The Descent

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Jan 2007, 20:58

KOMENTAR SADRŽI SPOILER
undying wrote:Da, ali zasto film zavrsava sa scenom nje i njezine kcerkice? To se provlaci kroz citav film ali bas kraj, zadnja scena...?
hm, davno sam gledao film, pa se slabo sjećam. A morati ću opet radi movieworlda.... pa nije li njezina kći umrla ili stradala u nekoj nesreći? No, prisjećala se svoje kćeri i išla s njima da zaboravi tugu koja u njoj vlada. i sada nakon svega što joj se dogodilo, normalno da vidi svoju kćer kao da je živa. Ipak je završila u mraku, u špilji iz koje više neće izaći i završila je u vlastitoj halucinaciji.

Zombie21
Posts: 9
Joined: 30 Nov 2006, 23:56

ej

Post by Zombie21 » 09 Jan 2007, 17:36

EJ,ljudi sta mislite koja li ce radnja biti u THE DESCENT 2,sta vi svi mislite,iznesite svoje misljenje ako moze.HVALA

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: ej

Post by john_constantine » 09 Jan 2007, 18:26

Zombie21 wrote:EJ,ljudi sta mislite koja li ce radnja biti u THE DESCENT 2,sta vi svi mislite,iznesite svoje misljenje ako moze.HVALA
ja mislim da će nastavak biti sranje, eto.

Impaler
Posts: 63
Joined: 05 Oct 2006, 19:52

Re: ej

Post by Impaler » 09 Jan 2007, 22:38

Zombie21 wrote:EJ,ljudi sta mislite koja li ce radnja biti u THE DESCENT 2,sta vi svi mislite,iznesite svoje misljenje ako moze.HVALA
pretpostavljam da se ona zenska nece izvuc nekim cudom, to bi bilo previse.
vjerojatno ce bit neka druga ekipa koja ce naletit na isto sranje.
NO FATE

User avatar
maddjuro
Posts: 8327
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 10 Jan 2007, 00:02

u dvojci bi mogli poslat nekog da ih ide tražit i onda isto sranje drugo pakiranje
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Jan 2007, 09:16

ma ja mislim da će staviti ovaj put mušku ekipu kao u hostel 2 gdje će glavni likovi biti cure. :roll:

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 10 Jan 2007, 10:43

Ja mislim da će biti puno više mrtvih, kao u svakom pristojnom nastavku.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

Zombie21
Posts: 9
Joined: 30 Nov 2006, 23:56

ej

Post by Zombie21 » 10 Jan 2007, 13:35

A šta mislite dali ce se u DESCENT 2 ,pojaviti JUNO ILI SARAH?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: ej

Post by john_constantine » 10 Jan 2007, 13:48

Zombie21 wrote:A šta mislite dali ce se u DESCENT 2 ,pojaviti JUNO ILI SARAH?
Ma da, to je ideja. Juno je preživjela i izlazi iz špilje da bi se osvetila, a uz sebe vodi vojsku ljudi krtica. Eto, to će biti cijeli film. :P

Impaler
Posts: 63
Joined: 05 Oct 2006, 19:52

Re: ej

Post by Impaler » 10 Jan 2007, 15:30

john_constantine wrote:
Zombie21 wrote:A šta mislite dali ce se u DESCENT 2 ,pojaviti JUNO ILI SARAH?
Ma da, to je ideja. Juno je preživjela i izlazi iz špilje da bi se osvetila, a uz sebe vodi vojsku ljudi krtica. Eto, to će biti cijeli film. :P
i zla korporacija zeli iskoristit ona cudovista, za vojne svrhe, postede nekoliko primjeraka koji kasnije pobjegnu iz labaratorija. (tu vec pocinje 3 dio)
NO FATE

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: ej

Post by HorrorHR » 10 Jan 2007, 15:55

Zombie21 wrote:A šta mislite dali ce se u DESCENT 2 ,pojaviti JUNO ILI SARAH?
Nope, btw zašto si toliko fasciniran sa Descent 2 :?: :?: :?:

User avatar
dragon
Posts: 163
Joined: 04 Feb 2007, 17:32
Location: apatin

Post by dragon » 11 Feb 2007, 18:58

Pozdrav Svima,
Descent, radnja nije losa, ali, Malo previse preterivanja. Ok, Devojke Avanturistkinje idu u pecinu i tamo se susrecu njima necim nepoznatim sve je ok strah panika, zelja za prezivljavanjem, medjusobno ubijanje. Sve je super ali onda dolazi deo gde se one pretvaraju u borbene masine i pocinju ih ubijati. Sve i jedna zna borilacke vestine i bla bla bla. I film je pred kraj skroz usran. Ajde da se neko spasio bilo bi ok ali na ovakav nacin......
Pozdrav
DRAGON RULES
http://blogoye.org/horrorland/
http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=47432

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 11 Feb 2007, 20:42

e bas to...
film je u globalu dosta dobar, a sam zaokret je odlican
no samo ako izostavim pojavu borilackih sposobnosti koje su u rangu sa xeninima... pretjerali su s tim...
jedan je od boljih novijih horrora sto sam gledala...mada bi bio jos bolji da su malo smanjili tu dozu kickassa na kraju.. :-/

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 12 Feb 2007, 00:45

Moram se ubaciti na ovo gore izrečeno...izgleda da ste slabo pratili film. Djevojke su vješte u extremnim sportovima, time već imaju flexibilnost u pokretima (to najviše vrijedi za Juno koja je od sviju njih najviše ušla u extremitet svih sportova)...
Krivo ste rekli da su se sve one počele karate udarcima počele sve ubijati...to su samo radile Juno i Sarah....a za Sarah imamo sasvim logično objašnjenje - gubitkom kćeri i muža nešto se prelomilo u njoj i prijateljice su joj jedino još ostale i željela ih je zaštiti (slična stvar je i sa Barbarom u NOTLD '90 ili ako ćemo još lakše usporediti Lindu Hamilton u Terminatoru 2 ili S. Weaver u Aliensima).
Ostale cure su jednostavno usrale gaće na situaciju.

I nisu borbe kung fu nego prave borbe na život i smrt (što ćete priznati svaki čovjek ima kad mu je ugrožen život)...
Ovo sve što ste rekli mogu tvrdidti da se dogodilo u The Cave, koji je prema The Descentu zadnja liga...

Inače The Descent meni je upao među 50 naj horor filmova svih vremena, a kod mene filmovi vrlo teško upadaju u takvu vrlo odabranu listu (ako koga zanima opširnije što mislim o filmu neka pročita moj blog - frogbros.blog.hr)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 12 Feb 2007, 02:03

ma sve ovo stoji...
no bez obzira na to...ako sad krenem u neke extreme i analize tih bica, ona mi djeluju presurovo, pregladno i preprimitivno, te su savrseno prilagodena svom terenu...pa mi je pri prvom gledanju bio malo smijesan taj doticni kickass kojeg su pokupili od juno ...
al ajd, da ne trkeljam bzvz... :lol:
svatko ima drugacije videnje filma... pa sad ne vidim potrebu za uvrstavanje onoga "ti mislis pogresno, to je zapravo ovako..."

Post Reply