The X-files (1993-2002)

Žanrovske TV serije, dokumentarci i slično.
Post Reply
User avatar
Mysterio
Posts: 10
Joined: 08 Oct 2006, 22:10

Post by Mysterio » 10 Oct 2006, 19:38

Moulder se kasnije vrati opet
?????The Unknown?????

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Oct 2006, 23:06

Mysterio wrote:Moulder se kasnije vrati opet
znam da se vrati gladah apsolutno svaku epizodu..ali kako rekoh poslije tih nestajanja i pojavljivanja..to više nije to...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 22 Oct 2006, 22:05

meni je x files smece!rijetke su serije koje ja volim,ali ima jedna koju obozavam!to je od david lyncha twin peaks ili koje ubio lauru palmer 8) jel se riba zvala laura :?:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Oct 2006, 19:04

No, sada sam na drugoj sezoni, ono stvorenje - spoj čovjeka i metilja je prejebeno.
Michel puši karu.

User avatar
maze_of_existance
Posts: 6
Joined: 22 Nov 2006, 13:09
Location: Split
Contact:

Post by maze_of_existance » 22 Nov 2006, 13:32

jel iko voljan da mi posalje sve osim prve sezone ? :( bio bi iznimno zahvalan

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 16 Jun 2007, 15:39

Hm, baš sam malo zapeo na petoj sezoni već dugo, ali nekako mi se čini da postaje onako "naivno" - kill switch, epizoda o umjetnoj inteligenciji koja dobije volju i ubija pomoću lasera + virtualna stvarnost, a tek epizoda bad blood, gdje mulder ganja tipa i zabije mu kolac u srce, a onda skuže da tip nije vampir. :rotflmao:
Michel puši karu.

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 16 Jun 2007, 22:47

predobra serija...sad ču si uskoro naručiti prve 2 sezone preko žutog titla....a nigdje ne piše za 3,4,5sezonu jel se može naručiti...prve 3 sezone su najbolje
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 17 Jun 2007, 00:10

Freddy wrote:predobra serija...sad ču si uskoro naručiti prve 2 sezone preko žutog titla....a nigdje ne piše za 3,4,5sezonu jel se može naručiti...prve 3 sezone su najbolje
DOSJEI X - ISTINA JE OKO NAS!

10. rujna 1993. godine na američkoj televiziji počela se prikazivati serija Dosjei-X, za koju se već nakon polovice sezone znalo da će postati svjetski fenomen i kult. Tijekom devetogodišnjeg prikazivanja, serija je osvojila milijune gledatelja diljem svijeta i postala jednom od najpoznatijih televizijskih događaja svih vremena. Hrvatska nije izuzetak. Od ovog mjeseca, Continental film počinje s izdavanjem ovog nevjerojatnog televizijskog događaja, sezonu po sezonu.

Svaka od prve četiri sezone sadržavat će po sedam diskova, dok će ostale biti izdane na šest diskova. Svaka sezona sadržavat će, naravno, kompletne nastavke i hrpu posebnih dodataka od kojih svakako posebno treba izdvojiti audio komentare pojedinih epizoda, osobno osvrtanje kreatora serije Chrisa Cartera na njemu najdraže epizode po sezonama, te dokumentarce The Truth About... koji nas još dublje uvode u sam sadržaj sezona.
Glavni likovi serije Dosjei – X su dvoje agenata FBI-a: Fox Mulder i Dana Scully, vjernik i skeptik. Agent Mulder uvjeren je kako su njegovu sestru, ranih 70-tih godina prošlog stoljeća, oteli izvanzemljaci ispred njegovih očiju, te stoga po dolasku u FBI počinje raditi na projektu nazvanom "Dosjei – X", projektu kojeg nadležni bezuspješno pokušavaju sakriti. Agentica Scully dodijeljena je Foxu kako bi ocijenila njegov rad i razotkrila sve stvari nadležnima koje agent Mulder pokušava otkriti. Njih dvoje zajedno će proći kroz stotine najbizarnijih slučajeva – od vampira, čudovišta, vudu vradžbina do samih izvanzemaljaca. U toj borbi gotovo će uvijek ostajati sami, oslanjajući se jedno na drugo, a tek povremenu pomoć imat će od njihovog šefa, direktora FBI-a – agenta Skinnera.

Tijekom svog prikazivanja, serija je osvojila skoro sve što se dalo osvojiti od televizijskih nagrada, od kojih posebno treba izdvojiti Emmy (najprestižniju televizijsku nagradu – nešto slično kao filmski Oscar) za najbolju glavnu glumicu (Gillian Anderson), te Zlatni Globus za najbolju seriju (tri puta), najboljeg glumca (David Duchovny) i, također, najbolju glavnu glumicu.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 17 Jun 2007, 00:17

x files se djeli na 2 pravca.
teorije zavjere, i one "supernatural" epizode
što se tiče tih zavjera, ako pogledate zadnja 2 nastavka sve će vam bit jasno. a ove supernatural su svaka zasebno.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 18 Jun 2007, 12:33

X files je zakon serija istina ima par glupih nastavaka ali ih je malo.

Najjači nastavak je kada ih napada ono stvorenje iz kanalizacije koji je zapravo čovjek ali se pretvara u kanalizacijsko čudovište...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 21 Jun 2007, 10:09

jučer sam si naručio x-files obje sezone.....i još mi nisu javili ništa,kaj im tak dugo treba?
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

FoX
Posts: 26
Joined: 28 Jan 2007, 23:09

Post by FoX » 21 Jun 2007, 13:22

A$H wrote:etak. Od ovog mjeseca, Continental film počinje s izdavanjem ovog nevjerojatnog televizijskog događaja, sezonu po sezonu.

Svaka od prve četiri sezone sadržavat će po sedam diskova, dok će ostale biti izdane na šest diskova. Svaka sezona sadržavat će, naravno, kompletne nastavke i hrpu posebnih dodataka od kojih svakako posebno treba izdvojiti audio komentare pojedinih epizoda, osobno osvrtanje kreatora serije Chrisa Cartera na njemu najdraže epizode po sezonama, te dokumentarce The Truth About... koji nas još dublje uvode u sam sadržaj sezona.
Gdje se može to nabavit ? Narudžba ili će bit u prodaji tipa na kiosku ili ?
Hvala

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Jun 2007, 13:27

FoX wrote:Gdje se može to nabavit ? Narudžba ili će bit u prodaji tipa na kiosku ili ?
Hvala
Baci oko ovdje: http://zuti-titl.com/xfiles/

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 21 Jun 2007, 19:18

nešto sam sjebo,ili nisu primili poruku,još nisu javili
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 22 Jun 2007, 16:52

još mi nisu javili...jel znate kad če?poslo sam 2 puta poruku i još nisu,koja gamad
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

Post Reply