Uncle Sam (1997)

Nakon zlatnih osamdesetih dolaze Scream devedesete
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Uncle Sam (1997)

Post by john_constantine » 01 Mar 2011, 05:11

a tek scena kada lik skoči na koplje. :mrgreen:
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Re:

Post by dr_gonzo » 01 Mar 2011, 05:28

Decadentor wrote:
dr_gonzo wrote:Meni je film prije bio mlako govno, a sad je samo čisto govno.
Toliko je loš da sam umjesto pola stranice uspio napisati čiste dvije stranice recenzije za knjigu o slasherima...

U filmu ništa ne valja od glume do killova, a da ne govorim koliko su montaža, efekti i scenarij jadni...

Ta scena zakopavanja je nešto najbizarnije što sam imao prilike vidjeti u slasher filmovima
eto nesto pozitivno :mrgreen:

a ovo za losu glumu i efekte nisam primjetio jer sam jos bio klinac dok sam gledao... znaci nebi ga smio ponovit
Ma i ja sam ga prvi put pogledao kao mladić :D

Sjećam se da je na videoteci bio izbor i često se posuđivao:

Uncle Sam
Pinocchio's Revenge (1996)
Happy Birthday to Me (1981)
Army of Darkness (VHS traka mi je pukla dok sam ga gledao i mislim da sam ga jedini više puta posuđivao, pa sam morao platiti odštetu :rock: )

Ali da se vratimo na to živo zakopavanje...jel možete shvatiti da je Ujko Sam uspio zakopati tipa u raku od 2 metra u samo 2-3 minute i to uz pomoć obične lopate :prayer: :mrgreen: to se zove brzina
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Re:

Post by john_constantine » 01 Mar 2011, 17:22

dr_gonzo wrote:
Decadentor wrote:
dr_gonzo wrote:Meni je film prije bio mlako govno, a sad je samo čisto govno.
Toliko je loš da sam umjesto pola stranice uspio napisati čiste dvije stranice recenzije za knjigu o slasherima...

U filmu ništa ne valja od glume do killova, a da ne govorim koliko su montaža, efekti i scenarij jadni...

Ta scena zakopavanja je nešto najbizarnije što sam imao prilike vidjeti u slasher filmovima
eto nesto pozitivno :mrgreen:

a ovo za losu glumu i efekte nisam primjetio jer sam jos bio klinac dok sam gledao... znaci nebi ga smio ponovit
Ma i ja sam ga prvi put pogledao kao mladić :D

Sjećam se da je na videoteci bio izbor i često se posuđivao:

Uncle Sam
Pinocchio's Revenge (1996)
Happy Birthday to Me (1981)
Army of Darkness (VHS traka mi je pukla dok sam ga gledao i mislim da sam ga jedini više puta posuđivao, pa sam morao platiti odštetu :rock: )

Ali da se vratimo na to živo zakopavanje...jel možete shvatiti da je Ujko Sam uspio zakopati tipa u raku od 2 metra u samo 2-3 minute i to uz pomoć obične lopate :prayer: :mrgreen: to se zove brzina
čekaj, ti tražiš logiku u slasher filmu gdje mrtvi vojnik odjeven kao Uncle Sam oživljava da bi pobio pola mjesta? :zubifale:
Michel puši karu.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 02 Mar 2011, 00:37

Baš zato je trebao imati barem zericu logike, a sam Cohen je trebao reći sebi kao scenaristu...koje to gluposti pišem.

Jednostavno tkave gluposti naručito kod slashera ne mogu provariti...da ga jebeš...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply