Prison Break

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 03 Apr 2008, 00:37

horrorfan wrote:
tino-mars wrote:
Dragonrage wrote: Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...
ne zato šta nema guženja, nego govori os stanju u americkim zatvrima, o ljudskoj pshihi i raznim dr. stvarima, dok je pb preseravanje, iskreno, meni je serija draga (prve dvi sezon)al ima pizdarija da to nisu istine...
kakvi americki zatvori oz je najnerealnija serija... :lol:
Nozevi cak i pistolji se dilaju sam tak zavtoernici su samo cesto jedni s ddrugima bez pristuva cuvara imaju vezice jedu s vilicam i noževima...:/
realna je serija....a znaš da glavno oružje u zatvoru je neko vrijeme je bilo filter od cigarete...potrgaš...i polagano ga pališ dok ti se ne napravi oštrica i stim si mogo ubit
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 03 Apr 2008, 01:17

mali OT: najjače mi je u OZ-u bilo što nema niti jedne kamere, živi se kao u ghettu a pričaju o njemu kao da je najstroža kaznionica u državi :lol: :lol:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 03 Apr 2008, 01:41

Knatchbull wrote:mali OT: najjače mi je u OZ-u bilo što nema niti jedne kamere, živi se kao u ghettu a pričaju o njemu kao da je najstroža kaznionica u državi :lol: :lol:
da bas :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Sep 2008, 22:57

Odgledane prve dvi epizode 4. sezone koje su izašle u komadu. Moran priznat da je fenomenalan start, odma se jasno daje do znanja šta slijedi kroz idućih 20 epizoda, finalni obračun s Kompanijom. Nakon slabe 3. sezone, stvarno neočekivano odlično. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 09 May 2009, 14:27

I evo, još samo dvi epizode do kraja cile serije (ne računajući dvi bonusne), koje obje izlaze idući tjedan. Šta reć, po meni se sprema najkvalitetniji i najzaokruženiji kraj neke serije uopće, a pogleda san ih mali milijun. Sve dolazi na svoje, a načuja san da se u finalne dvi epizode vraćaju i stari protagonisti, čime se dobiva nevjerojatan kontinuitet.

Znan da su mnogi posustali od ove serije odma nakon prve (i dalje najbolje) sezone, i razumin to, jer i ja san skoro pa odusta na slaboj trećoj sezoni, ali virujte, vridi nastavit i dočekat 4. sezonu, pogotovo ovaj sam kraj, i zato- give it a shot.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 09 May 2009, 14:31

Ghostface wrote:I evo, još samo dvi epizode do kraja cile serije (ne računajući dvi bonusne), koje obje izlaze idući tjedan. Šta reć, po meni se sprema najkvalitetniji i najzaokruženiji kraj neke serije uopće, a pogleda san ih mali milijun. Sve dolazi na svoje, a načuja san da se u finalne dvi epizode vraćaju i stari protagonisti, čime se dobiva nevjerojatan kontinuitet.

Znan da su mnogi posustali od ove serije odma nakon prve (i dalje najbolje) sezone, i razumin to, jer i ja san skoro pa odusta na slaboj trećoj sezoni, ali virujte, vridi nastavit i dočekat 4. sezonu, pogotovo ovaj sam kraj, i zato- give it a shot.
jedva čekam da rtl kupi 4. sezonu
nije mi dugo trebalo za 3. pa se nadam da neču ni ovu morat dugo čekat :D

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 16 May 2009, 15:10

Eto, kraj je tu, po meni prilično depresivan, al u globalu san jako zadovoljan, moglo je to sve bolje, al nema smisla sad tražit dlaku u jajetu. Još će bit prikazane dvi epizode ka dodatak koje neće bit od presudne važnosti za kontinuitet. Uglavnom, moja ocjena za cilu seriju, od prve do zadnje epizode bila bi jedna solidna devetka. Definitivno jedan od dragulja američkih Tv serija. 9/10

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 16 May 2009, 15:20

Ghostface wrote:Definitivno jedan od dragulja američkih Tv serija. 9/10
Slažem se makar nisam još pogledo četvrtu sezonu.

Zlatan M
Posts: 2
Joined: 28 May 2009, 20:53
Location: Bosna I Hercegovina,Tuzla

Post by Zlatan M » 28 May 2009, 20:58

Ova je najbolja serija!!!Prve dvije sezone su izuzetno dobre ali kasnije im je opala gledanost pa su prestali snimati i serija je zavrsena sa 4 sezonom.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re:

Post by remike2 » 01 Jun 2010, 17:53

Zlatan M wrote:Ova je najbolja serija!!!Prve dvije sezone su izuzetno dobre ali kasnije im je opala gledanost pa su prestali snimati i serija je zavrsena sa 4 sezonom.
Meni osobno najbolja američka serija ikad, šteta što je sve naglo ubrzano sa četvrtom sezonom jer osjetim da se moglo još ostaviti malo i za petu jer ovako pri kraju četvrte (naročito u zadnje dvije epizode) mi sve izgleda dosta ubrzano i malo bedasto uz jedan nevjerovatan kraj kojeg definitivno nisam očekivao i koji me dobro protreso, no u svakom slučaju sve četiri sezone su posebne na svoj način, uvijek ih mogu pogledati, uživati, ma zakon!
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Prison Break

Post by Sammy » 05 Jun 2010, 23:56

po meni je ovo trebalo prestati nakon 2. sezone..
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Prison Break

Post by Josef K » 28 Jun 2010, 15:00

Četvtra sezona me užasno razočarala, ali kraj onog "dodatka" je to ublažio :lol:
U globalu serija je i dalje dobra al moglo je puno bolje.
Prva sezona je definitivno najbolja.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Prison Break

Post by remike2 » 28 Jun 2010, 15:29

Slažem se za prvu sezonu da je najbolja, zasigurno mislim da je moglo malkoc bolje da se napravi i to naročito što se tiče zadnje sezone, no ja sam i dalje istinski zadovoljan. Nedavno sam krenuo opet u repriziranje općenito cijele serije, jednostavno pregenijalna i jedinstvena serija koja mi nikad ne dosadi, savršenstvo! 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
yakkazu
Posts: 372
Joined: 07 Jul 2010, 11:56

Re: Prison Break

Post by yakkazu » 13 Mar 2011, 17:27

jel ima neko slucajno dodatak one dvije epizode, ili da zna gdje skinuti ?

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Prison Break

Post by remike2 » 13 Mar 2011, 17:40

yakkazu wrote:jel ima neko slucajno dodatak one dvije epizode, ili da zna gdje skinuti ?
Imaš na svim torrent stranicama.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply