The Midnight Club (TV Series 2022- ) NETFLIX

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Midnight Club (TV Series 2022- ) NETFLIX

Post by Michel » 06 Oct 2022, 23:11

Sutra izlazi :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: The Midnight Club (TV Series 2022- ) NETFLIX

Post by Annabel_Lee » 08 Oct 2022, 08:09

Pogledala prve dvije epizode, za sada sam zadovoljna, nedostajala mi je ovakva serija.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Midnight Club (TV Series 2022- ) NETFLIX

Post by Michel » 09 Oct 2022, 18:44

Potpisujem, isto pogledao prve dvije epizode. Serija nije tako odlično primljena kao Hill House što je i očekivano pa ni kao Midnight Mass, ali je primljena sasvim dobro (87% na rottenu i 71% audience score).

The Final Chapter - u prvoj epizodi upoznajemo Ilonku, teenegericu koja saznaje da ima rak štitnjače te dolazi u jednu ustanovu u kojoj su ostali teenegeri koji se također bore sa bolestima (rak, leukemija, AIDS)... Illonka polako saznaje da ta ustanova skriva mnoge tajne, a one priče koje si pričaju tek slijede u završnici epizode kada se svi okupe za stolom i u svojem malom tajnom klubu počnu pričati strašne priče. Priče u prvoj epizodi su pa... bezvezne toliko jumpscareova :zubifale: da su ušli u Ginesovu knjigu rekorda, ali isto tako probijaju četvrti zid gdje klinci koji slušaju upozoravaju onog koji priča da ti je to i to bezveze u toj priči. Dakle, mi smo tu kao ti teenegeri. Atmosfera je ok, klinci jako dobro glume i Heather je prekrasna :oops: 7/10

The Two Danas - druga epizoda je nešto bolja jer i bolje ispričana priča od najiritantnije klinke, Anye koja je stalno nadrkana ali kroz priču saznajemo i zašto. Priča joj je baš bila dobra, tu me scimala ona scena kada vidi neku sjenu u hodniku i samo se oči pojave. S druge strane Illonka u šumi upoznaje neku ženu koja kao živi u blizini ali sve mi se čini
SpoilerShow
da je ta žena ona koja se izlječila davno prije i još je Ilonki dala savjete oko lječenja, vode, čajeva
ostali klinci su ok, nitko se pretjerano ne izdvaja ali vidi se sad ve u drugoj epizodi onaj poznati Flanaganov touch. 7.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply