Lost

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Lost

Post by Sammy » 16 Mar 2011, 22:20

SpoilerShow
odgledo cijeli lost sa svim extrasima, proucio cijelu lostpediu i ocijenicu ga kao jedno predivno iskustvo 10/10 :D kraj je mogao biti bolji, neka vazna pitanja odgovorena, ali jebiga sta je tu je, zadovoljan sam i ovako..
najbolji muski likovi charlie/sawyer/ben..charlie je rokenrol star tak da je vec tu presimpatičan, sawyer definitivno najkul lik, od svoje prve pojave i kulerskog paljenja cigare sve dok nije pronasao svoju njezniju stranu :mrgreen: , a ben je taka carčina, manipulator, ma... :prayer:
od ženskih likova samo juliet, jedina mi je sjela od žena na otoku, ne cendra svako malo i bas je jebena :supz:
najbolja epizoda, hm..greatest hits..charlievi greatest hits, to me najvise pogodilo, a bilo je jos jebenih epizoda, constant, across the sea itd.
najbolje misterija, statua, jebalo majku stalno sam razbijo glavu jos odkad su prvi put vidli stopalo, wtf je to i kak sad je egipatska božica dospjela na otok isto mi nije jasno :lol:

i metallicat ak jos nisi dobila odgovor na ono zast zene nisu mogle rađat, mislim da je odgovor u onom 12-minutnom epilogu 6. sezone..ugl. ben upali dvd(ne kazetu, dvd! :lol: ) orijentacijskog filma Hydra Station i tam uglavnom priča lik da kad prevoze polarne medvjede u Orchid Station da ženke ne smiju bit trudne jer taj elektromagnetizam šteti u trudnoći...možd su i to sjebali, previše bušili pa se proširilo na cijeli otok.. :lol:

danas poceo ponovno jer smatram da serija ima itekaki rewatch value, da pohvatam neke stvari koje sam mozda propustio..naravno necu gledati onako zaluđeno, možda 1-2 epizode na dan..

a jesam se raspiso :facepalm: :lol:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Lost

Post by Asfodel » 17 Mar 2011, 00:05

Bravo Sammy :D

I nekako sumnjam za rewatch value zbog manje adrenalina kojeg bih dobila, ali da je dobro za popuniti stvari koje smo propustili/zaboravili - to da. Uglavnom ti i Cat ćete znati bolje reći, jer gledate ponovno :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Lost

Post by Decadentor » 17 Mar 2011, 02:44

refuse/resist :lol: :lol:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 17 Mar 2011, 17:01

Sammy wrote:
SpoilerShow
odgledo cijeli lost sa svim extrasima, proucio cijelu lostpediu i ocijenicu ga kao jedno predivno iskustvo 10/10 :D kraj je mogao biti bolji, neka vazna pitanja odgovorena, ali jebiga sta je tu je, zadovoljan sam i ovako..
najbolji muski likovi charlie/sawyer/ben..charlie je rokenrol star tak da je vec tu presimpatičan, sawyer definitivno najkul lik, od svoje prve pojave i kulerskog paljenja cigare sve dok nije pronasao svoju njezniju stranu :mrgreen: , a ben je taka carčina, manipulator, ma... :prayer:
od ženskih likova samo juliet, jedina mi je sjela od žena na otoku, ne cendra svako malo i bas je jebena :supz:
najbolja epizoda, hm..greatest hits..charlievi greatest hits, to me najvise pogodilo, a bilo je jos jebenih epizoda, constant, across the sea itd.
najbolje misterija, statua, jebalo majku stalno sam razbijo glavu jos odkad su prvi put vidli stopalo, wtf je to i kak sad je egipatska božica dospjela na otok isto mi nije jasno :lol:

i metallicat ak jos nisi dobila odgovor na ono zast zene nisu mogle rađat, mislim da je odgovor u onom 12-minutnom epilogu 6. sezone..ugl. ben upali dvd(ne kazetu, dvd! :lol: ) orijentacijskog filma Hydra Station i tam uglavnom priča lik da kad prevoze polarne medvjede u Orchid Station da ženke ne smiju bit trudne jer taj elektromagnetizam šteti u trudnoći...možd su i to sjebali, previše bušili pa se proširilo na cijeli otok.. :lol:

danas poceo ponovno jer smatram da serija ima itekaki rewatch value, da pohvatam neke stvari koje sam mozda propustio..naravno necu gledati onako zaluđeno, možda 1-2 epizode na dan..

a jesam se raspiso :facepalm: :lol:
too sammy :supz: :mrgreen: saznala sam više manje sve, ali ipak hvala :D
baš mi je drago što ideš sve nanovo, vidimo se na mračnoj strani :mrgreen: :lol:
btw, daj mi pojasni ovo lost sa extrasima?
Image

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Lost

Post by Sammy » 17 Mar 2011, 17:29

metallicat wrote:
Sammy wrote:
SpoilerShow
odgledo cijeli lost sa svim extrasima, proucio cijelu lostpediu i ocijenicu ga kao jedno predivno iskustvo 10/10 :D kraj je mogao biti bolji, neka vazna pitanja odgovorena, ali jebiga sta je tu je, zadovoljan sam i ovako..
najbolji muski likovi charlie/sawyer/ben..charlie je rokenrol star tak da je vec tu presimpatičan, sawyer definitivno najkul lik, od svoje prve pojave i kulerskog paljenja cigare sve dok nije pronasao svoju njezniju stranu :mrgreen: , a ben je taka carčina, manipulator, ma... :prayer:
od ženskih likova samo juliet, jedina mi je sjela od žena na otoku, ne cendra svako malo i bas je jebena :supz:
najbolja epizoda, hm..greatest hits..charlievi greatest hits, to me najvise pogodilo, a bilo je jos jebenih epizoda, constant, across the sea itd.
najbolje misterija, statua, jebalo majku stalno sam razbijo glavu jos odkad su prvi put vidli stopalo, wtf je to i kak sad je egipatska božica dospjela na otok isto mi nije jasno :lol:

i metallicat ak jos nisi dobila odgovor na ono zast zene nisu mogle rađat, mislim da je odgovor u onom 12-minutnom epilogu 6. sezone..ugl. ben upali dvd(ne kazetu, dvd! :lol: ) orijentacijskog filma Hydra Station i tam uglavnom priča lik da kad prevoze polarne medvjede u Orchid Station da ženke ne smiju bit trudne jer taj elektromagnetizam šteti u trudnoći...možd su i to sjebali, previše bušili pa se proširilo na cijeli otok.. :lol:

danas poceo ponovno jer smatram da serija ima itekaki rewatch value, da pohvatam neke stvari koje sam mozda propustio..naravno necu gledati onako zaluđeno, možda 1-2 epizode na dan..

a jesam se raspiso :facepalm: :lol:
too sammy :supz: :mrgreen: saznala sam više manje sve, ali ipak hvala :D
baš mi je drago što ideš sve nanovo, vidimo se na mračnoj strani :mrgreen: :lol:
btw, daj mi pojasni ovo lost sa extrasima?
:mrgreen:
extrasi, ma nis posebno, neke obrisane scene, komentari scenarista, redatelja, onda neke mobizode (missing pieces) i videi sa snimanja, lokacije..ugl fora :)
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Lost

Post by Josef K » 18 Mar 2011, 12:10

SpoilerShow
Image :lol: :lol:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 18 Mar 2011, 23:54

:lol:
kvačice su stavili na totalno krive ljude :mrgreen:
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Lost

Post by Asfodel » 19 Mar 2011, 00:42

Treba maknut kvačicu s Ane Lucie i Charlotte (bljuc) i staviti na Sawyera i Shannon (koje nema! Neka, lako će se nadodati :lol: )
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 19 Mar 2011, 14:14

e baš to osim ta šenon :P
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 30 Mar 2011, 12:49

JohnDoe wrote:A ako i dalje offtopičarimo, zadnja sezona LOSTa koja je na našim televizijama prikazana bila je 3.sezona i to su se sezone razbacivale po nekakvim mutavim terminima, u biti ništa neobično za novu tv. Continental-film je međutim redovito sve sezone izbacivao na dvd-e i sad će izbacit zadnju.

Ne znam za Amazon, ne naručujem baš iz vana nešto previše, al kad se uračuna poštarina i eventualno nekakva carina koju bi ti mogli lupit ako kupiš neki veći box set, pretpostavljam da je cijena tu negdje kao i kod nas ako ne i veća. A tih nešto ispod 200 kn koliko su koštale 4. i 5. sezona, a i ova 6. će vjerovatno isto tolko koštat, mi nije pretjerano puno. Tako da ne vidim zašto bi netko naručivao diskove izvana a ima pod nosom iste te diskove sa domaćim titlovima.
ja išla u aquarius pitat za lost, i rekao mi lik da ima za naručit kod nas do 4. sezone (išao je provjerit u komp), da 5. i 6. nisu ni došle. dobro, nek to nije istina, nego da ima sve; 1 sezona dođe 300 kn, i to prvih par, znači moguće da će ove novije bit 350. cca svih 6 bi došle oko 1900-2000 kn, a na amazonu dođe sa poštarinom i carinom oko 1200 i to u predivnom paketu :mrgreen: nisam htjela solit pamet, samo kažem :zubifale:
Image

User avatar
JohnDoe
Posts: 102
Joined: 22 Oct 2010, 10:09

Re: Lost

Post by JohnDoe » 30 Mar 2011, 16:00

metallicat wrote:
JohnDoe wrote:A ako i dalje offtopičarimo, zadnja sezona LOSTa koja je na našim televizijama prikazana bila je 3.sezona i to su se sezone razbacivale po nekakvim mutavim terminima, u biti ništa neobično za novu tv. Continental-film je međutim redovito sve sezone izbacivao na dvd-e i sad će izbacit zadnju.

Ne znam za Amazon, ne naručujem baš iz vana nešto previše, al kad se uračuna poštarina i eventualno nekakva carina koju bi ti mogli lupit ako kupiš neki veći box set, pretpostavljam da je cijena tu negdje kao i kod nas ako ne i veća. A tih nešto ispod 200 kn koliko su koštale 4. i 5. sezona, a i ova 6. će vjerovatno isto tolko koštat, mi nije pretjerano puno. Tako da ne vidim zašto bi netko naručivao diskove izvana a ima pod nosom iste te diskove sa domaćim titlovima.
ja išla u aquarius pitat za lost, i rekao mi lik da ima za naručit kod nas do 4. sezone (išao je provjerit u komp), da 5. i 6. nisu ni došle. dobro, nek to nije istina, nego da ima sve; 1 sezona dođe 300 kn, i to prvih par, znači moguće da će ove novije bit 350. cca svih 6 bi došle oko 1900-2000 kn, a na amazonu dođe sa poštarinom i carinom oko 1200 i to u predivnom paketu :mrgreen: nisam htjela solit pamet, samo kažem :zubifale:
Kao prvo jel ti to misliš na Aquarius records ili neki drugi dućan? ako je Aquarius records, onda si stvarno loš dućan izabrala za informirati se budući da se oni koncentriraju na glazbenu industriju. Takve informacije tražiš npr.u algoritmu, profilu, zatim web shopu Stripovi na kvadrat ili najpametnije još direktno pošalješ e-mail Continental filmu (imaš na njihovim stranicama kontakte, i ekipa uvijek rado odgovori na pitanje). Ja sam čak nekoliko puta direktno preko Continental filma kupio dvd. 5.sezona LOSTa je bio jedan od tih.

Drugo, što se cijena tiće, skroz krivo računaš.
Prve 3 sezone JESU bile skuplje, čovjek ti je rekao 300 kn? Kad je izašlo mislim da je i više bilo, jer ipak se radi o box setu sa po, čini mi se 5 ili čak 6 dvd-a! 4. i 5. sezona su već koštale znatno manje, kao prvo što su te sezone trajale nekih desetak epizoda kraće od ovih ranijih sezona pa je i manje diskova u boxu bilo, a kao drugo počela je lagano era Blu-Ray diskova koja je pošteno snizila cijenu dvd-ima. Cijena je bila nešto ispod 190 kn za 4. i 5.sezonu, a ni 6. sad ne bi trebala biti skuplja.

Tako bi to bilo (ako uzmemo da sada koštaju one ranije sezone 300 kn) 3x300 + 3x190 = 1470 kn. Je puno, al hebi ga, ja nisam to odjednom kupovao, nego jedno po jedno kako je izlazilo.

Kompletna serija na amazonu trenutno košta koliko vidim 150$ (http://www.amazon.com/Lost-Complete-Col ... 371&sr=8-4) što bi otpr.bilo nekih 800 kn. Je znatno jeftinije, al ne znam koliko bi to sve skupa koštalo kad se lupi gore još poštarina i eventualna carina.... :-s

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 30 Mar 2011, 16:44

nemam u rijeci di pitat, to je jedino mjesto di ima serija. nije mi rekao cijenu, već sam pročitala na kutiji. drugih sezona nije bilo pa neznam. kao što sam rekla, može bit da mi je dao krivu info, tj očito je. nisam znala da su zadnje 3 samo 190kn. za poštarinu ću lako provjerit kad odem kao checkout, a za carinu znam da je 30% od cijene proizvoda koji prolaze 160kn. kad budem kupovala, onda ću prvo pogledat na netu te što si napisao.
Image

User avatar
JohnDoe
Posts: 102
Joined: 22 Oct 2010, 10:09

Re: Lost

Post by JohnDoe » 30 Mar 2011, 16:53

metallicat wrote:nemam u rijeci di pitat, to je jedino mjesto di ima serija. nije mi rekao cijenu, već sam pročitala na kutiji. drugih sezona nije bilo pa neznam. kao što sam rekla, može bit da mi je dao krivu info, tj očito je. nisam znala da su zadnje 3 samo 190kn. za poštarinu ću lako provjerit kad odem kao checkout, a za carinu znam da je 30% od cijene proizvoda koji prolaze 160kn. kad budem kupovala, onda ću prvo pogledat na netu te što si napisao.

U tom slučaju ti preporučujem da ubuduće naručuješ preko weba. :)

Prvi izbor je meni uvijek:
http://www.stripovi.hr/kategorije.aaa8f ... lmovi.aspx

Em su najpovoljniji em uvijek imaju veliki izbor.

A ako nema tu onda pogledam još tu:
http://www.profil.hr/index.php?cmd=show ... rija_id=46

Ili direktno kod distributera pitam.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Lost

Post by metallicat » 30 Mar 2011, 17:15

na oba linka sam pogledala, i na jednom ima samo 2 sezone. gdje onda ima do 5.-te? sorry na gnjavaži :lol:
Image

User avatar
JohnDoe
Posts: 102
Joined: 22 Oct 2010, 10:09

Re: Lost

Post by JohnDoe » 30 Mar 2011, 17:18

metallicat wrote:na oba linka sam pogledala, i na jednom ima samo 2 sezone. gdje onda ima do 5.-te? sorry na gnjavaži :lol:
Očito su rasprodali što su imali. Probaj poslati mail na recepcija@continental-film.hr i pitat dal imaju još na skladištu.
Ja sam direktno od njih kupio. :)

Post Reply