Prison Break

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 Jan 2007, 12:08

Zombiemachine wrote:
Dragonrage wrote:
LOL...Prison Break je sve samo ne zatvorska sapunica i uopće ju ne bih uspoređivao sa OZ-om, iako im je tematika sl.- Jer Oz se je bavio međuljudskim odnosima u zatvoru ili tak nekaj, a Break se bavi planiranjem bijega, i svaka epizoda je bila zasebna, balila se je nekim određenim segmentom bijega ili problemom koji su se našli na putu planiranja istoga...predobra serija, napeta, inteligentna...svaka čast autorima!!!
A sad, kako se uzme. Totalna mi je debilana da svaki put kad im se nešto poremeti u planu, majstor ima plan b, c, d, e, f.....možeš tako u nedogled.
A čuj...uvijek moraš imati plan B. A u ostalom, nije da je baš uvijek imao plan B za neke stvari...nekad je to bila čista sreća...kao npr. u predzadnjoj epizodi ono sa doktoricom i vratima...bilo bi zanimljivo vidjeti šta bi bilo da nije ostavila vrata otvorena.
Ono što hoću reći, za razliku od jednog OZ-a koji je bio više "realističan" prikaza života u (nekom modernom) zatvoru, gdje se zatvorenici međusobno karaju šoraju, izbodu itd., te je bio više dramski koncipiran...tj. serija kao serija u cjelini nije imala neku određenu priču, dok je Prison Break bio više fokusiran na planiranje bijega, kao što i sam naslov kaže...nešto potpuno drugačije od Oz-a.

User avatar
Kalma
Posts: 62
Joined: 09 Jul 2007, 12:45

Post by Kalma » 11 Jul 2007, 12:44

Da digenm ovu temu... mni najdraža serija. Dvoumim se koja mi je sezona bolja... sada kad sam pogledao prvu ispočetka, možda ćak i 1.

Burrows i Abruzzi FTW

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Jan 2008, 00:48

Inače, prati li iko treću sezonu, kako vam se čini? Ja san pogleda svih 10 i prilično san zadovoljan. Atmosfera je dosta drugačija, mada su i dalje prisutne, usuđujen se reć specifične clifhangerske finte, novi zatvor je zakon, i uglavnom su i likovi zanimljivi. Whistler je definitvno misterija treće i zadnje sezone. Kompanija će konačno bit raksrinkana.

SPOILER SPOILER Samo, za one koji su gledali, ne čini li vam se da je glumica za Saru Tancredi odbila dalje bit u seriji, jer ne samo da su je se prebrzo (i brutalno) riješili nego je doslovno nisu ni prikazali?!!
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 20 Feb 2008, 10:40

Eto pogleda san i 13. epizodu koja me ugodno iznenadila, fini twist, i baš me zanima šta će bit dalje. Aj sad kad je glupi štrajk završen red je da se vrate Heroesi i nastavi Prison break. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

tino-mars
Posts: 22
Joined: 27 Mar 2008, 14:51

Re: Prison Break

Post by tino-mars » 30 Mar 2008, 12:04

baricasarica wrote:Tko gleda seriju Prison Break?Meni je serija fenomenalna! :) :) :) :) :)
Seriju san pratija prve dvi sezone, i bila mi je odlčna, ali su je brate razdužili 3 sezonu nisan ni gleda niti cu jer san cuja da ce biti i 4-ta, ima serija koje mogu biti po 7-8 sezona, ali ima i serija čija je tematika napravljena za najviše 2 sezone, ali naravno seriju će razvući koliko je god duže moguće dok je ne ukinu, isto tako s serijom Lost, serija je trebala biti prve dvi sezone i onda su sve zaje....bali

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 30 Mar 2008, 17:32

dobra serija...ali OZ mi je puno bolja
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 30 Mar 2008, 18:02

Freddy wrote:dobra serija...ali OZ mi je puno bolja
slažem se
pogledah sve iz 3 szone, što se prikazivalo, i tolko bezveze kompliciraju, sad će u 4-toj sezoni bježat na kraju iz onog amreičkog zatvora na kubi gvantanamo il kak god da se zove
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 31 Mar 2008, 09:52

Freddy wrote:dobra serija...ali OZ mi je puno bolja
Ni u milijun godina... 8) 8) :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Post by Josef K » 31 Mar 2008, 16:43

serija je pre odlična i pre zanimljiva...
napokon je počela treća sezona... :D

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 31 Mar 2008, 20:08

Dragonrage wrote:
Freddy wrote:dobra serija...ali OZ mi je puno bolja
Ni u milijun godina... 8) 8) :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
a gle...kaj je da je..OZ je realna serija ma kolko kod vi pričali da nije...mislim da je neko spomeno da nije...a to je svakodnevnica u Americi... :evil: :twisted: :lol: :lol: :wink:
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 01 Apr 2008, 10:55

Freddy wrote:
Dragonrage wrote:
Freddy wrote:dobra serija...ali OZ mi je puno bolja
Ni u milijun godina... 8) 8) :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
a gle...kaj je da je..OZ je realna serija ma kolko kod vi pričali da nije...mislim da je neko spomeno da nije...a to je svakodnevnica u Americi... :evil: :twisted: :lol: :lol: :wink:
Pa realna ili ne...ali koga zanima gledati kako se frajeri non stop guze u zatvoru LOL...Break je napeta, zanimljiva, intrigantna serija i u svakoj se epizodi neki novi twist dogodi...gušt ju je gledati iz epizode u epizodu bez obzira šta su ju razvukli...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 01 Apr 2008, 10:58

Dragonrage wrote:
Freddy wrote:
Dragonrage wrote: Ni u milijun godina... 8) 8) :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
a gle...kaj je da je..OZ je realna serija ma kolko kod vi pričali da nije...mislim da je neko spomeno da nije...a to je svakodnevnica u Americi... :evil: :twisted: :lol: :lol: :wink:
Pa realna ili ne...ali koga zanima gledati kako se frajeri non stop guze u zatvoru LOL...Break je napeta, zanimljiva, intrigantna serija i u svakoj se epizodi neki novi twist dogodi...gušt ju je gledati iz epizode u epizodu bez obzira šta su ju razvukli...


Slažen se da je Prison break odlična serija, ali brate Oz je miljama bolji, nije to samo jebeno pederisanje, puno više je od toga, zatvorska drama kakve nije bilo još od Shawshanka.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 01 Apr 2008, 11:00

Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:
Freddy wrote: a gle...kaj je da je..OZ je realna serija ma kolko kod vi pričali da nije...mislim da je neko spomeno da nije...a to je svakodnevnica u Americi... :evil: :twisted: :lol: :lol: :wink:
Pa realna ili ne...ali koga zanima gledati kako se frajeri non stop guze u zatvoru LOL...Break je napeta, zanimljiva, intrigantna serija i u svakoj se epizodi neki novi twist dogodi...gušt ju je gledati iz epizode u epizodu bez obzira šta su ju razvukli...


Slažen se da je Prison break odlična serija, ali brate Oz je miljama bolji, nije to samo jebeno pederisanje, puno više je od toga, zatvorska drama kakve nije bilo još od Shawshanka.
Ma nije kurac...pederisanje i klanje...i tako iz epizode u epizodu, iz sezone u sezonu...ovaj se zamjeri ovom, pa ga ovi izrežu, onaj se zamjeri onom, pa ga ovi pokaraju, onaj se zaljubi u onog, ovaj u onog...ko neka muška gay sapunica...a stavljati Oz i Shawshank u istu rečenicu je čisto svetogrđe....

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 01 Apr 2008, 11:03

Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:
Dragonrage wrote: Pa realna ili ne...ali koga zanima gledati kako se frajeri non stop guze u zatvoru LOL...Break je napeta, zanimljiva, intrigantna serija i u svakoj se epizodi neki novi twist dogodi...gušt ju je gledati iz epizode u epizodu bez obzira šta su ju razvukli...


Slažen se da je Prison break odlična serija, ali brate Oz je miljama bolji, nije to samo jebeno pederisanje, puno više je od toga, zatvorska drama kakve nije bilo još od Shawshanka.
Ma nije kurac...pederisanje i klanje...i tako iz epizode u epizodu, iz sezone u sezonu...ovaj se zamjeri ovom, pa ga ovi izrežu, onaj se zamjeri onom, pa ga ovi pokaraju, onaj se zaljubi u onog, ovaj u onog...ko neka muška gay sapunica...a stavljati Oz i Shawshank u istu rečenicu je čisto svetogrđe....


Ma je li? Da, sigurno si ti u pravu, di će bit da san ja! :evil:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 01 Apr 2008, 11:05

Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:

Slažen se da je Prison break odlična serija, ali brate Oz je miljama bolji, nije to samo jebeno pederisanje, puno više je od toga, zatvorska drama kakve nije bilo još od Shawshanka.
Ma nije kurac...pederisanje i klanje...i tako iz epizode u epizodu, iz sezone u sezonu...ovaj se zamjeri ovom, pa ga ovi izrežu, onaj se zamjeri onom, pa ga ovi pokaraju, onaj se zaljubi u onog, ovaj u onog...ko neka muška gay sapunica...a stavljati Oz i Shawshank u istu rečenicu je čisto svetogrđe....


Ma je li? Da, sigurno si ti u pravu, di će bit da san ja! :evil:
Pa dokaži mi suprotno...šta se još zbiva u toj seriji osim tih stvari...jel!?

Post Reply