Class of 1999 (1990)

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
Post Reply
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Class of 1999 (1990)

Post by undying » 01 Jun 2008, 20:53

sjeca li se mozda neko ovog filma? to se pitanje pre svega odnosi na one nesto starije - u ono vrijeme jedan od najpopularnijih filmova za sf poklonika. danas pojma nemam kako bi mi legao, vjerovatno neki trash.. na imdb dobio 4\8 vidim izasao bio i drugi dio, to nisam znao. :lol: bas me zanima kako bi ga dozivio danas, onda mi je bio sjajan :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Class of 1999 (1990)

Post by A$H » 01 Jun 2008, 20:57

da i ostali ne traze - http://www.imdb.com/title/tt0099277/

inace zanimljivo..nikad cuo za to..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Class of 1999 (1990)

Post by Studeni » 01 Jun 2008, 21:17

undying wrote:sjeca li se mozda neko ovog filma? to se pitanje pre svega odnosi na one nesto starije - u ono vrijeme jedan od najpopularnijih filmova za sf poklonika. danas pojma nemam kako bi mi legao, vjerovatno neki trash.. na imdb dobio 4\8 vidim izasao bio i drugi dio, to nisam znao. :lol: bas me zanima kako bi ga dozivio danas, onda mi je bio sjajan :lol:
ja sam ga u to doba konstantno vrtio, bio mi je zakon....danas stvarno ne znam.....poslije su i neki nastavci izlazili, čini mi se
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: Class of 1999 (1990)

Post by A$H » 01 Jun 2008, 21:23

Studeni wrote:
undying wrote:sjeca li se mozda neko ovog filma? to se pitanje pre svega odnosi na one nesto starije - u ono vrijeme jedan od najpopularnijih filmova za sf poklonika. danas pojma nemam kako bi mi legao, vjerovatno neki trash.. na imdb dobio 4\8 vidim izasao bio i drugi dio, to nisam znao. :lol: bas me zanima kako bi ga dozivio danas, onda mi je bio sjajan :lol:
ja sam ga u to doba konstantno vrtio, bio mi je zakon....danas stvarno ne znam.....poslije su i neki nastavci izlazili, čini mi se
:lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Jun 2008, 21:55

ah, nije li to bilo na televiziji? Oni roboti učitelji koji polude i ubijaju učenike... gledao sam to, zabavno.
Michel puši karu.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Class of 1999 (1990)

Post by Studeni » 01 Jun 2008, 22:26

A$H wrote:
Studeni wrote:
undying wrote:sjeca li se mozda neko ovog filma? to se pitanje pre svega odnosi na one nesto starije - u ono vrijeme jedan od najpopularnijih filmova za sf poklonika. danas pojma nemam kako bi mi legao, vjerovatno neki trash.. na imdb dobio 4\8 vidim izasao bio i drugi dio, to nisam znao. :lol: bas me zanima kako bi ga dozivio danas, onda mi je bio sjajan :lol:
ja sam ga u to doba konstantno vrtio, bio mi je zakon....danas stvarno ne znam.....poslije su i neki nastavci izlazili, čini mi se
:lol:
šta da kažem, potpuni previd :wink:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 02 Jun 2008, 00:01

Obožavao film u to doba, bio je edfinitivno u mom društvu VHS hit - iznajmili ga bar 5-6 puta :)

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 16 Dec 2008, 11:50

Vidi, tek sad vidim da ovaj film ima svoju temu :D Ja sam ga sinoć pogledao, upravo zbog sećanja da sam ga kao klinac gledao nebrojeno puta i bio je pravi hit. Utisci nisu loši posle x godina gledanja, film je zabavan, mada su mladi glumci uglavnom bezvezni likovi, naročito glavne face.
Kao što sam napisao u temi "Koji ste poslednji horor film gledali?", mislim da je priča idealna za neki rimejk, samo sa ozbiljnom produkcijom. Inače stara garda glumaca je impresivna: Malcolm McDowell, Pam Grier, Patrick Kilpatrick, John P. Ryan, Stacy Keach :klapklap:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
gandalf
Posts: 529
Joined: 06 Nov 2006, 13:04
Contact:

Post by gandalf » 16 Dec 2008, 19:18

Isto sam ga davno gledao kao klinac, sada ga ne mogu naći nigdje da se prisjetim malo! Kak nas je bilo strah onda svega! :P

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 16 Dec 2008, 22:19

Ja sam ga svojevremeno našao na nekom torentu, ali sam film ubrzo smestio na kompakt CD :D i izbrisao taj torent. Evo sad sam proverio, ima ga na hororflixu :D
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

Post Reply