Devil's Playground (2010)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Devil's Playground (2010)

Post by Dragonrage » 07 May 2010, 10:27

Britanski horror film u maniri "28 Days later". Režiju filma potpisuje Mark McQueen kojemu je ovo prvi film u karijeri. Prethodno je režirao samo seriju "5th Gear". Glavne uloge igraju Britanski glumci, između ostaloga i poznati Danny Dyer, a društo mu prave Sean Pertwee, Craig Fairbrass, Jaime Murray, Colin Salmon te mnogi drugi. Premijera filma je predviđena ua Rujan 2010. godine.

Image

IMDB

TEASER
PROMO TRAILER

RADNJA
The not too distant future. Newgen Industries, a leading pharmaceutical company company, is trying to placate a media uproar. Its new "legal performance enhancer", RAK-295, has met with spectacular failure during testing, causing severe physical and allergic reactions in all 30,000 of its test subjects.... Allergic reactions in all but one user... Angela Mills.
Angela is pregnant and is making arrangements for own leave of absence from a city full of woe and bad memories for her. With Angela being the only person not to report any type of reaction to Newgen, Dr. Brooke (Head of Newgen) understands that Angela may hold the key to solving this disaster and enlists Cole, the head of security to find her and bring her in for examination.
But Cole, a hardened ex-mercenary, has just handed in his resignation to Peter White, the CEO of the company. Why? He wants out - the undercover violent and murderous job of solving problems 'off the record' has started to weigh heavy on his conscience. The outbreak claims Brooke and Peter White and during the struggle Cole is bitten - his fate sealed.

Or is it?...
SLIKE
Image Image Image Image Image Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 07 May 2010, 15:40

Izgleda mi kao britanska verzija "Zone Mrtvih" sa speedom "Left 4 Dead"
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Bub » 16 Oct 2010, 18:19

Skida se i gleda danas, ako ne odem vanka. Očekujem nešto dobro, britanski film, zombies i Danny Dyer. :supz:

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Bub » 16 Oct 2010, 23:01

Devil's Playground (2010) -8.5/10

Preporučam svima koji vole zombije tj. brze zombije. Ako su vam se svidjeli 28 Days/Weeks Later, te Dead Set e ovo je slično, isto britanska produkcija. Priča je malo slabija ustvari i nije toliko loša, ali nije ni Bog zna šta, ali zato su fight scene dobre i nisam vidio nigdje ovako agilne zombije i to sve bez animacija...sve u svemu meni odličan.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Asfodel » 17 Oct 2010, 17:21

Onda će se fino gledat 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by remike2 » 17 Oct 2010, 17:23

Asfodel wrote:Onda će se fino gledat 8)
+1.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by filmofil » 17 Oct 2010, 17:25

opa, odmah ide na skidanje i gleda se navečer back to back s resident evil...zombie themed evening :ANAL:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Devil's Playground (2010)

Post by HorrorHR » 17 Oct 2010, 17:59

pogledati će se i ovdje, djeluje zanimljivo

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by filmofil » 17 Oct 2010, 21:13

po meni prosječan film o zaraženima/zombijima, ništa novoga nisu ponudili, a bome se film ne može pohvaliti ni nekom akcijom ili prezanimljivom radnjom...skoro sam zaspao od dosade na nekim dijelovima

volim čak i brze zombije više nego one spore, ali ovdje su nekako smiješni, izgledaju ko hrpa ljudi nabrijana na parkour...a i kad su već napravili te neke ninja zombije mogli su onda i bolju akcijsku koreografiju smislit

al eto, da nije sve tako crno, glumačka postava je odlična i sve su to više manje poznate glumačke face koje su svoj posao odradile kak spada...i šteta što nisu onog uber zaraženog s početka filma kasnije negdje iskoristili, ja sam mislio da će to biti neki "boss" na kraju kojeg će morat ubit :twisted:
SpoilerShow
e i prejaka je scena na kraju kad njih dvoje ostanu sami protiv horde zombija, šteta što je tako kratko trajalo...baš su moćno izgledali, naježio sam se kad su krenuli na njih
EDIT: sad na imdbu vidim da se i službeno zovu parkour zombiji :lol: :lol: :lol: :lol:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by horkolerbus » 17 Oct 2010, 22:56

e dojadilo mi vise sa zombijima,film je vec dosadan posle gomilu filmova koji su izasli u poslednje vreme
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Bub » 17 Oct 2010, 23:01

@filmofil
Pa čuj normalno je da svatko nakon 28 Days/Weeks Later traži nešto više, zato što su ajde recimo slični. Znam da je moja ocjena visoka, ali meni je s razlogom visoka, jer dobrih zombie filmova nema tu i tamo izađe koji, a sve ostalo su sranja počevši od Zone of the Dead, Autumn, The Dead Outside, Days of Darkness, Wasting Away, Brain Dead ali iz 2007 i mogao bih još nabrojit više od 10 filmova, ali već je kasno pa sam umoran.

Napisao sam gore da priča i nije Bog zna šta, ali pogledaj ako nisi ovih 6 filmova i ja ti još sutra dodam 10, pa će ti vjerojatno Devil's Playground biti odličan. :wink: :zubifale:

Što se tiče ovog filma, meni su plusevi što nema efekata i animacije kao u npr. RE (što mi je btw bilo loše), ovo je prvi film toga redatelja, zombie-ji su malo drukčiji nego inače, vidi se da nije uloženo puno love u film, radnje je dosta realna nema preseravanja tipa 1 protiv 100. Minus mi dobiva samo što je mogla biti malo bolja priča. Eto to je moje mišljenje.
SpoilerShow
Da tu scenu na kraju su možda mogli odraditi malo duže, ali opet onda ne bi bilo realno, jer ipak ih je hrpa na dvojicu. Prva scena s zombijem u ambulanti mi je super i još kad mu spuca cijeli okvir u glavu, te scene trke u parking garaži i kad ih napadnu u onoj drugoj garaži kad ulete onaj lik i žena i kad zatvori vrata, a zombie prođe kroz njih. Ubiti svo marisanje s čekićem i ostalim predmetima.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Devil's Playground (2010)

Post by filmofil » 17 Oct 2010, 23:08

ma nisam ja dao ocjenu u usporedbi s ostalim filmovima te tematike, al kužim te, tebi je ovo možda došlo ko naručeno nakon hrpe sranja...meni je u filmu previše toga falilo, ali na kraju je sveukupni dojam ipak kolko tolko pozitivan jer nije ovo baš utter trash

btw od svih ovih tvojih nabrojanih čuo sam samo za 3 naslova, a nekak mislim da ih ni ne želim gledati ak su i tebi sranje :mrgreen:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Bub » 17 Oct 2010, 23:37

filmofil wrote:tebi je ovo možda došlo ko naručeno nakon hrpe sranja
E ovo si dobro rekao, baš tako.
filmofil wrote:btw od svih ovih tvojih nabrojanih čuo sam samo za 3 naslova, a nekak mislim da ih ni ne želim gledati ak su i tebi sranje :mrgreen:
Ali pazi ima i gorih od tih, samo što sam njima brzo zaboravio naslove. :zubifale:

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Jane Doe » 18 Oct 2010, 16:30

to se gleda danas :tonqe:
skužila sam da Bub ima sličnu procjenu filmova kao i ja, pa mislim da će mi se i ovo svidjet.
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: Devil's Playground (2010)

Post by Jane Doe » 18 Oct 2010, 22:06

eto odgeldao se i ja mu dajem 8,5/10
film je fakin osm :supz:
meni se sve svidjelo, od priče, do glumačke ekipe, ništa nije bezveze ni rastegnuto. akcija je odlična, zadnja scena također. bilo bi lijepo da je duže trajala, baš su se dečki razmahali :lol: ali logično je da nije mogla potrajat više nego što je.
kraj je zakon
SpoilerShow
fakin bad saa madafaka s motorkom, kao da idem doom igrat :supz:
film nije ništa lošiji od 28 dana/tjedana kasnije, barem meni :supz:
Image

Post Reply