Tropic Thunder (2008)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Oct 2008, 21:36

hm, riskiram da sada i mene izvrijeđaš, ali slažem se s dragonrageom. Samo si kazao da je film loš - svatko je slobodan kazati komentar kako hoće, ali s obzirom na količinu tekstova koje pišeš kada se izrazavaš, svađaš s drugima ili prepireš, nekako bi mogao napisati argumente zašto ti je film loš, i sve to. Zar je to tako prokleto teško? :?
Michel puši karu.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 14 Oct 2008, 21:45

john_constantine wrote:hm, riskiram da sada i mene izvrijeđaš, ali slažem se s dragonrageom. Samo si kazao da je film loš - svatko je slobodan kazati komentar kako hoće, ali s obzirom na količinu tekstova koje pišeš kada se izrazavaš, svađaš s drugima ili prepireš, nekako bi mogao napisati argumente zašto ti je film loš, i sve to. Zar je to tako prokleto teško? :?


A zašto bi to mora pisat za svaki film? Katkad mi se jednostavno ne da, i šta onda, jel to zaslužuje da me neko nazove idiotom zbog toga?
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Oct 2008, 21:51

Ghostface wrote:
john_constantine wrote:hm, riskiram da sada i mene izvrijeđaš, ali slažem se s dragonrageom. Samo si kazao da je film loš - svatko je slobodan kazati komentar kako hoće, ali s obzirom na količinu tekstova koje pišeš kada se izrazavaš, svađaš s drugima ili prepireš, nekako bi mogao napisati argumente zašto ti je film loš, i sve to. Zar je to tako prokleto teško? :?


A zašto bi to mora pisat za svaki film? Katkad mi se jednostavno ne da, i šta onda, jel to zaslužuje da me neko nazove idiotom zbog toga?
naravno da ne. A nema veze...
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 15 Oct 2008, 09:41

Ghostface wrote:Vidin da se brišu neki postovi. Uglavnom vidija si šta mislin za tvoje komentare i za tebe, jebe mi se misliš li ti šta je dobar komentar, sad kao ne smin napisat manje od dvi rečenice da mi se gospodin ne bi javija s prijezirnim kritikama. :butthead: :butthead: :butthead: :butthead:
Da, brišem postove kojima blatantno bez povoda vrijeđaš ljude. Ako si već privatno bahato dijete koje misli da može bilo kako pričati s ljudima to ne znači da te moramo trpiti na forumu.
Ghostface wrote:A zašto bi to mora pisat za svaki film? Katkad mi se jednostavno ne da, i šta onda, jel to zaslužuje da me neko nazove idiotom zbog toga?
Nitko nije rekao da moraš pisati o bilo čemu. Isto tako nisi morao onda doći i napisati samo da je film loš bez obrazloženja. Morao si to reći ali na pitanje da obrazložiš počinje vrijeđanje? Takve djetinjaste ispade ne moramo trpiti.

Ubuduće imam namjeru gušiti beskrajne rasprave oko ničega jer ako ti imaš razlog da vodiš bitke protiv vjetrenjača koje ti služe kao ventil za neke osobne frustracije, onda si otvori svoj forum pa tamo teroriziraj ljude sa svojim napadima.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 15 Oct 2008, 17:51

Ghostface wrote:

Vidin da se brišu neki postovi. Uglavnom vidija si šta mislin za tvoje komentare i za tebe, jebe mi se misliš li ti šta je dobar komentar, sad kao ne smin napisat manje od dvi rečenice da mi se gospodin ne bi javija s prijezirnim kritikama. :butthead: :butthead: :butthead: :butthead:
Čuj mali...tu guzicu si možeš doma mami pokazat...umjesto da pokazuješ dupe tu na forumu kao dokaz svog razmišljanja, mogao si argumentirati svoj komentar...iako očekivati to od tebe je isto kao očekivati i da ću se sutra probuditi sa Salmom Hayek u krevetu...
Tebi treba jedna poštena šaka u glavu, da te malo uozbilji i spusti na zemlju tu tvoju bahatu guzicu koja je koliko primjećujem u posljednje vrijeme sve bahatija i bahatija jer rasprave s tobom su čisto gubljenje vremena...

Da imaš imalo mozga, a šta si dokazao da nemaš, ne bi konstantno ulazio u raznorazne konflikte sa svima već bi malo promislio prije nego što bubneš nešto...ali jebi ga...to je tebi očito problem. Kao što si i ti meni rekao..."jebe mi se misliš", ali idotizam je nemoguće ne komentirati...

Pozdrav i uživaj...

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 15 Oct 2008, 22:23

FilmTV wrote:
Ghostface wrote:Vidin da se brišu neki postovi. Uglavnom vidija si šta mislin za tvoje komentare i za tebe, jebe mi se misliš li ti šta je dobar komentar, sad kao ne smin napisat manje od dvi rečenice da mi se gospodin ne bi javija s prijezirnim kritikama. :butthead: :butthead: :butthead: :butthead:
Da, brišem postove kojima blatantno bez povoda vrijeđaš ljude. Ako si već privatno bahato dijete koje misli da može bilo kako pričati s ljudima to ne znači da te moramo trpiti na forumu.
Ghostface wrote:A zašto bi to mora pisat za svaki film? Katkad mi se jednostavno ne da, i šta onda, jel to zaslužuje da me neko nazove idiotom zbog toga?
Nitko nije rekao da moraš pisati o bilo čemu. Isto tako nisi morao onda doći i napisati samo da je film loš bez obrazloženja. Morao si to reći ali na pitanje da obrazložiš počinje vrijeđanje? Takve djetinjaste ispade ne moramo trpiti.

Ubuduće imam namjeru gušiti beskrajne rasprave oko ničega jer ako ti imaš razlog da vodiš bitke protiv vjetrenjača koje ti služe kao ventil za neke osobne frustracije, onda si otvori svoj forum pa tamo teroriziraj ljude sa svojim napadima.


Jedini sa nekim frustracijama ste vi, šta se on uopće ima javljat na moj suhoparni komentar? To ne smatraš vrijeđanjem, je li? Mislin, nije mi jasno, šta ikoga uopće briga ako ja nisan argumentira svoj dojam? Nema smisla, i šta san ja triba na njegov komentar, pustit ili se još možda ispričat? Kako da ne...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 15 Oct 2008, 22:28

Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:

Vidin da se brišu neki postovi. Uglavnom vidija si šta mislin za tvoje komentare i za tebe, jebe mi se misliš li ti šta je dobar komentar, sad kao ne smin napisat manje od dvi rečenice da mi se gospodin ne bi javija s prijezirnim kritikama. :butthead: :butthead: :butthead: :butthead:
Čuj mali...tu guzicu si možeš doma mami pokazat...umjesto da pokazuješ dupe tu na forumu kao dokaz svog razmišljanja, mogao si argumentirati svoj komentar...iako očekivati to od tebe je isto kao očekivati i da ću se sutra probuditi sa Salmom Hayek u krevetu...
Tebi treba jedna poštena šaka u glavu, da te malo uozbilji i spusti na zemlju tu tvoju bahatu guzicu koja je koliko primjećujem u posljednje vrijeme sve bahatija i bahatija jer rasprave s tobom su čisto gubljenje vremena...

Da imaš imalo mozga, a šta si dokazao da nemaš, ne bi konstantno ulazio u raznorazne konflikte sa svima već bi malo promislio prije nego što bubneš nešto...ali jebi ga...to je tebi očito problem. Kao što si i ti meni rekao..."jebe mi se misliš", ali idotizam je nemoguće ne komentirati...

Pozdrav i uživaj...


Prvi si počeja, na to se ne obazireš, je li, gospodine zrelost i ozbiljnost? Vidili bi kako bi reagira da ti ja komentar nazoven idiotskim. I zaludu ti je to spominjanje šake, nemaš ti pojma šta san ja proša a šta nisan, i koliko san ozbiljan i koliko ne...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 15 Oct 2008, 22:49

NE ZANIMA ME VIŠE - ONTOPIC SE VRATITE U SVIM MOVIE RELATED TOPICIMA :!: :!: :!:

ZA "DEBATU" slobodno koristiti last post wins ili šta već pod offtopicom...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 24 Oct 2008, 18:02


User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 24 Oct 2008, 18:27

definitivno 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 24 Oct 2008, 19:58

Dragonrage wrote:Najbolji dio filma LOL :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :supz: :supz: :prayer:
e, ovaj video si skidam kolko mi je dobar :lol:

super pjesma :mrgreen:

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 24 Oct 2008, 20:04

meni je iskreno film bezveze.3,4 dobre fore i to je to...očekivo sam puno vise
1,5/5 cisto zbog toga jer je razvikan
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 24 Oct 2008, 21:01

film je od početka do kraja prejeben, skoro savršen film
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 24 Oct 2008, 21:16

horrorfan wrote:meni je iskreno film bezveze.3,4 dobre fore i to je to...očekivo sam puno vise
1,5/5 cisto zbog toga jer je razvikan


Apsolutno se slažen. Slabo je to Stiller napravija.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 25 Oct 2008, 00:19

mislim ni will farell nije vise ko prije
stiller,black,farell su po meni krema za te komedije,ali salbo mi je vse to u zadnje vrijeme
puno su bolji prije bili
“When you get into one of these groups, there’s only a couple ways you can get out. One is death, the other is mental institutions.”

Post Reply