Odyssey 5 (2002–2004)

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 11 Apr 2012, 22:28

Odyssey 5 (2002–2004)
Drama | Mystery | Sci-Fi

Image


After witnessing the destruction of the Earth from orbit, a group of astronauts is sent back in time and given 5 years to prevent the disaster from happening.


Cast:
Peter Weller - Chuck Taggart ( RoboCop)
Sebastian Roché - Kurt Mendel
Christopher Gorham - Neil Taggart (Harper's Island :mrgreen: )
Leslie Silva - Sarah Forbes
Tamara Craig Thomas - Angela Perry


Stavit ću citat lika sa Imdb-a jer najbolje opisuje što ja imam za reći o seriji:

"If you're one of the people who want more then just cheap entertainment give this show a try even though it's already dead, it has something to say."

Znači, skinula sam seriju ima sigurno pet godina i tek sada je došla na red (razlog je bio nepripadajući titlovi i bila sam prelijena potražiti prave) sve do jednog dana kad na svom hardu sa serijama nije bilo više niti jedne koju nisam pogledala, reprizirala po treći put, a rapidshare ac. istekao :lol:
Pilot epizoda pomalo smiješno izgleda iz perspektive gledaoca u 2012. godini, efekti su dosta loši, ali ideja i konačno ostvarenje su me osvojili, serija je friki na pozitivan način, kamera je netipična i često radi full face. Ponašanje i dijalozi su savršeno realni, Peter Weller nema dlake na jeziku i psuje sve po redu :supz:
Večeras me čeka finale pa javim krajnji dojam, no ovo što sam do sada pogledala svakako preporučujem sfovcima.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 12 Apr 2012, 21:47

Ah, što reći na nedovršenu seriju? Ne razumijem logiku ukidanja serije koja je imala ovakav potencijal, visoku ocjenu gledatelja, glumačka postava i gluma istih je fenomenalna, skoro nisam gledala nešto realnije, ako postoji realan SF..
Sinoć sam baš ostala posrna nakon što je pisalo KRAJ SERIJE a tek je počinjalo pravo sranje da se dešava.. Jebeš to! Fuj!
Odmah sam si skinula Space Above and Beyond, sad pičim po tim "unknown" sf serijama jer očito da se u njima krije kvaliteta, a ne u idiotskim Heroesima, Terra Novi, Stargate Universe i inim sranjima koje nam serviraju u današnje vrijeme..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by maddjuro » 12 Apr 2012, 21:59

callac wrote:Ah, što reći na nedovršenu seriju? Ne razumijem logiku ukidanja serije koja je imala ovakav potencijal, visoku ocjenu gledatelja, glumačka postava i gluma istih je fenomenalna, skoro nisam gledala nešto realnije, ako postoji realan SF..
Sinoć sam baš ostala posrna nakon što je pisalo KRAJ SERIJE a tek je počinjalo pravo sranje da se dešava.. Jebeš to! Fuj!
Odmah sam si skinula Space Above and Beyond, sad pičim po tim "unknown" sf serijama jer očito da se u njima krije kvaliteta, a ne u idiotskim Heroesima, Terra Novi, Stargate Universe i inim sranjima koje nam serviraju u današnje vrijeme..
space above and beyond mi se dopao, samo također je nedovršen; i nema neki dobar "kraj"
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 12 Apr 2012, 22:05

znam, očito da sve te neke serije koje iole valjaju ukinu prije nego ispričaju svoju priču. al zato daj deset sezona razvlačenja jedne te iste priče u kućanicama, uvodu u anatomiju, CSI Đurđevac i da ne nabrajam sad... ma, ljuta sam. Jedino sam sretna što je Babylon 5 imao svoj kraj, al to se znalo od početka, 5 sezona i gotovo. Isto tako i Battlestar Galactica, odličan završetak, ma mislim da bih nekog ubila da su to ostavili da lebdi bez objašnjenja :lol: Lost je mogao bit i bolji, al ajd, bar su ga dovršili.. al zato bih imala deset dana nabrajanja serija koje su otkazali/ostavili nedovršene i sad si ti misliti koju su posluhu htjeli porati :|
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by maddjuro » 12 Apr 2012, 23:04

babylon 5 mi je ok serija; a galacticu nikako da se prislim pogledat
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 12 Apr 2012, 23:38

maddjuro wrote:babylon 5 mi je ok serija; a galacticu nikako da se prislim pogledat
jao, odmah sad, još večeras da si počeo sa galacticom :bicovanje: ne šalim se :!:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by maddjuro » 13 Apr 2012, 00:19

meh; mogao bi, kad je nabavim, da negledam preko laptopa
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by maddjuro » 20 Apr 2012, 01:24

callac wrote:
maddjuro wrote:babylon 5 mi je ok serija; a galacticu nikako da se prislim pogledat
jao, odmah sad, još večeras da si počeo sa galacticom :bicovanje: ne šalim se :!:

poslušak prijetnju i započeh s galacticom, trenutno sam na pilotu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 22 Apr 2012, 23:42

bravo đuro!!! :D
ja danas "čistila" hard pa sam obrisala hrpetinu serija, al se nisam mogla odvojiti od oddyseya, mislim da ću ju još jednom pogledati uskoro..
isuse kako je Gorham tamo bio zgodan, onak, surealno :heart:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by maddjuro » 23 Apr 2012, 13:53

callac wrote:bravo đuro!!! :D
ja danas "čistila" hard pa sam obrisala hrpetinu serija, al se nisam mogla odvojiti od oddyseya, mislim da ću ju još jednom pogledati uskoro..
isuse kako je Gorham tamo bio zgodan, onak, surealno :heart:
zato ja sve pržim; prvenstveno jer nikad nisam imao mjesta na hardu
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Odyssey 5 (2002–2004)

Post by callac » 23 Apr 2012, 19:50

pržila sam i ja al mi svojevremeno postalo glupo kupovat dvd-e kad seriju koju želim repizirati skinem bez beda jer imam rapidshare acc.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply