Evil Aliens (2005)

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re:

Post by HorrorHR » 02 Sep 2010, 22:32

dr_gonzo wrote:Emily Booth odlično kotira u horor krugovima u Britaniji...

Znam ja zašto je odmah nisi prepoznao...ovdje je kako vidim zakopčana do grla...dok je u filmu poprsje dobro vodljivo :wink:
al žena je ovako super, bas pričljiva kao prava britanka, pokupih autogram njen... i jake westov ;)
odlično izgleda uživo, kane hodder se stalno oko nje muvao :)

čak je i adam green u svom "road to frightfest" short filmiću imao scenu kda joe lynch i oni spavaju u šatoru, odjednom se čuje kako neko drka, lynch upaki svijetlo, a ono adam green sa spustenim gaćama drka na sliku emily booth :D

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 02 Sep 2010, 22:40

Ma mala je mrak...koliko samo zna o Evil Dead serijalu... my kind of girl :rock:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re:

Post by HorrorHR » 02 Sep 2010, 23:07

dr_gonzo wrote:Ma mala je mrak...koliko samo zna o Evil Dead serijalu... my kind of girl :rock:
sad je presenter na horror channel UK, i koliko vidim dosta dobro stoji medju fanovima žanra. uz to na jutjubu ima i neke video reviewe filmova.
uživo je sitna full, ali štiklice su tu ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 04 Sep 2010, 12:48

Sitne žene imaju svoje prednosti :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re:

Post by Ašow » 05 Sep 2010, 01:52

dr_gonzo wrote:Sitne žene imaju svoje prednosti :wink:
i nedostatke :lol:
--------
Last.fm

Post Reply