The Walking Dead (Igra)

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 13 Oct 2012, 17:53

john_constantine wrote:odlična epizoda

Pitanje
SpoilerShow
Što mislite? O kome je riječ? Osoba koja priča preko mobitela?
Nekako predstavljam da je to onaj preživjeli kanibal kojega sam pustio, ali sumnjam...
Iskreno nemam pojma.. vrlo moguće da je
SpoilerShow
onaj vođe iz Crawforda ili neki drugi vođa.. jer cijelo su vrijeme pračeni
john_constantine wrote: Ekipa
SpoilerShow
He, na kraju Kenny ne ide samnom. Grupa mi se sastoji od Bena i onog para. Baš me zanima da li će to imati kakvog utjecaja na završetak.
vjerujem da hoče.. jer imam totalno drugačiju ekipu sa sobom..

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 13 Oct 2012, 17:56

john_constantine wrote:odlična epizoda
rezultat
SpoilerShow
Image
Ok zašto si
SpoilerShow
odlučio spasiti Ben-a? U više navrata te je "odjebao" i nije pazio na Clementine? i ugrozio joj je život par puta u ovoj epizodu.. pička od "čovjeka"
Zašto si bio iskren za Vernon? Ovako onako te planirao ubiti? Hladan je bio, iako glumi dobricu.
Zbog čega nisi Clemetine ostavio doma? Mislim nisam ni ja.. ali me zanima zašto je nisi ti ostavio?
Zašto si rekao grupi da si ugrižen? I kako su reagirali..

Si poveo Clemetine doma onaj prvi put kada si išao tražiti brod?

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 13 Oct 2012, 18:03

moram priznati da je bilo puno više akcije.. jedva mi je miš izdržao ovaj put
jer MAC verzija ima PUNO glitcheva pa miš ne reagira uvijek :facepalm:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 13 Oct 2012, 18:38

copycat wrote:
john_constantine wrote:odlična epizoda
rezultat
SpoilerShow
Image
Ok zašto si
SpoilerShow
odlučio spasiti Ben-a? U više navrata te je "odjebao" i nije pazio na Clementine? i ugrozio joj je život par puta u ovoj epizodu.. pička od "čovjeka"
Zašto si bio iskren za Vernon? Ovako onako te planirao ubiti? Hladan je bio, iako glumi dobricu.
Zbog čega nisi Clemetine ostavio doma? Mislim nisam ni ja.. ali me zanima zašto je nisi ti ostavio?
Zašto si rekao grupi da si ugrižen? I kako su reagirali..

Si poveo Clemetine doma onaj prvi put kada si išao tražiti brod?
SpoilerShow
Ah, čovjekoljublje. :mrgreen: Baš sam si ono mislio da je najbolje da Bena pustim da padne dolje, ali kada mi je ponudio opciju da ga mogu i spasiti, radije sam ga spasio.
Bolje iskrenost nego laž. Nekako treba opstati u onakvom svijetu, a od ovih bar možeš dobiti informacije.
Pa radi Omura. Je da je mala sposobna, ali ono, svašta se može dogoditi, da umre od te gangrene i postane zombi. Ili nešto drugo, bolje da je kraj mene.
I da uvučem druge u to? Ono, postanem zombi i na kraju ugrizem i druge jer nisu znali za ugriz. A i tako bi skužili prije ili poslije. Nisu ono burno reagirali. Vjerojatno radi toga što sam im puno pomogao i sve to. Samo se ne sjećam da je negdje bilo da ugriz zombija pretvara ljude u zombije.. možda i ne bude ništa... :mrgreen:
Ajde, nadam se da će bar biti više završetaka, čime bi se dobio poticaj da se igra iznova, samo s drugačijim odlukama ili likovima...
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 13 Oct 2012, 18:42

ja obavezno igram sve ispočetka čim sve epizode izađu

i da nadodam prije nego što zaboravim
SpoilerShow
mislim da češ se zajebati vezano za Ben, jer 5 epizoda bi trebala biti zadnja epizoda. I da će te Ben i oni par, tj. svi oni odbiti pomoći na kraju... osim Kenny... Jer Kenny je jednom rekao da ima samo tebe i Clementine.. i da ste sada Vi njegova obitelj... a drugi nisu.. što mislim da na kraju će biti neki tragičan kraj za sve..

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 13 Oct 2012, 19:08

copycat wrote:ja obavezno igram sve ispočetka čim sve epizode izađu

i da nadodam prije nego što zaboravim
SpoilerShow
mislim da češ se zajebati vezano za Ben, jer 5 epizoda bi trebala biti zadnja epizoda. I da će te Ben i oni par, tj. svi oni odbiti pomoći na kraju... osim Kenny... Jer Kenny je jednom rekao da ima samo tebe i Clementine.. i da ste sada Vi njegova obitelj... a drugi nisu.. što mislim da na kraju će biti neki tragičan kraj za sve..
SpoilerShow
da, imaš pravo. :mrgreen: Ali vidjeti ćemo, možda će biti korisni u određenim situacijama. Tako da postoji mogućnost da će ti manjkati ljudi u određenim situacijama. Da ti i Kenny nećete biti dovoljni.
Michel puši karu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 13 Oct 2012, 19:18

ne radi mi cetvrta, sad si kontam da moram imat prve 3 instalirane :facepalm:
Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 13 Oct 2012, 22:09

Meni se upravo skida pa ću krenut igrati. Nadam se da se prelazi brzo tako da vas stignem da možemo pričati o igri :zubifale:

Hvala hitmanu i ryderu na linkovima :partyman: :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 31 Oct 2012, 03:25

Formatiro komp i sad instaliro igru da napokon prebijem 4.ep ali sve postavke tj odluke i gameplay je obrisan i sad mi on sam kreira pricu i nesvidja mi se ni malo :(
Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 03 Nov 2012, 01:21

Hvala hitmanu na pomoći oko igrice :supz:

Prešao prvu epizodu i odlična mi je. Ono, ne igram jako puno igrice, meni je ova prva epizoda duga. Kao film. Vama koji stalno igrate je vjerojatno kratka, ali meni taman. Na kraju onaj STATS, bio sam kao i većina. Jedino nisam
SpoilerShow
pištolj dao :zubifale: onog sam spasio, klinca ostavio i izabrao žensku umjesto onog kretena :kokicarenje:
Druga se igra ovih dana. Polako, imam toliko toga :D
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 04 Nov 2012, 03:15

Odigrana druga epizoda :supz: kako brutalna i bolesna epizoda. Vidim da se neki žale kako su među većinom. Ja u ovoj sam bio među manjinom. Baš sam postao brutalan i nemilosrdan. Dosadni su mi ovi likovi koji traže da izabreme stranu. Sad sam cijelo vrijeme bio direktan.
SpoilerShow
Ubio sam larrya, Kenny je. Samo sam se složio s njim i ubio sam dvoje braće. Onog sa vilom i drugog s nogom odgurnuo na žicu :supz: Jolene sam također ubio :zubifale: i to direktno, čim mi je pisalo dal hoću je ubiti. I odmah sam prerezao onom nogu. Hahaha.
Pokušao sam kopirati STATS, ali ne mogu. Stisnuo sam print screen, izašao iz igrice. Otvorim paint i stisnem alt gr + V i neće???

Jedva čekam treću epizodu. Imam 4 epizode, koliko ih ima?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 04 Nov 2012, 03:48

Michel wrote:Odigrana druga epizoda :supz: kako brutalna i bolesna epizoda. Vidim da se neki žale kako su među većinom. Ja u ovoj sam bio među manjinom. Baš sam postao brutalan i nemilosrdan. Dosadni su mi ovi likovi koji traže da izabreme stranu. Sad sam cijelo vrijeme bio direktan.
SpoilerShow
Ubio sam larrya, Kenny je. Samo sam se složio s njim i ubio sam dvoje braće. Onog sa vilom i drugog s nogom odgurnuo na žicu :supz: Jolene sam također ubio :zubifale: i to direktno, čim mi je pisalo dal hoću je ubiti. I odmah sam prerezao onom nogu. Hahaha.
Pokušao sam kopirati STATS, ali ne mogu. Stisnuo sam print screen, izašao iz igrice. Otvorim paint i stisnem alt gr + V i neće???

Jedva čekam treću epizodu. Imam 4 epizode, koliko ih ima?
4 izasle, i posljednja izlazi sljedeci mj
Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 05 Nov 2012, 02:18

Počeo treću epizodu i igrao sat i pol. Prvo da kažem kako sam se šokirao kad
SpoilerShow
je Lilly ubila Carley :cry: a baš sam dobro flertovao s njom. Malo romantike i tak :lol: ostavio sam ju i upucao onu ženu na početku.
Nego, imam problema sad. Sve sam potražio i kako da sad
SpoilerShow
oslobodim onaj vagon?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Decadentor » 05 Nov 2012, 02:23

Michel wrote:Počeo treću epizodu i igrao sat i pol. Prvo da kažem kako sam se šokirao kad
SpoilerShow
je Lilly ubila Carley :cry: a baš sam dobro flertovao s njom. Malo romantike i tak :lol: ostavio sam ju i upucao onu ženu na početku.
Nego, imam problema sad. Sve sam potražio i kako da sad
SpoilerShow
oslobodim onaj vagon?
ovaj prvi spoiler je i mene sokiro :( kurva!
SpoilerShow
Ako mislis na vagon koji visi sa mosta moras otic u neku obliznju gradjevinu tj neku kucicu i tamo ces nac neki alat za to
btw sokiranja su tek pocela :D
Image

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by Michel » 05 Nov 2012, 02:32

Ne znam sad jel to
SpoilerShow
vlak na mostu. nisam primijetio. Uglavnom, tamo se stali i Kenny pokušava skužiti kako se pokreće vlak. Ovi ostali sjede, a ja pokušavam dići tu stvar koja veže vagone i pokušao sam sa ona tri alat koja sam našao kad sam otvorio ona vrata na vagonu i ništa. Sve sam potražio, dalje ne mogu ići. Ne znam kako. Gdje još ima alata da to mogu
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply