Prison Break

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 01 Apr 2008, 11:49

glavni glumac je za mene personifikacija preseravanja. onaj njegov pogled, pa spika "ja ću sve rješit, sve mogu" me jako podsjeća na Horatia iz CSI Miami kojega bih najradije skratio muka :roll: :twisted:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 01 Apr 2008, 12:05

Knatchbull wrote:glavni glumac je za mene personifikacija preseravanja. onaj njegov pogled, pa spika "ja ću sve rješit, sve mogu" me jako podsjeća na Horatia iz CSI Miami kojega bih najradije skratio muka :roll: :twisted:
Je...ima neku specifičnu facu, ali meni više izgleda uplašen nego opak LOL...ali ne znam...nejde mi na živce ko Caruso...njega bi najradije lopatom opizdio kad naočale nabaci i pogleda prema kameri ili u daljinu...

tino-mars
Posts: 22
Joined: 27 Mar 2008, 14:51

Post by tino-mars » 01 Apr 2008, 13:25

PB je odlicna serija, bila prve dvi sezone, ali nikako nije bolja od OZ-a

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 01 Apr 2008, 13:54

tino-mars wrote:PB je odlicna serija, bila prve dvi sezone, ali nikako nije bolja od OZ-a
Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...

tino-mars
Posts: 22
Joined: 27 Mar 2008, 14:51

Post by tino-mars » 01 Apr 2008, 21:30

Dragonrage wrote:
tino-mars wrote:PB je odlicna serija, bila prve dvi sezone, ali nikako nije bolja od OZ-a
Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...
ne zato šta nema guženja, nego govori os stanju u americkim zatvrima, o ljudskoj pshihi i raznim dr. stvarima, dok je pb preseravanje, iskreno, meni je serija draga (prve dvi sezon)al ima pizdarija da to nisu istine...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 01 Apr 2008, 23:04

Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:
Dragonrage wrote: Ma nije kurac...pederisanje i klanje...i tako iz epizode u epizodu, iz sezone u sezonu...ovaj se zamjeri ovom, pa ga ovi izrežu, onaj se zamjeri onom, pa ga ovi pokaraju, onaj se zaljubi u onog, ovaj u onog...ko neka muška gay sapunica...a stavljati Oz i Shawshank u istu rečenicu je čisto svetogrđe....


Ma je li? Da, sigurno si ti u pravu, di će bit da san ja! :evil:
Pa dokaži mi suprotno...šta se još zbiva u toj seriji osim tih stvari...jel!?


Neću ja tebi ništa dokazivat jer ćeš uvik imat neki usrani "pametni" protuargument da ispadneš ti u pravu a meni se ne da iigrat mačke i miša ni s tobon ni s ikin, i zato, pusti me na miru više s ovon temon.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 02 Apr 2008, 10:55

Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:Pa dokaži mi suprotno...šta se još zbiva u toj seriji osim tih stvari...jel!?


Neću ja tebi ništa dokazivat jer ćeš uvik imat neki usrani "pametni" protuargument da ispadneš ti u pravu a meni se ne da iigrat mačke i miša ni s tobon ni s ikin, i zato, pusti me na miru više s ovon temon.
Ooouuu fak of...šta si se sad nadurio bez veze :roll: 8) I šta ako ispade da sam ja u pravu...pa nisam ja za to kriv LOL ... :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: Uostalom moji argumenti nikad nisu bez veze...nekad možda jesu blesavi ali nisu bez veze...a niti ja ulazim u bilo kakve rasprave ako nemam nekaj smisleno za reći.

tino-mars wrote:
Dragonrage wrote:
tino-mars wrote:PB je odlicna serija, bila prve dvi sezone, ali nikako nije bolja od OZ-a
Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...
ne zato šta nema guženja, nego govori os stanju u americkim zatvrima, o ljudskoj pshihi i raznim dr. stvarima, dok je pb preseravanje, iskreno, meni je serija draga (prve dvi sezon)al ima pizdarija da to nisu istine...

Da i? Pa kao što rekoh...to su dvije potpuno različite serije...OZ je drama, onako malo kak ti realnija, dok je PB akcijska serija...fikcija, nerealna, ali ipak meni osobno daleko zanimljivija, napetija. Kod OZa mi se ne dai iz epizode u epizodu pratiti tko će umrijeti od side, tko od noža i šta jedna frajer osjeća prema drugom. Probao sam ja pratiti tu s4riju, ali majke mi...nisam našao tu ništa zanimljivo i vrijedno gledanja....

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 02 Apr 2008, 12:27

Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:Pa dokaži mi suprotno...šta se još zbiva u toj seriji osim tih stvari...jel!?


Neću ja tebi ništa dokazivat jer ćeš uvik imat neki usrani "pametni" protuargument da ispadneš ti u pravu a meni se ne da iigrat mačke i miša ni s tobon ni s ikin, i zato, pusti me na miru više s ovon temon.
Ooouuu fak of...šta si se sad nadurio bez veze :roll: 8) I šta ako ispade da sam ja u pravu...pa nisam ja za to kriv LOL ... :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: Uostalom moji argumenti nikad nisu bez veze...nekad možda jesu blesavi ali nisu bez veze...a niti ja ulazim u bilo kakve rasprave ako nemam nekaj smisleno za reći.

tino-mars wrote:
Dragonrage wrote: Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...
ne zato šta nema guženja, nego govori os stanju u americkim zatvrima, o ljudskoj pshihi i raznim dr. stvarima, dok je pb preseravanje, iskreno, meni je serija draga (prve dvi sezon)al ima pizdarija da to nisu istine...

Da i? Pa kao što rekoh...to su dvije potpuno različite serije...OZ je drama, onako malo kak ti realnija, dok je PB akcijska serija...fikcija, nerealna, ali ipak meni osobno daleko zanimljivija, napetija. Kod OZa mi se ne dai iz epizode u epizodu pratiti tko će umrijeti od side, tko od noža i šta jedna frajer osjeća prema drugom. Probao sam ja pratiti tu s4riju, ali majke mi...nisam našao tu ništa zanimljivo i vrijedno gledanja....
ma kaj se svađate sad...meni je OZ bolja...Dragonrageu je PB...svako ima svoje mišljenje :wink:
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 02 Apr 2008, 12:53

Nitko se niti ne svađa...barem ja ovaj razgovor ne vidim ko svađu....samo razmjenjujemo mišljenja koja se ne poklapaju...na kraju krajeva zato smo i na forumu...

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 02 Apr 2008, 14:01

Meni OZ bolji također...tu sam seriju prečeprkao od vrha do dna, a Prison Break sam preskako neke nastavke... :wink:

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 02 Apr 2008, 14:11

Dragonrage wrote:Nitko se niti ne svađa...barem ja ovaj razgovor ne vidim ko svađu....samo razmjenjujemo mišljenja koja se ne poklapaju...na kraju krajeva zato smo i na forumu...
da...pa nek svako svoja mišljenja...ali i vidim da se neko brzo naljuti
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 02 Apr 2008, 14:33

Freddy wrote:
Dragonrage wrote:Nitko se niti ne svađa...barem ja ovaj razgovor ne vidim ko svađu....samo razmjenjujemo mišljenja koja se ne poklapaju...na kraju krajeva zato smo i na forumu...
da...pa nek svako svoja mišljenja...ali i vidim da se neko brzo naljuti
Ali to nisam (bio) ja hehe...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 02 Apr 2008, 15:10

Dragonrage wrote:
Freddy wrote:
Dragonrage wrote:Nitko se niti ne svađa...barem ja ovaj razgovor ne vidim ko svađu....samo razmjenjujemo mišljenja koja se ne poklapaju...na kraju krajeva zato smo i na forumu...
da...pa nek svako svoja mišljenja...ali i vidim da se neko brzo naljuti
Ali to nisam (bio) ja hehe...
nisi
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Apr 2008, 22:43

Freddy wrote:
Dragonrage wrote:
Freddy wrote: da...pa nek svako svoja mišljenja...ali i vidim da se neko brzo naljuti
Ali to nisam (bio) ja hehe...
nisi


Da, da, opet san ja ispa luzer. Odlično!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 02 Apr 2008, 22:58

tino-mars wrote:
Dragonrage wrote:
tino-mars wrote:PB je odlicna serija, bila prve dvi sezone, ali nikako nije bolja od OZ-a
Zašto...zato kaj nema guženja u njoj 8) 8) :twisted: :lol: :lol:

Ali ajmo ozbiljno...te dvije serije se niti ne mogu uspoređivati bez obzira šta se oba dvije odvijaju u zatvoru, jer jendna je čisto akcijsko kriminalistička, a druga dramska...
ne zato šta nema guženja, nego govori os stanju u americkim zatvrima, o ljudskoj pshihi i raznim dr. stvarima, dok je pb preseravanje, iskreno, meni je serija draga (prve dvi sezon)al ima pizdarija da to nisu istine...
kakvi americki zatvori oz je najnerealnija serija... :lol:
Nozevi cak i pistolji se dilaju sam tak zavtoernici su samo cesto jedni s ddrugima bez pristuva cuvara imaju vezice jedu s vilicam i noževima...:/
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

Post Reply