SecondSpin.com POPUSTI

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 18 Nov 2010, 13:33

Frendu ovaj tjedan došlo 45 komada sa SecondSpina :D

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by Bub » 19 Nov 2010, 12:18

Nisam nikad kupovao preko Second Spin-a, pa me zanima jel vam carine pošiljke, ako da, koliki je postotak ili pazite da ne prijeđete 160kn (amount+shipping) ?

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 20 Nov 2010, 01:29

Bub wrote:Nisam nikad kupovao preko Second Spin-a, pa me zanima jel vam carine pošiljke, ako da, koliki je postotak ili pazite da ne prijeđete 160kn (amount+shipping) ?
Do sada mi nisu niti jednom carinili... ali su pošiljke sve bile ispod 300kn tako da tu za sada nema frke
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by Studeni » 22 Nov 2010, 17:45

Bub wrote:Nisam nikad kupovao preko Second Spin-a, pa me zanima jel vam carine pošiljke, ako da, koliki je postotak ili pazite da ne prijeđete 160kn (amount+shipping) ?

meni je gamad jednom carinila...nisam im mogao objasniti da sam imao free shipping odnosno da secondspin to pokriva..."ali,gospodine,kako mislite nema poštarine?" :chainsaw:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re:

Post by Bub » 22 Nov 2010, 18:38

dr_gonzo wrote:Do sada mi nisu niti jednom carinili... ali su pošiljke sve bile ispod 300kn tako da tu za sada nema frke
Nije više 300kn skoro godinu dana, zato i pitam, doduše kupovali smo kolege i ja dres frendu za rođendan koji je bio 200kn i nešt sitno, pa nam isto nisu ocarinili, dok kolegi s posla ocarinili na 180kn.
Studeni wrote:meni je gamad jednom carinila...nisam im mogao objasniti da sam imao free shipping odnosno da secondspin to pokriva..."ali,gospodine,kako mislite nema poštarine?" :chainsaw:
Pa jel si ne isprintaš sve moguće papire od plačanja, PayPal-a svega i poneseš u carinarnicu? To im pokažeš i onda vjerojatno nebi ocarinili.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 22 Nov 2010, 19:14

Bub wrote:
dr_gonzo wrote:Do sada mi nisu niti jednom carinili... ali su pošiljke sve bile ispod 300kn tako da tu za sada nema frke
Nije više 300kn skoro godinu dana, zato i pitam, doduše kupovali smo kolege i ja dres frendu za rođendan koji je bio 200kn i nešt sitno, pa nam isto nisu ocarinili, dok kolegi s posla ocarinili na 180kn.

Jebote nisam to znao (http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx) a do sada mi nisu nikada carinili ništa :shock: , iako mi je najveći paket prije nekoliko dana od 21 DVD došao oko 230kn...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: Re:

Post by Studeni » 22 Nov 2010, 19:52

Bub wrote:[
Pa jel si ne isprintaš sve moguće papire od plačanja, PayPal-a svega i poneseš u carinarnicu? To im pokažeš i onda vjerojatno nebi ocarinili.
Jok, ti isprintaš :wink:
naravno da dobiju sve crno na bijelo, ali kad te "odaberu" za carinu jako malo toga možeš uraditi da ne prođeš s istom....
najrulerskije mi je bilo zadnji put kad je riba odlučila da vidi šta je to pa mi tako šetamo kroz seconspin katalog, a ona se "uvjerava" da sve što govorim pije vodu... :D

mislim, događalo mi se da sam unutar tjedan dana dobio dvije identične pošiljke iz Amerike (smiješne, u svakoj 2 CD-a) od iste izdavačke kuće i jednu mi ocarine, a drugu ne...

Sa secondspin zasad okej, samo taj jedan put...3h "pregovora", ali gospođa bijaše neumoljiva...i na kraju balade onako kao "shvati" i kaže.."aha,oni su platili poštarinu pa zato tvrdite da je $23 ukupna vrijednost..." i briljantno završi sa (karikiram) "čujte, u poštanskom prometu nema pošiljke bez poštarine..." uzme mi paket, stavi ga na vagu i zaračuna po masi u unutrašnjem prometu.da skratim, na kraju me carina i takse koštalo jednako kao i filmovi...

a,kad se sjetim kad su tek uveli taj tip carinjenja prije 5-6 godina (dotad su limiti za pošiljke bili ogromni) bez da su to najavili na sajtu već samo u N.N. ili gdje već treba, a ja navikao od sredine devedesetih naručivati gomilu ploča gdje je najmanji parcel bio 2kg vrijednosti po €80 i više što se uredno nije carinilo..e,to su onda bili genijalni "obračuni" u pošti carinjenja...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 22 Nov 2010, 20:07

Apsolutno nema veze što je slanje besplatno, isprintaš preko accounta na secondspin.com račun i mirna bosna, što tamo piše to je to.
Naručujem sve ama baš sve sa SS.com da mi je ispod 160 kn. Kod nas u RI na to ne naplaćaju, makar neslužbeno bi pustili i do 200 kn.

Secondspin je promijenio shipping firmu ili šta već (priča se da je netko kupio secondspin) i više u paketima ne šalju pravi račun. ovo je problem ako vas već na carini neznaju, jer kako u paketu nema računa sa nikakvom brojkom moraju vas zvati da im dokažete koliko košta.

ako vam provaljuju fore da mora koštati shipping, samo papir (račun) donesite i ima da šute.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by Studeni » 22 Nov 2010, 20:36

HorrorHR wrote: ako vam provaljuju fore da mora koštati shipping, samo papir (račun) donesite i ima da šute.
u teoriji da, u praksi ne. meni je manje-više okej, jer me većina carinika u mojoj pošti već zapamtila, plus ima jedna zakon koja mi pusti malo više i ona mi je to potvrdila. znači, račun od secondspina, isprintana narudžba sa sve dokazom o free shippingu, ali nema vajde (kao što rekoh, to je moj slučaj, meni se dogodilo, ne nešto što sam čuo)....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 22 Nov 2010, 21:29

Studeni wrote:
HorrorHR wrote: ako vam provaljuju fore da mora koštati shipping, samo papir (račun) donesite i ima da šute.
u teoriji da, u praksi ne. meni je manje-više okej, jer me većina carinika u mojoj pošti već zapamtila, plus ima jedna zakon koja mi pusti malo više i ona mi je to potvrdila. znači, račun od secondspina, isprintana narudžba sa sve dokazom o free shippingu, ali nema vajde (kao što rekoh, to je moj slučaj, meni se dogodilo, ne nešto što sam čuo)....
uvijek postoji neki idiot, ali možeš se protiv njih boriti. čim pizde da ne postoji free shipping, 99.99% si intelektom iznad njega, pa ideš na sljedeću rundu diskusija i pravdanja ;)

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by Studeni » 22 Nov 2010, 23:59

HorrorHR wrote:
uvijek postoji neki idiot, ali možeš se protiv njih boriti. čim pizde da ne postoji free shipping, 99.99% si intelektom iznad njega, pa ideš na sljedeću rundu diskusija i pravdanja ;)
apsolutno! da me se ne shvati krivo, nije to uobičajena praksa, ali se događa i ako uletiš u takvu situaciju i ako se nameračio teško ćeš se izvući...
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 23 Nov 2010, 00:25

Naručujem DVD-e sa neta od 1999-te, prošao sam sito i rešeto sa carinom - vjerojatno sve moguće situacije, uključujući i onih zen i kafkijanskih :mrgreen:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by maddjuro » 23 Nov 2010, 02:02

sad samo da još second spin počne prodavati knjige po 2 -3 $$$
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 26 Nov 2010, 09:44

Get 20% Off Plus Everyday Free Shipping!
traje do 02/12.

Kod: BLACK20

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: SecondSpin.com POPUSTI

Post by HorrorHR » 29 Nov 2010, 09:42

SAMO DANAS:

30% POPUSTA UZ BESPLATNI SHIPPING :rock:

Post Reply