Hannibal (2013-2015)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 12 Mar 2015, 00:06

Otišle epizode 5, 6 i 7 :kokicarenje:

Šesta i sedma su mi digle nekako seriju. Do sad je bilo solidno, ali sad je dobro. Mads je sve bolji u ulozi Hanibala i bilo mi je smiješno kako je onaj debeljuco koji dolazi kod njega na terapiju htio postati prijatelj s njim :lol:

A i najbolje scene su mi kad kuha. Jebote, ona muzika u pozadini pa kad pije vino i što je najbolje ne znamo jel to vino ili nešto drugo :zubifale: tako prikazuju kao da je nešto drugo jer je ipak on kanibal i ubojica. Ali srce kak ispeče :lol: svi jedu kod njega, ma bolesno.

Što se tilče ubojstava i istrage, bilo je dobro ono ubojstvo s anđelima u 5. epizodi. Will je ok, ali i dalje mi nešto fali kod njega. Njegove rekonstukcije su ok, ali to mi je sve nekako viđeno.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 15 Mar 2015, 20:14

Mislio sam danas pogledat dvije epizode, ali na kraju pogledao svih šest i tako završio prvu sezonu.

Na kraju dobra prva sezona. Evo mojih minusa i pluseva.

I dobro, i loše su ta ubojstva. Sve je to lijepo za vidjet kako su maštovita ubojstva (ona violina kroz usta pa onda onako vrat razrezan ili čeljust), ali to je i problem. Mislim, kao da nas u svakoj epizodi pokušavaju impresionirat i to nam nametat. Kao da govore gle nas kako možemo dobro napraviti ubojstva. Pljeskat im na tome sigurno neću jer te stvari su u potpunosti nerealne. Iznad toga. Da u jednom gradu se svaki tjedan pojavi serijski ubojica i svaki od njih ima neka ubojstva, naravno znamo ko stoji iza toga, ali dosta s tim premaštovitim ubojstvima.

I što je s ovim hanibalom. Kao, nema prijatelje, ali svaki put mu je netko novi na večeri, druži se stalno. Ono što je dobro je sve što je ispalo sa willom i hanibalom
SpoilerShow
will zna da je hanuibal ubojica, ali sad ne znamo jel zbilja zna ili je to opet blackout. to će se sigurno riješiti u drugoj sezoni.
Odmah ću nastavit i s drugom sezonom.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 22 Mar 2015, 02:38

Počeo drugu sezonu. EPrva i druga epizoda otišle :kokicarenje:

Osjeti se porat u kvaliteti. Sezona počinje tamo gdje je stala, ali početak je najzanimljiviji
SpoilerShow
kad se Hanibal i Jack potuku i onda piše dva tjedna ranije. Baš me zanima u kojoj je to epizodi ili je to nešto drugo. Možda je to Will vidio. Ne znam jel to stvarno.
Ali opet pretjeruju s tim ubojstvima. Serijski ubojica je bio dobar, ta njegova zamisao da napravi oko :supz: ali je jednostavno nerealno i preblesavo. Toliko tijela, toliko mašte u tom dijelu gdje su Jack i Hanibal. Stalno tamo dolaze najatraktviniji serijske ubojice :lol: :lol:

Dobar početak, idemo dalje :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 25 Mar 2015, 02:46

Epizode tri i četiri otišle :kokicarenje:
SpoilerShow
Will ne odustaje od Hanibala, a kraj četvrte :supz: baš me zanima hoće li se spasiti ili će biti ubijena. Kako će Jack saznati me zanima jer je u prvoj pisalo dva tjedna prije, a već je prošlo četiri epizode, a svaka epizoda uzima po par dana. Dakle, uskoro bi trebala biti ta scena na početku prve epizode.

I malo mi je glupo ovo oko suđenja. To je baš velika greška. Pa ja bio bio bolji branitelj za Willa nego tamo neki. Pa zar su toliko glupi, zar je toliko teško detaljno istražit i potrudit se gdje je Will bio za vrijeme svih tih ubojstava. Ma sigurno bi se našao neki alibi, ali naravno da to ne paše njima već idu na jednostavniji i gluplji način.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 28 Mar 2015, 01:00

Epizode 5 i 6 otišle :kokicarenje:

Druga sezona je bolja od prve, pokrenulo se dosta toga, ali opet ne vidim ništa odlično ovdje. Ovakve serije zovem atraktivne serije gdje namjerno žele što više zadiviti gledatelja. Jebote, u par kilometara toliko maštovitih ubojstava, serijskih ubojica. Nerealno što ne volim, nema sadržaja
SpoilerShow
i sad je onaj bolničar bio ubojica :facepalm: a mogao ga je ubiti da ga je ostavio u baenu, ali naravno hanibal mora ostati živ.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 14 Apr 2015, 07:08

Otišle epizode 7, 8, 9 i 10 :kokicarenje:
SpoilerShow
Will pušten i sad je najzanimljivije pratit odnos između njega i Hannibala. Još mu Will govori da zna kako je on ubojica, i dalje vjeruje :zubifale: baš neugodne situacije.
Dobar ubojica u devetoj epizodi. :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 04 May 2015, 17:21

Pogledao do kraja i bezveze. Razočaranje nakon toliko hvalospjeva o nekakvoj vanserijskoj drugo jsezoni. Nešto je bolja od prve, ali na kraju previše tog stila i vizualnosti, a malo sadržaja. Mislim, sadržaj im je jedno te isti cijelo vrijeme
SpoilerShow
i na kraju on odletio sa onom svojom. Jack je ranjen, Will isto.
6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Hannibal (2013)

Post by john_constantine » 13 Jun 2015, 20:18

Michel puši karu.

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Hannibal (2013)

Post by Inferno » 14 Jun 2015, 13:54

Jel tko pogledao prve dve epizode treće sezone?
Meni onak dosta naspeto zasada.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Hannibal (2013)

Post by Decadentor » 14 Jun 2015, 22:40

nemogu se natjerat da nastavim, pogledao par komada u prvoj sez i to je to...
Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 14 Jun 2015, 22:52

Ja pogledao dvije sezone i ovu treću ću pričekat da izađe cijela pa onda pogledat.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Hannibal (2013)

Post by Inferno » 15 Jun 2015, 14:02

Michel wrote:Ja pogledao dvije sezone i ovu treću ću pričekat da izađe cijela pa onda pogledat.
I ja sam mislio planirati čekati da izađe prvo cijela, ali ipak ide na rate :supz:
Meni je to trenutno jedna od omiljenih serija, ima tu napetost koja sve više kuha i kuha, preodlične likove i još bolje glumce.
Brojim dane do treće epizode :zubifale:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Hannibal (2013)

Post by Wheel Smith » 22 Jun 2015, 23:18

otkazana serija na nbcu - volio bi da je netflix preuzme

http://www.ign.com/articles/2015/06/22/ ... e=facebook
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Hannibal (2013)

Post by Michel » 22 Jun 2015, 23:43

:shock:

Čudno. Tako popularna i hvaljena serija da bude otkazana. Jer ovo nije prva sezona već treća sezona pa je ovo dosta čudno.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Hannibal (2013)

Post by olio » 23 Jun 2015, 08:27

Od početka je imala vrlo vrlo slabu gledanost,
svako produživanje je bilo za dlaku od otkazivanja

A NBC samo o brojevima razmišlja.

Moguće da se prebaci na drugu mrežu, ipak je ovo serija koja ima bazu gledatelja

Post Reply