Hannibal (2013-2015)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Hannibal (2013)

Post by Decadentor » 23 Apr 2013, 00:14

Pitanje jel ovo spada u usminkane i povrsne serije??
Image

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Hannibal (2013)

Post by Scarface » 23 Apr 2013, 22:10

Ova serija je zaista nešto posebno, ne bi nikad reka da je NBC-eva produkcija, ovo im je najbolja serija unazad 10 godina. I sviđa mi se šta nije procedural, bar ne onaj s krutim okvirima, već lagano prošireni story arc. Mads je glumčina, jedva čekam njegov film The Hunt.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Hannibal (2013)

Post by Salvador » 23 Apr 2013, 22:37

Scarface wrote:Ova serija je zaista nešto posebno, ne bi nikad reka da je NBC-eva produkcija, ovo im je najbolja serija unazad 10 godina. I sviđa mi se šta nije procedural, bar ne onaj s krutim okvirima, već lagano prošireni story arc. Mads je glumčina, jedva čekam njegov film The Hunt.
Pa izašao ti je taj film. Ja ga gledao prije mjesec dana. Odličan film!

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Hannibal (2013)

Post by callac » 23 Apr 2013, 22:42

sviđa mi se bizarnost slučajeva, jedino mi nije jasna ona novinarka i kako si dopuštaju da ih zajebava??
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: Hannibal (2013)

Post by Salvador » 23 Apr 2013, 22:51

Uhh kako me ona živcira hehe. Ja sam na jedan trenutak pomislio da je ona druga osoba koja pomaže Hobsu i ubija, ali se kasnije ispostavilo da to ipak nije, mada je na neki način odgovorna za smrt onog tipa kojeg je mala ubila. Ta bi im mogla raditi sranja, ako je prije toga Hannnibal ne sredi hehe

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Hannibal (2013)

Post by Scarface » 24 Apr 2013, 09:00

U knjizi, a i filmovima, nju ubije Tooth Fairy, tj. njega, jer je tom liku, kao i Willovom originalnom psihijatru Bloom-u, u seriji promijenjen spol. E sad, možda ne budu slijedili knjigu, šta bi meni sasvim odgovaralo, budući je ženska iritantna da iritantnija ne može bit, još od prve scene, al kako se radi o prequelu, i ona i Crawford moraju preživjet. No opet, ništa nije zapisano u kamenu...
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hannibal (2013)

Post by copycat » 02 May 2013, 21:33

callac wrote:sviđa mi se bizarnost slučajeva, jedino mi nije jasna ona novinarka i kako si dopuštaju da ih zajebava??
First Amendment (freedom of speech)


ukratko ova serija mi je ipak malo bolja od Bates...
Bates je sada uzela novi preokret pa je postala mračnija koliko se može za TV .. pa me zanima u kojem smjeru će ići

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Hannibal (2013)

Post by callac » 02 May 2013, 21:46

copycat wrote:
callac wrote:sviđa mi se bizarnost slučajeva, jedino mi nije jasna ona novinarka i kako si dopuštaju da ih zajebava??
First Amendment (freedom of speech)


ukratko ova serija mi je ipak malo bolja od Bates...
Bates je sada uzela novi preokret pa je postala mračnija koliko se može za TV .. pa me zanima u kojem smjeru će ići
jedno je sloboda govora, a drugo pojavljivanje na sceni zločina, razgovori sa ključnim svjedocima i slične nebuloze. mislim da se to baš ne događa u stvarnosti (ne da doživljavam ovu seriju kao stvarnu, al tu mi nedostaje doza realnosti)
i smetalo me u zadnjoj ep, bar je meni bila zadnja
SpoilerShow
kako si je onaj lik šta je pretvarao ljude u anđele sam napravio krila i objesio gore???
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Hannibal (2013)

Post by Scarface » 03 May 2013, 07:37

@callac - ta scena je i meni bila wtf, definitivno je netko nešto zeznija u scenariju.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hannibal (2013)

Post by copycat » 30 May 2013, 15:35

callac wrote:
copycat wrote:
callac wrote:sviđa mi se bizarnost slučajeva, jedino mi nije jasna ona novinarka i kako si dopuštaju da ih zajebava??
First Amendment (freedom of speech)


ukratko ova serija mi je ipak malo bolja od Bates...
Bates je sada uzela novi preokret pa je postala mračnija koliko se može za TV .. pa me zanima u kojem smjeru će ići
jedno je sloboda govora, a drugo pojavljivanje na sceni zločina, razgovori sa ključnim svjedocima i slične nebuloze. mislim da se to baš ne događa u stvarnosti (ne da doživljavam ovu seriju kao stvarnu, al tu mi nedostaje doza realnosti)
i smetalo me u zadnjoj ep, bar je meni bila zadnja
SpoilerShow
kako si je onaj lik šta je pretvarao ljude u anđele sam napravio krila i objesio gore???
pa ok to je istina, ali ovo vezano za
SpoilerShow
krila, ipak je to serija pa bizarnosti i nemoguće stvari se događaju jer bi svakom koža se razparala

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Hannibal (2013)

Post by Sammy » 07 Jul 2013, 23:55

serija mi je bila odlična negdje na sredini i što je išlo prema kraju malo mi se srozala..pogotovo premlako finale, no dobro, čekam drugu sezonu :)
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hannibal (2013)

Post by john_constantine » 08 Jul 2013, 17:46

Fuller plans for the show to run for seven seasons: the first three consisting of original material, the fourth covering Red Dragon, the fifth The Silence of the Lambs, the sixth Hannibal, and the seventh an original storyline resolving Hannibal's ending.
Michel puši karu.

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Hannibal (2013)

Post by Sammy » 08 Jul 2013, 17:54

opa, nisam očekivao toliko sezona..ali ako budu u rangu s prvom, nek samo štancaju :supz:
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Hannibal (2013)

Post by callac » 22 Aug 2013, 00:11

nije mi jasno zašto se nisam uživila u seriju, nije da mi ne paše, Mikkelsen je tako divan, ne znam jel ga više volim gledati ili slušati, ali fali mi ono nešto da me uzme..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Hannibal (2013)

Post by copycat » 04 Sep 2013, 22:38

ja sam gledala.. mislim neznam do koje epizode, i jedna mi je bila onako to much i onda sam totalno na nju zaboravila :facepalm:

Post Reply