocjen mi prostor... jedva čekam nove sezone, jesen je zato savršeno godišnje doba :)


Ok, ali ne dobiješ sve odgovore na kraju 6. sezone. Evo sad je 7. i dalje nema odgovora.
sad sam zbunjena, al da budem sigurna reci mi samo jel se ti to sprdaš samnom il je to bio dobronamjerni savjet?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Asfodel » 26 Jul 2010, 23:02

callac wrote:sad sam zbunjena, al da budem sigurna reci mi samo jel se ti to sprdaš samnom il je to bio dobronamjerni savjet?
A što ti misliš Callac? :wink:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 26 Jul 2010, 23:04

Asfodel wrote:
callac wrote:sad sam zbunjena, al da budem sigurna reci mi samo jel se ti to sprdaš samnom il je to bio dobronamjerni savjet?
A što ti misliš Callac? :wink:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by callac » 26 Jul 2010, 23:06

Ghostface wrote:
Asfodel wrote:
callac wrote:sad sam zbunjena, al da budem sigurna reci mi samo jel se ti to sprdaš samnom il je to bio dobronamjerni savjet?
A što ti misliš Callac? :wink:
znate dobro šta ja mislim, al eto, ponadala se...
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by john_constantine » 27 Jul 2010, 05:52

callac wrote:a voliš ga ti turnuti povremeno :lol:
ja sad ne gledam NIŠTA! osjećam se nenormalno, čak ni True Blood nisam odgledala zadnje dvije il tri ep , Persons sam prestala gledat nakon druge ep jer je booooooooooring, LOst sam završila :cry: , Medium ponekad za spavanje, The Ofice sam počela i odgledala prvu sezonu al mi sad lijeno spaja titlove na ostali pet iako su već skinute...nešto nije u redu samnom, podhitno mi treba neka serija da me zaokupi...prijedlozi? Kakav je onaj Big Bang Theory, Californication, ..još sam neš planirala skinut al sam zaboravila :?
Californication je baš čisto dobra i zabavna serija koja duguje karizmi glavnom glumcu, a ima pregršt zabavnih situacija za prepričavanje. Kao ono za slikom i psom. :mrgreen:

Nešto sam zapustio True blood, već su dvije epizode izašle, a nisam ih niti pogledao. 24 sezona 7 je pri kraju, još samo osma. Onda ćemo vidjeti da li ću početi gledati Twilight zone (1959) ili Twins peaks.
Michel puši karu.

User avatar
Juricagrind
Posts: 61
Joined: 25 Jul 2010, 20:56
Location: Varaždin
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Juricagrind » 27 Jul 2010, 19:56

True Blood, Sledgehammer i Batman
If I were an animal I’d live on dreams alone
No wilderness beneath my feet, no hedges my home
You’d sling me in a cage and leave me to rot
Injecting your chemical and then I’m forgot

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Scarface » 27 Jul 2010, 20:27

Juricagrind wrote:True Blood, Sledgehammer i Batman


Hell Yeaah!! Kako san to obožava ka mali, onaj intro je prelegendaran: "Thrust me, I know what I'm doing." :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Info » 27 Jul 2010, 20:35

Breaking Bad - svima preporuka jer ovo mi je vec usla u moju top 10 listu. Glumi Hal iz Malcolma, zbilja je odličan u ovome.

Treme - od redatelja najrealnije serije the wire. Jako dobro, drama također.

Supernatural - počeo nedavno, i već sam na 5. sezoni, odlična zabava

Fringe - nešto slično x-filesu, i začudo dobro.

Te 4 serije trenutno pratim, mislio sam započeti gledati IT crowd i Lie to me.
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Juricagrind
Posts: 61
Joined: 25 Jul 2010, 20:56
Location: Varaždin
Contact:

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Juricagrind » 27 Jul 2010, 20:36

Info wrote:Breaking Bad - svima preporuka jer ovo mi je vec usla u moju top 10 listu. Glumi Hal iz Malcolma, zbilja je odličan u ovome.

Treme - od redatelja najrealnije serije the wire. Jako dobro, drama također.

Supernatural - počeo nedavno, i već sam na 5. sezoni, odlična zabava

Fringe - nešto slično x-filesu, i začudo dobro.

Te 4 serije trenutno pratim, mislio sam započeti gledati IT crowd i Lie to me.
IT crowd je zakon, meni posebno dobro jer imam takav posao pa mi je onak bilo ko da gledam sebe na poslu :D Al istina bog cijelu seriju riješiš u jednom podnevu :D
If I were an animal I’d live on dreams alone
No wilderness beneath my feet, no hedges my home
You’d sling me in a cage and leave me to rot
Injecting your chemical and then I’m forgot

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Koje serije trenutno pratite?

Post by Info » 27 Jul 2010, 20:39

Pa da, gledam i vidim da ima 4 sezone, a samo 24 nastavka, ništ čudno za britance. Koliko su mi oni bolji što se tiče humora i prije, a i danas. Danas od amera mi samo valja 30 rock. Baldwin tam rastura sa svojom pojavom :supz:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

Post Reply