The Walking Dead (Igra)

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:16

evo izmučila se sa 3 epizodom.. puna je na prepad momenta i puno "glitches"
SpoilerShow
kada dođes do stare stanice za vlak možda naletite na koji problem sa igricom
Evo moji rezultati iz 3 epizode
SpoilerShow
Image

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:24

john_constantine wrote:Da malo komentiramo

prva epizoda
SpoilerShow
Vidim da si odabrala Ducka. Makar logički, ne bi trebalo slijediti instikt da spašavaš djecu, naročito mentalnog zaostalog klinca, nego spasiti mladića od kojega imaš više koristi i veću šansu za obranu. :mrgreen:
Čekaj, ti si odbila dati pištolj onoj ugriženoj curi? :D Zašto?
I zašto si odabrala Carley? Ja sam baš radi onog pištolja, jer ona zna njime baratati, pa ima veće šanse.

druga epizoda
SpoilerShow
he, koji izbori. To da si ipak ostavila čovjeka da umre... :mrgreen: Ja sam se na sve načine pokušavao pronaći način da prerežem lanac ili nešto, ali nema, očito samo noga. Čak možeš i cjepati drvo, samo naravno, nema smisla...

Jedino mi radi svih tih odluka čudno pada da si odbila ubiti Larrya? A čovjeka si ostavila da umre u šumi? :mrgreen: Ono, postojao je preveliki rizik da se vrati kao mrtvac.
Odgovor na tvoja pitanja - Epizoda 1
SpoilerShow
ma znaš što ja sam ga spasila jer sam skužila da sa Duck i njegovom mamo i tatom cu nastaviti put, pa bolje da se udružim sa osobama koji mogu meni koristiti nego onaj dječak.
Nisam dala curi pištolj jer je već mrtva i samo bi mi oduzela oružje koje bi mi poslje trebalo... treba štitit žive a ne mrtve ;)
isti razlog kao i ti, zna sa pištoljem :D

Odgovori Epizoda 2
SpoilerShow
ostavila sam ga jer je ovako onako mrtva, nije bilo načina da ga se spasi, izkrvavio bi ovako onako, nije mu bilo spasa, a ugroziti sebe i grupu neću. Neću gubiti vrijeme na mrtvog čovjeka.
Larry je imao šance da preživi, no realno je bilo samo pitanje vremena kada bi postao zombie... odlučila sam protiv ubijanja Larry-a zbog njegove kćerke koja je odličan lovac i vođa, a Kenny mi se bio zamjerio do tada pa sam odlučila da njega se mrzi umjesto mene... ako drugi pogriješi lako, ako ja pogriješim onda ko zna tko će mi glavu sljedeći put spasiti.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:26

john_constantine wrote:Da malo komentiramo

prva epizoda
SpoilerShow
Vidim da si odabrala Ducka. Makar logički, ne bi trebalo slijediti instikt da spašavaš djecu, naročito mentalnog zaostalog klinca, nego spasiti mladića od kojega imaš više koristi i veću šansu za obranu. :mrgreen:
Čekaj, ti si odbila dati pištolj onoj ugriženoj curi? :D Zašto?
I zašto si odabrala Carley? Ja sam baš radi onog pištolja, jer ona zna njime baratati, pa ima veće šanse.

druga epizoda
SpoilerShow
he, koji izbori. To da si ipak ostavila čovjeka da umre... :mrgreen: Ja sam se na sve načine pokušavao pronaći način da prerežem lanac ili nešto, ali nema, očito samo noga. Čak možeš i cjepati drvo, samo naravno, nema smisla...

Jedino mi radi svih tih odluka čudno pada da si odbila ubiti Larrya? A čovjeka si ostavila da umre u šumi? :mrgreen: Ono, postojao je preveliki rizik da se vrati kao mrtvac.
Odgovor na tvoja pitanja - Epizoda 1
SpoilerShow
ma znaš što ja sam ga spasila jer sam skužila da sa Duck i njegovom mamo i tatom cu nastaviti put, pa bolje da se udružim sa osobama koji mogu meni koristiti nego onaj dječak.
Nisam dala curi pištolj jer je već mrtva i samo bi mi oduzela oružje koje bi mi poslje trebalo... treba štitit žive a ne mrtve ;)
isti razlog kao i ti, zna sa pištoljem :D

Odgovori Epizoda 2
SpoilerShow
Da napomenem... u epizodi 2 sam postala brutalna... :finga:
ostavila sam ga jer je ovako onako mrtva, nije bilo načina da ga se spasi, izkrvavio bi ovako onako, nije mu bilo spasa, a ugroziti sebe i grupu neću. Neću gubiti vrijeme na mrtvog čovjeka.
Larry je imao šance da preživi, no realno je bilo samo pitanje vremena kada bi postao zombie... odlučila sam protiv ubijanja Larry-a zbog njegove kćerke Lilly koja je odličan lovac i vođa, a Kenny mi se bio zamjerio do tada pa sam odlučila da njega se mrzi umjesto mene... ako drugi pogriješi lako, ako ja pogriješim onda ko zna tko će mi glavu sljedeći put spasiti.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:32

hitman_4 wrote:meni ne želi prikazati rezultate.kliknem na stats i lista je prazna :cry:
ma ništa čudno, igrica je koma jer konstantne problem.. nebi da smo svi ilegalno skinuli igricu.. platiš je a ona se ponaša ko da si ju skinuo na torentu
:facepalm: :facepalm: MEGA FAIL

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:37

Ajmo pitanja :D
john_constantine zašto ??
Epizoda 1
SpoilerShow
Zašto nisi lagao Hershelu?
Zašto si ti dao pištolj onoj curi koja će postati zombie?
Epizoda 2
SpoilerShow
Joj dobrice :D :mrgreen:
Si probao spasiti Jolene? Tj. da ne umre?
A zašto ti nisi ubio Larry?
Zašto nisi ubio drugog brata? Pa on je ubio tvog prijatelja i lagao ti je ko pas? Mogao je poći za tobom i ubit te... "no lose ends" je moja politika :lol: kada je riječ o osobama koje su me probali ubiti prije par satii uz put pretvoriti u kanibala
I zbog čega nisi uzeo hranu? Odčega ste preživljavali? To me iskreno zanima?
Last edited by copycat on 08 Sep 2012, 21:38, edited 1 time in total.

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 08 Sep 2012, 21:38

Izluđuje me činjenica koliko ljudi ima gotovo iste odabire u kritičnim situacijama kao i ja.
turčin
Zapravo Iranac.
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 08 Sep 2012, 21:39

DeadDispatcher90 wrote:Izluđuje me činjenica koliko ljudi ima gotovo iste odabire u kritičnim situacijama kao i ja.
turčin
Zapravo Iranac.

Ček koji lik? je iračanin?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 08 Sep 2012, 23:32

copycat wrote:Ajmo pitanja :D
john_constantine zašto ??
Epizoda 1
SpoilerShow
Zašto nisi lagao Hershelu?
Zašto si ti dao pištolj onoj curi koja će postati zombie?
Epizoda 2
SpoilerShow
Joj dobrice :D :mrgreen:
Si probao spasiti Jolene? Tj. da ne umre?
A zašto ti nisi ubio Larry?
Zašto nisi ubio drugog brata? Pa on je ubio tvog prijatelja i lagao ti je ko pas? Mogao je poći za tobom i ubit te... "no lose ends" je moja politika :lol: kada je riječ o osobama koje su me probali ubiti prije par satii uz put pretvoriti u kanibala
I zbog čega nisi uzeo hranu? Odčega ste preživljavali? To me iskreno zanima?
he, dobri odgovori, ti bi bila baš pravi vođa. :mrgreen:

epizoda 1
SpoilerShow
Više iz straha da ne ispadnem sumnjiv, pa sam ipak radije kazao istinu, s obzirom da je izgledao opasan "šerifovski" lik. A drugo što sam i sam previše iskren, he. :mrgreen:
Sažalio sam se na nju. Totalno je nehumano ju pustiti da postane zombi, iako jedan metak puno znači. Naravno da je mogla postojati opasnost da ostanem bez pištolja, ali ipak se ubila kraj njega, pa samo pokupiš oružje... Tako sam napravio i u trećem dijelu, ubio djevojku koja je bila ugrižena prije nego su je opkolili zombiji.
epizoda 2
SpoilerShow
Da jer mi je sve bilo na početku sumnjivo kod te obitelji, ali onaj brat ju je ipak na kraju upucao. I mislio sam ju poštedjeti radi one kape.
He, to ti ono, predobar sam. :mrgreen: Je da je postojala velika opasnost da oživi, ali bar bi se potrudio i u zadnji čas ga likvidirao prije nego postane zombi. Bar da sam pokušao spasiti njegov život prije nego procjenim da ga treba ubiti... Koji je to bio šok...
He, radi Clementine. Ma strašno je to što se dogodilo s njim, ali što dobiješ osvetom? Jedno je ubijati zombije, a drugo prave ljude bez obzira na njihove zločine. Tako da su im na kraju zombiji presudili.
Nisam uzimao hranu jer sam pretpostavljao da će biti od onih bandita, a i naravno, radi Clementine. Je da nam je sve to potrebno, ali samo bi još bolje privukli te bandite koji su ipak na kraju napali mjesto.
Michel puši karu.

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 09 Sep 2012, 00:15

ma ništa čudno, igrica je koma jer konstantne problem.. nebi da smo svi ilegalno skinuli igricu.. platiš je a ona se ponaša ko da si ju skinuo na torentu
:facepalm: :facepalm: MEGA FAIL
Ne mogu vjerovati. Ja sam je skinuo sa pirate baya i do sada nije bilo jedne jedine greške...
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 09 Sep 2012, 13:31

DeadDispatcher90 wrote:
ma ništa čudno, igrica je koma jer konstantne problem.. nebi da smo svi ilegalno skinuli igricu.. platiš je a ona se ponaša ko da si ju skinuo na torentu
:facepalm: :facepalm: MEGA FAIL
Ne mogu vjerovati. Ja sam je skinuo sa pirate baya i do sada nije bilo jedne jedine greške...

PC ili MAC?

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 09 Sep 2012, 13:32

"john_constantine"
moram nešto priznati... kada sam odigrala 3 epizodu bilo mi je jasno da
SpoilerShow
Kenny je bio u pravu, trebalo se ubiti Larry-a.... tj. trebala sam ga ubiti.. jer bi se pretvorio u zombie i bio bi nemoguć za borbu jer je prejak!
Znači igra se 3 epizoda.. po meni možda i najbolja do sada :kokicarenje: :kokicarenje:

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by DeadDispatcher90 » 09 Sep 2012, 14:23

PC ili MAC?
PC
Revenge solves everything

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 09 Sep 2012, 18:32

pa da PC skoro nema nikakvih problema... problemi uvijek za MAC usere :facepalm:
fucken MAC... samo problemi snjim

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by john_constantine » 09 Sep 2012, 20:08

status za epizodu 3
SpoilerShow
Image
Last edited by john_constantine on 09 Sep 2012, 21:29, edited 1 time in total.
Michel puši karu.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: The Walking Dead (Igra)

Post by copycat » 09 Sep 2012, 21:15

pitanje... št o se dogodilo kada
SpoilerShow
si ubio onu ženu na početku u gradu? Da li su Vas zombie odmah napali i puno ili? Ja je nisam ubila.. jer je ovako onako bila ugrižena, pa da iskoristim moment da zombie budu koncentrirani na nju

Post Reply