Godzilla Minus One (2023)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11682
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Godzilla Minus One (2023)

Post by Michel » 05 May 2024, 22:24

Action, Adventure, Drama
Image

Imdb
Wiki

Director: Takashi Yamazaki
Writers: Ishirô Honda, Takeo Murata, Takashi Yamazaki
Stars: Sakura Andô, Minami Hamabe, Ryunosuke Kamiki

Osjećajući se kao da je nepravedno prevario smrt previše puta, Shikishima, preživjeli pilot kamikaze, biva napadnut na otoku Odo zajedno s mnogim inženjerima ratnih zrakoplova od strane golemog čudovišta. Nakon što inženjeri umru jer Shikishima nije uspio odvratiti pažnju čudovišta, ogromna količina krivnje pritišće ga, osobito nakon što se beskućnica i beba usele u njegov dom kad se on vrati. Shikishima, sada na osobnoj misiji, udružuje se s velikom skupinom veterana kako bi konačno srušili čudovište poznato kao Godzilla.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11682
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Godzilla Minus One (2023)

Post by Michel » 05 May 2024, 22:24

Godzilla Minus One (2023) - novi Godzilla film, ali ovaj put iz zemlje iz koje potječe, Japana. Gledao sam još samo Godzillu iz 1998., ali ovaj je uvjerljivo najbolji Godzilla film ikad usprkos tome što nisam gledao niti jedan drugi osim ta dva, ali ni ne trebam jer jednostavno znam. Gojira izgleda odlično, zastrašujuće pogotovo u moru i one oči kako su napravili. Sviđa mi se i humanost koju film posjeduje, karakterizacija likova je dobra i bude nam stalo do njih. Razaranja ne fali pogotovo u gradu i kad razori. A tek kraj kad mu rade klopku baš jako dobro napravljeno. Svidjelo mi se ovo. 7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply