Harper's Island (2009) - SPOILERS

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Harper's Island (2009) - SPOILERS

Post by Scarface » 12 Apr 2009, 23:01

Potaknut reklamom u novoj Fangoriji, skinija san prvu epizodu ove serije koja se tek počela prikazivat, i jednostavno san oduševljen- misteriozno, napeto, s odličnim likovima i jednako tajanstvenim ubojicom- možda ništa novo, al u svijetu serija definitivno osvježavajuće. Na imdb-u je okarakterizirana samo ka drama, al serija je očito i slasher.

http://www.imdb.com/title/tt1232320/

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Apr 2009, 00:32

ajde baš me zanima, čitao sam o reklamama preko par sajtova kroz zadnjih mjesec dva i konceptom me zanima. slasher u stilu 10 malih crnaca, nemože bolje od toga. jedino prve neke kritike što vidih nisu bili baš najbolje, evo ti si me potaknuo da bacim oko ovih dana.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 17 Apr 2009, 15:21

Zvuči ševodelično

Moram vidjet 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 17 Apr 2009, 19:20

Jako dobro!
Pilot mi se svidio, a kako će tek onda biti poslije. Kako vidim bit će svega 13 epizoda (što je idealno za ovakav tip serije)
8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 19 Apr 2009, 16:56

Druga epizoda nešto uzbudljivija, jer nema gnjavaže s predstavljanjem likova, pa je sve podređeno ubijanju.
I kad god prikažu onu bogatu trebu kako priča sa starim, malo mi baca na Strasti i slične gadarije :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 20 Apr 2009, 19:55

jucer sam pogledao te dvije epizode, ma serija je predobra...samo to brutalno ubijanje, ma nesto prekrasno...
prva mi je bila malo dosadna zbog upoznavanja s likovima, tek na kraju pocinje akcija..
e, druga je puno bolja...nova ubojstva, i najava na kraju za ostale epizode me jos dodatno nabrijala :P :P
desetka :)
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 20 Apr 2009, 20:28

pa svaki horror započinje sa upoznavanjem likova...tu je i ubojica
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Post by Sammy » 20 Apr 2009, 21:20

dr mladjo wrote:pa svaki horror započinje sa upoznavanjem likova...tu je i ubojica
pa normlano da pocinje, samo smo rekli da je zbog toga prva epizoda bila nesto dosadnija nego druga.. :)
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 20 Apr 2009, 21:47

ali je zato slijedila postulate od horrora
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 22 Apr 2009, 00:01

Uuuuu, pogledala se prva epizoda!!! Christopher Gorham u glavnoj ulozi-mljac!!!! :D Odličan početak, nakon kupanja ležem u krevet i gleda se druga epizoda! Trebala sam pričekati da svih 13 izađe jer nisam baš poznata po strpljenju kad se radi o serijama koje pratim...grrrrr
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 22 Apr 2009, 13:06

Drago mi je da se svima sviđa, ako oćete, na youtubeu ima par videa Harper's globe, ka neka nadopuna seriji, ja to još nisan gleda, al nije naodmet.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 25 Apr 2009, 02:17

3. epizoda - oh boy oh boy
Napetost raste, sapuničarski element zastupljen samo u nekoliko neizbježnih posto.. čekam kad će ptičice prestat cvrkutat i zavladat čista panika...

I hm da... Victor Webster je lep kao greh :tonqe:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 26 Apr 2009, 18:51

SPOILER

Victor is history :P i nije mi uopće žao :D ne padam na te odstijeneodvaljenbabyface tipove...
Jedino što me zasmetalo u ovoj epizodi jest kako to da nitko nije primjetio da ona ženska sa psom nedostaje cijeli faking dan?? I općenito su svi likovi osim Kelly zaboravljeni i ne pita se više gdje su i šta je a njima (Trishin ujak/stric, Henryev ujak, svećenik.....)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Post by Asfodel » 26 Apr 2009, 19:31

callac wrote:SPOILER

Victor is history :P i nije mi uopće žao :D ne padam na te odstijeneodvaljenbabyface tipove...
Jedino što me zasmetalo u ovoj epizodi jest kako to da nitko nije primjetio da ona ženska sa psom nedostaje cijeli faking dan?? I općenito su svi likovi osim Kelly zaboravljeni i ne pita se više gdje su i šta je a njima (Trishin ujak/stric, Henryev ujak, svećenik.....)
SPOILER
Victor...jedan od onih lijepih B glumaca koji nikad neće ništa pretjerano postić...I nije skroz baby face, ima premoćno oblikovanu bradu i čeljust :mrgreen: (no dosta o tom mrtvacu)..
...ako ih se ne sjete u sljedećoj epizodi postat će apsurdno :P , ne sjećam se koliko je dana prošlo, ali sam uvjerena da vrijeme sporo protječe, bumo vidli :)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 26 Apr 2009, 19:34

Asfodel wrote:
callac wrote:SPOILER

Victor is history :P i nije mi uopće žao :D ne padam na te odstijeneodvaljenbabyface tipove...
Jedino što me zasmetalo u ovoj epizodi jest kako to da nitko nije primjetio da ona ženska sa psom nedostaje cijeli faking dan?? I općenito su svi likovi osim Kelly zaboravljeni i ne pita se više gdje su i šta je a njima (Trishin ujak/stric, Henryev ujak, svećenik.....)
SPOILER
Victor...jedan od onih lijepih B glumaca koji nikad neće ništa pretjerano postić...I nije skroz baby face, ima premoćno oblikovanu bradu i čeljust :mrgreen: (no dosta o tom mrtvacu)..
...ako ih se ne sjete u sljedećoj epizodi postat će apsurdno :P , ne sjećam se koliko je dana prošlo, ali sam uvjerena da vrijeme sporo protječe, bumo vidli :)
Da, da, ti voliš te sa "moćnim bradama" :P kao onaj maneken :)
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply