Phantoms (1998)

Nakon zlatnih osamdesetih dolaze Scream devedesete
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Phantoms (1998)

Post by dr_gonzo » 06 Jun 2010, 18:52

Image

Redatelj: Joe Chappelle
Scenarij i autor istoimene knjige: Dean R. Koontz
Trajanje: 96 minuta
Reklama filma


Uloge:
Ben Affleck (šerif Bryce Hammond)..............Peter O'Toole (Dr. Timothy Flyte)
Rose McGowan (Lisa Pailey).......................Joanna Going (Jennifer Pailey)
Liev Schreiber (Stuart 'Stu' Wargle).............Clifton Powell (Gen. Leland Copperfield)
Bo Hopkins(Agent Hawthorne).....................Robert Knepper (Agent Wilson)

SADRŽAJ:
''- Priča počinje kada dvije sestre, Lisa (Rose McGowan) i Jenny (Joanna Going) stižu na zimovanje u Colorado. Tamo otkrivaju da je njihova gazdarica mrtva i da je gradić poptuno pust. Njima se uskoro pridružuje šerif Bryce (Ben Affleck) i njegovi zamenici Stu (Liev Schreiber) i Steve(Nicky Katt). Oni zaključuju da je grad pust zbog toga što su svi mrtvi ili nestali, ali kada krenu prema lokalnom hotelu, čuti će pjesmu sa radija na drugom katu, gdje u nejasnoj poruci piše "Timothy Flyte" i "davni neprijatelj". Pošto Stua napada užasavajuće stvorenje koje mu isiše mozak, Bryce poziva pomoć preko radija. Federalna policija, zatim, dolazi u kontakt sa Flyteom (Peter O'Toole), profesorom iz Engleske koji im objašnjava teoriju "davnog neprijatelja" koji povremeno izlazi na površinu zemlje i ubija sve na koje naiđe. Dok je istrebljenje ljudskog roda na pomolu, profesor Flyte i vojska komandosa stižu u Colorado sa utvrđenim planom borbe.''


Image

O Filmu:
- HororFilm Playground recenzija
- Dečko koji Obečava recenzija

- "Phantoms" is a smart, creepy, underrated horror gem that deserves better than it's gotten and really makes you think

- Phantoms isn't a classic film, since it has its own flaws and doesn't delve deeply into some interesting ideas, but it blends action and horror into a suspenseful and often scary mixture, with non-stop thrills and tension that keep the material fun to watch, even if the story's not always logical. Phantoms is a film good for many chills on a dark evening.

- Come on, this movie's really bad! I've seen 3rd class TV- movies, which were more exciting than this trash. A boring town, very boring actors (yea, Affleck in his worst movie) and the most boring monsters I've ever recognized (did I?). Let's face it: Dean R. Koontz is the most untalented producer out there
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
horkolerbus
Posts: 978
Joined: 16 Jan 2007, 12:34
Location: Silent Hill
Contact:

Re: Phantoms (1998)

Post by horkolerbus » 06 Jun 2010, 19:25

odgledah pre neki dan ,po meni remek delo ,orginalno i dobro uradjeno
Istina postoji. Izmisljati se moze samo laz

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Phantoms (1998)

Post by remike2 » 06 Jun 2010, 19:27

Izgleda zanimljivo, možda i pogledam kad tad.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Phantoms (1998)

Post by Wheel Smith » 06 Jun 2010, 19:43

odličan :rock:
:supz: :supz:

User avatar
cactus
Posts: 2280
Joined: 23 Oct 2008, 01:15
Location: nemam pojma di sam

Re: Phantoms (1998)

Post by cactus » 06 Jun 2010, 19:55

Prva polovica filma odlična
Taktika je kad znaš što da radiš kad nešto može da se uradi.
Strategija je kad znaš šta da radiš kad ništa ne može da se uradi.

Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Re: Phantoms (1998)

Post by Ghrall » 07 Jun 2010, 00:33

Odličan film. Mislim da sam ga pogledao 2 ili 3 puta.

User avatar
dark_driving
Posts: 412
Joined: 12 Nov 2006, 20:28

Re: Phantoms (1998)

Post by dark_driving » 07 Jun 2010, 08:59

cactus wrote:Prva polovica filma odlična
je, u pravu si, prilicno neujednacen film
https://www.facebook.com/pages/Dark_Driving-Torrents/686406401480443

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Phantoms (1998)

Post by jeba » 07 Jun 2010, 11:43

dark_driving wrote:
cactus wrote:Prva polovica filma odlična
je, u pravu si, prilicno neujednacen film
Solidan film, ali prvih pola sata je daleko bolje od ostatka filma, i na temelju toga sam očekivao više...

User avatar
DeadFish
Posts: 62
Joined: 17 Feb 2009, 08:33
Location: Zagreb, Voltino

Re: Phantoms (1998)

Post by DeadFish » 10 Jun 2010, 20:50

Odličan film, pogotovo onaj giant moljac thing XD

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Phantoms (1998)

Post by filmofil » 14 Jun 2010, 02:26

mislim da već ima tema jer imam osjećaj da se ponavljam...uvijek velim za ovaj film da nisam nikad vidio bolju atmosferu napuštenog grada, kad na početku dolaze i nailaze na leševe

a i kasnije oni kukci, ne znam zašto je ovaj film tako podcijenjen i relativno nepoznat
This is the Zodiac speaking.

Post Reply