Horror igre

Igre za sve platforme
Post Reply
User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 30 Jul 2009, 19:13

DeadDispatcher90 wrote:Je li? Možda je baš zaigram danas... Ukoliko mi se pojavi serviser.
čuo sam da je dosta komplicirana...da npr dobiješ zadatak pa dok ga obaviš treba ti 20 podzadataka... ili tako nešto...al što sam vidio izgleda fenomenalno i prava je hororčina!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 30 Jul 2009, 19:27

bakero wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Je li? Možda je baš zaigram danas... Ukoliko mi se pojavi serviser.
čuo sam da je dosta komplicirana...da npr dobiješ zadatak pa dok ga obaviš treba ti 20 podzadataka... ili tako nešto...al što sam vidio izgleda fenomenalno i prava je hororčina!
ma kakvi... totalno je linearna tako da samo ideš, napraviš zadatak i nemaš gdje fulati uopće... imaš i opciju u obliku laserske zrake koja ti pokazuje kamo trebaš, tako da ne možeš uopće birati redoslijed po kojem ćeš rješavati te podzadatke...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 30 Jul 2009, 23:55

john_constantine wrote:
bakero wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Je li? Možda je baš zaigram danas... Ukoliko mi se pojavi serviser.
čuo sam da je dosta komplicirana...da npr dobiješ zadatak pa dok ga obaviš treba ti 20 podzadataka... ili tako nešto...al što sam vidio izgleda fenomenalno i prava je hororčina!
ma kakvi... totalno je linearna tako da samo ideš, napraviš zadatak i nemaš gdje fulati uopće... imaš i opciju u obliku laserske zrake koja ti pokazuje kamo trebaš, tako da ne možeš uopće birati redoslijed po kojem ćeš rješavati te podzadatke...
e čuo sam za tu lasersku zraku,da je to fora, e onda nabavljam...hehe!
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Post by DeadDispatcher90 » 31 Jul 2009, 01:49

Meni je fora taktičko komadanje neprijatelja i korištenje alata i improviziranih oružja. Da ne spominjem da su čudovišta poprilično dobra.
Revenge solves everything

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jul 2009, 05:48

DeadDispatcher90 wrote:Meni je fora taktičko komadanje neprijatelja i korištenje alata i improviziranih oružja. Da ne spominjem da su čudovišta poprilično dobra.
da, ma to je samo kod ponekih stvorenja, ostala su na fizičku snagu oružja...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 31 Jul 2009, 12:06

john_constantine wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Meni je fora taktičko komadanje neprijatelja i korištenje alata i improviziranih oružja. Da ne spominjem da su čudovišta poprilično dobra.
da, ma to je samo kod ponekih stvorenja, ostala su na fizičku snagu oružja...
jeli strašna?
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 31 Jul 2009, 19:08

bakero wrote:
john_constantine wrote:
DeadDispatcher90 wrote:Meni je fora taktičko komadanje neprijatelja i korištenje alata i improviziranih oružja. Da ne spominjem da su čudovišta poprilično dobra.
da, ma to je samo kod ponekih stvorenja, ostala su na fizičku snagu oružja...
jeli strašna?
igra? Ono, uobičajeni štosevi, ali nije mi bila uopće prestrašna, više predvidljiva i viđena...
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 31 Jul 2009, 23:36

john_constantine wrote:
bakero wrote:
john_constantine wrote: da, ma to je samo kod ponekih stvorenja, ostala su na fizičku snagu oružja...
jeli strašna?
igra? Ono, uobičajeni štosevi, ali nije mi bila uopće prestrašna, više predvidljiva i viđena...
jel ima strašnih situacija? to me zanima da letim sa stolice od straha haha...
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Aug 2009, 05:44

bakero wrote:
john_constantine wrote:
bakero wrote: jeli strašna?
igra? Ono, uobičajeni štosevi, ali nije mi bila uopće prestrašna, više predvidljiva i viđena...
jel ima strašnih situacija? to me zanima da letim sa stolice od straha haha...
hm, pa da ne spoilam, ima bar dobrih štoseva, ali ne baš da skočiš s stolice, he.
Michel puši karu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 01 Aug 2009, 14:02

john_constantine wrote:
bakero wrote:
john_constantine wrote: igra? Ono, uobičajeni štosevi, ali nije mi bila uopće prestrašna, više predvidljiva i viđena...
jel ima strašnih situacija? to me zanima da letim sa stolice od straha haha...
hm, pa da ne spoilam, ima bar dobrih štoseva, ali ne baš da skočiš s stolice, he.
ok nemoj spoilat, to mi je dovoljno...
FREDDIE MERCURY GOD OF ROCK!!!
Deeeeeeeeeeeeeeeeeo.......alright.... Gone but not forgotten!
R.I.P.

ILOVEHORROR
Posts: 64
Joined: 08 May 2010, 21:32

Re: Horror igre

Post by ILOVEHORROR » 09 May 2010, 15:03

dead space,codemned 1 i 2,left 4 dead 1 i 2,dead rising,svi resident evil nastavci,metro 2033 (ima malo horror elemenata),alien vs predator (ovaj novi ne original),alone in the dark

User avatar
DziBi
Posts: 1
Joined: 23 Aug 2009, 21:49
Contact:

Re: Horror igre

Post by DziBi » 09 May 2010, 16:18

Ne mogu vjerovat da nitko nije spomenuo penumbra serijal...

Ninja
Posts: 91
Joined: 30 Dec 2009, 20:58

Re: Horror igre

Post by Ninja » 09 May 2010, 17:44

DziBi wrote:Ne mogu vjerovat da nitko nije spomenuo penumbra serijal...
Bas nedavno prosao Ep 1 i 2. Jako dobre igre(igra), Ep 2 me pomalo podsjetio na legendarni System Shock 2. Malo me razocarao kraj, tj. objasnjenje sto se tu tocno dogadja, ocekivao sam nesto bolje/cudnije/strasnije. Ima jos i Ep 3, ali koliko citam, to je samo skup zagonetki koji ima jako malo veze sa pricom.

Ova nova igra koju rade, Amnesia, djeluje isto fora.

John_Ryder
Posts: 12169
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Horror igre

Post by John_Ryder » 30 Jun 2010, 13:21

igram trenutno left 4 dead 2 i fora je skroz,jedino kaj mi se neda prelazit zasad nego samo koljem i zajebavam se,igram još i jericho ali to baš prolazim,negdje na pola igre sam,malo je postalo dosadno,u onom dvorcu sam nekom
Image

Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Horror igre

Post by Decadentor » 30 Jun 2010, 13:51

John_Ryder wrote:igram trenutno left 4 dead 2 i fora je skroz,jedino kaj mi se neda prelazit zasad nego samo koljem i zajebavam se,igram još i jericho ali to baš prolazim,negdje na pola igre sam,malo je postalo dosadno,u onom dvorcu sam nekom

igraj online :D
Image

Post Reply