The X-files (1993-2002)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Dec 2009, 01:27

A$H wrote:steta sto nisu..huh.. :lol:

nakon dodira ruke izgledalo je da će prema tome, ali eto, "i want to believe" geekovi sredinom devedesetih bi podivljali :D

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 19 Dec 2009, 08:18

Krajem prošle godine sam skinuo svih 9 sezona i počeo s gledanjem koje je trajalo više od pola godine. One s početka su mi bile zanimljive zato što sam pola toga već bio zaboravio, a i stvarno su dobre. Negdje oko 5. sezone počinje mučnje... Uglavnom, nestankom Muldera i pojavom Doggeta stvari postaju malo zanimljivije (bar se tako činilo). Kad ono isti kurac. Onaj je tražio sestru, a ovaj sina... U zadnje dvije sezone su bile zanimljive epizode koje su se fokusirale na stvarne x-files, a ne na preseravanje s alien abductions, koje je by the way ubilo kvalitetu i razvodnilo seriju.
Baš me zanima koliko će proći vermena dok opet ne poželim pogledati sve od početka. Ne tako brzo...nadam se. :)

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Post by Metalcamp » 19 Dec 2009, 14:35

jeba wrote:Krajem prošle godine sam skinuo svih 9 sezona i počeo s gledanjem koje je trajalo više od pola godine. One s početka su mi bile zanimljive zato što sam pola toga već bio zaboravio, a i stvarno su dobre. Negdje oko 5. sezone počinje mučnje... Uglavnom, nestankom Muldera i pojavom Doggeta stvari postaju malo zanimljivije (bar se tako činilo). Kad ono isti kurac. Onaj je tražio sestru, a ovaj sina... U zadnje dvije sezone su bile zanimljive epizode koje su se fokusirale na stvarne x-files, a ne na preseravanje s alien abductions, koje je by the way ubilo kvalitetu i razvodnilo seriju.
Baš me zanima koliko će proći vermena dok opet ne poželim pogledati sve od početka. Ne tako brzo...nadam se. :)
Meni ta serija uopce nije ništa posebno niti zanimljiva, a svi govore da je najbolja, najpopularnija te najkultnija... pa neznam bas

User avatar
keyboard_kant
Posts: 340
Joined: 10 Apr 2011, 22:16

Re: X-files

Post by keyboard_kant » 13 Apr 2011, 23:19

Ovu sam seriju počela pratiti još u osnovnoj, snimala sam na kazete sve epizode do negdje 4-5 sezone :D

Nego, ne znam gdje da pitam pa as well mogu i ovdje, jel ima tko onu "piratsku" epizodu kaj su snimali iz zajebancije, ona u kojoj Skinner hvala Scully za dupe, Scully simulira oralni seks na Mulderu itd...? :zubifale:

edit: mislila sam da je topic od serije. prebacite slobodno *facepalm*
And I feel this coming over like a storm again.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: X-files

Post by HorrorHR » 14 Apr 2011, 00:35

keyboard_kant wrote:Ovu sam seriju počela pratiti još u osnovnoj, snimala sam na kazete sve epizode do negdje 4-5 sezone :D

Nego, ne znam gdje da pitam pa as well mogu i ovdje, jel ima tko onu "piratsku" epizodu kaj su snimali iz zajebancije, ona u kojoj Skinner hvala Scully za dupe, Scully simulira oralni seks na Mulderu itd...? :zubifale:
sjećam se te fame iz tih ranih dana x-filesa kod nas, bilo je kao u liftu da se to događalo? paralelno izašlo sa onim nizom fake gillian anderson fotki na netu, mislim da je to bilo negdje 1995-1996, dok sam još na net išao iz gradske knjižnice a nitko drugi oko mene nije ni znao što je internet :D

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: X-files

Post by Info » 14 Apr 2011, 00:40

Duchovny je jebao Gillian, vjerujte mi znam :lol:

EDIT: ja sam shipper, awwwwwww :heart: :heart:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
keyboard_kant
Posts: 340
Joined: 10 Apr 2011, 22:16

Re: X-files

Post by keyboard_kant » 14 Apr 2011, 08:40

HorrorHR wrote:
keyboard_kant wrote:Ovu sam seriju počela pratiti još u osnovnoj, snimala sam na kazete sve epizode do negdje 4-5 sezone :D

Nego, ne znam gdje da pitam pa as well mogu i ovdje, jel ima tko onu "piratsku" epizodu kaj su snimali iz zajebancije, ona u kojoj Skinner hvala Scully za dupe, Scully simulira oralni seks na Mulderu itd...? :zubifale:
sjećam se te fame iz tih ranih dana x-filesa kod nas, bilo je kao u liftu da se to događalo? paralelno izašlo sa onim nizom fake gillian anderson fotki na netu, mislim da je to bilo negdje 1995-1996, dok sam još na net išao iz gradske knjižnice a nitko drugi oko mene nije ni znao što je internet :D
Daaaa, upravo to! Paralelno s time je u Rolling Stoneu na naslovnici izašla slika Scully gole u krevetu sa C. Carterom i Foxom, imam taj broj negdje doma <3333
Ja bih tako htjela vidjet tu piratsku epizodu ^^ :kokicarenje:

http://images.fanpop.com/images/image_u ... 38_844.jpg
http://images.fanpop.com/images/image_u ... 00_405.jpg

edit: kopam i kopam po netu i nemrem naći niš vezano za tu epizodu, a znam da postoji... tko ju nađem, častim ne pivom nego mu kupim pivovaru :partyman:
And I feel this coming over like a storm again.

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: X-files

Post by Info » 14 Apr 2011, 09:23

Info wrote:Duchovny je jebao Gillian, vjerujte mi znam :lol:

EDIT: ja sam shipper, awwwwwww :heart: :heart:
Znači da se izjasnim u vezi ovoga jer obožavam razmišljat o ovakvim stvarima :lol:

Moja teorija, potkrijepljena jednom Davidovom izjavom otprije podosta godina, je da su bili skupa na početku snimanja, ali da su to prekinuli, te da i dalje, sve ove godine, imaju jednako jaku kemiju kao na početku. I ne bih se kladio da ništa nije bilo između njih za vrijeme snimanja IWTB. Ne dolazi takva kemija iz prijateljstva, ja bar svoje prijateljice ne gledam tako, bilo je tu ljubavi.

Ima puno stvari koje ukazuju na to da su oni u nekom trenutku imali neku vrstu veze koja prevazilazi prijateljstvo. Prvo, tu je ta čuvena kemija koju nitko ne može poreći. Drugo, i David i Gillian su prilično slobodni što se sexa tiće (čini se), tako da vjerovati da to nisu bar nekad napravili je po meni glupo.

Nakon dosta analize, ja sam došao do zaključka da sam 99 posto siguran da su se oni ** hm hm** tokom snimanja Fight the future. Tri stvari su me uvjerile u to:
1. Blooper kiss: da li je potrebno nešto reći na to? Dvoje glumaca snime scenu ljubljena totalno nepotrebno, koja nije u scenariju, samo iz zabave (jezike da ne spominjem). Da li ste čuli da su to ikada napravili neki drugi glumci? I don't think so.
2. Tzv. deleted kiss je po meni isto blooper. Ima jedna DD'jeva izjava koja to potvrđuje ali da ne citiram sad.
3. Blooper kad Gillian šapne Davidu na uho "i'm gonna suck your cock" :twisted: To je možda bila šala, ali tako se ne šali sa priajteljima, bar ja mislim.

To me uvjerilo da je na snimanju FTF bilo nečega. Pri tome je David tada već bio oženjen, tako da je u principu moguće da su se čitavo vrijeme, svih ovih 15 godina, kao što tvrde neki.

Svi ovi blooperi oko FTF-a meni nekako govore u prilog da je na snimanju tog filma bilo svačega. Mislim, DVA tako žestoka poljupca, a da nijedan nije u scenariju??? Kad si s nekim samo prijatelj, a još ako si k tome u braku, ne radiš takve stvari. (barem u mom svijetu). Kod njih je kemija fakat jaka) ne možeš podnositi godinama, svaki dan po gomilu sati, a da se ništa ne desi.

Evo ovaj poljubac iz zajebancije http://www.youtube.com/watch?v=cQ4T2_eWbTc

I sad recite da sam lud :lol:

@keyboard_kant, probat ću naći pa tu stavim
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: X-files

Post by Decadentor » 14 Apr 2011, 13:16

Info wrote:
3. Blooper kad Gillian šapne Davidu na uho "i'm gonna suck your cock" :twisted: To je možda bila šala, ali tako se ne šali sa priajteljima, bar ja mislim.
Prava prijateljica ce to napravit ako je dovoljno pijana :mrgreen: kak se onda nebi tako salili :lol: :lol:
Image

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: X-files

Post by Bub » 14 Apr 2011, 13:30

Čak ti neće ni reći/šapnuti, nego će samo otkopčati šlic...

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: X-files

Post by Info » 14 Apr 2011, 13:37

Decadentor wrote:
Info wrote:
3. Blooper kad Gillian šapne Davidu na uho "i'm gonna suck your cock" :twisted: To je možda bila šala, ali tako se ne šali sa priajteljima, bar ja mislim.
Prava prijateljica ce to napravit ako je dovoljno pijana :mrgreen: kak se onda nebi tako salili :lol: :lol:
Ali Scully nije bila pijana što nas dovodi do zaključka... O ne, o moj Bože pa kuda ide ovaj svijet :partyman:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: X-files

Post by Info » 14 Apr 2011, 13:57

@keyboard_kant, sad se sjećam da je bio članak i u nekom od naših časopisa, čak mislim Gloriji ili tak nečem

Paaa... koliko god da sam pokušavao naći tu epizodu, bojim se da je tu stvar o urbanoj legendi nastaloj iz jednog bloopera sa snimanja: http://www.youtube.com/verify_age?next_ ... MEeYUaWpM4

Naravno, možda sam u krivu - ako itko sazna da sam u krivu i dokaže to nalaženjem te fantomske sexy epke, rado ću se posuti pepelom.

Imaš taj Rolling Stone doma? Jel bi mogla pofotkati/skenirati pa postati taj članak? Nisam ga nikad pročitao. Ako nije nikakav problem :D
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
keyboard_kant
Posts: 340
Joined: 10 Apr 2011, 22:16

Re: X-files

Post by keyboard_kant » 14 Apr 2011, 15:19

Info wrote:@keyboard_kant, sad se sjećam da je bio članak i u nekom od naših časopisa, čak mislim Gloriji ili tak nečem

Paaa... koliko god da sam pokušavao naći tu epizodu, bojim se da je tu stvar o urbanoj legendi nastaloj iz jednog bloopera sa snimanja: http://www.youtube.com/verify_age?next_ ... MEeYUaWpM4

Naravno, možda sam u krivu - ako itko sazna da sam u krivu i dokaže to nalaženjem te fantomske sexy epke, rado ću se posuti pepelom.

Imaš taj Rolling Stone doma? Jel bi mogla pofotkati/skenirati pa postati taj članak? Nisam ga nikad pročitao. Ako nije nikakav problem :D
Jao, treba to iskopati :lol: Ajd budem za vikend probala naći taj časopis... i nemam skener, al imam dslr fotić pa ću pofotkat.
And I feel this coming over like a storm again.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: X-files

Post by Bub » 14 Apr 2011, 15:31

keyboard_kant wrote:imam dslr fotić pa ću pofotkat.
Daj da se na kratko ubacim u off, koji dslr?

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: X-files

Post by Info » 14 Apr 2011, 20:22

keyboard_kant wrote:
Info wrote:@keyboard_kant, sad se sjećam da je bio članak i u nekom od naših časopisa, čak mislim Gloriji ili tak nečem

Paaa... koliko god da sam pokušavao naći tu epizodu, bojim se da je tu stvar o urbanoj legendi nastaloj iz jednog bloopera sa snimanja: http://www.youtube.com/verify_age?next_ ... MEeYUaWpM4

Naravno, možda sam u krivu - ako itko sazna da sam u krivu i dokaže to nalaženjem te fantomske sexy epke, rado ću se posuti pepelom.

Imaš taj Rolling Stone doma? Jel bi mogla pofotkati/skenirati pa postati taj članak? Nisam ga nikad pročitao. Ako nije nikakav problem :D
Jao, treba to iskopati :lol: Ajd budem za vikend probala naći taj časopis... i nemam skener, al imam dslr fotić pa ću pofotkat.
E toooooo :prayer: super si, ja nestrpljivo čekam :zubifale:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

Post Reply