Saw X (2023)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Saw X (2023)

Post by Michel » 13 Oct 2023, 18:54

Horror, Mystery, Thriller
Image

Imdb
Wiki

Director: Kevin Greutert
Writers: Pete Goldfinger, Josh Stolberg
Stars: Tobin Bell, Shawnee Smith, Synnøve, Macody Lund

John Kramer (Tobin Bell) se vratio. Najjeziviji nastavak SAW franšize, a ipak istražuje neispričano poglavlje najosobnije igre Jigsaw. Smješten između događaja u SAW I i II, bolesni i očajni John putuje u Meksiko na riskantan i eksperimentalni medicinski zahvat u nadi da će pronaći čudesni lijek za svoj rak - samo da bi otkrio da je cijela operacija prijevara kojom se prevaravaju najranjiviji. Naoružan novopronađenom svrhom, John se vraća svom poslu, okrečući ploču protiv prevaranata na svoj prepoznatljiv instinktivan način kroz niz genijalnih i zastrašujućih zamki.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Saw X (2023)

Post by Michel » 13 Oct 2023, 18:55

Izgleda brutalno ljudi moji. Najhvaljeniji nastavak nakon prvog :supz: ej, pa to je gotovo nemoguće da 10. nastavak nečeg bude tako dobro primljen ali eto uspjeli su. Ja sam odustao mislim nakon 5. nastavka više mi nije imalo smisla, ali ovaj ću pogledati :kokicarenje:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Saw X (2023)

Post by John_Ryder » 13 Oct 2023, 21:29

Michel wrote:
13 Oct 2023, 18:55
Izgleda brutalno ljudi moji. Najhvaljeniji nastavak nakon prvog :supz: ej, pa to je gotovo nemoguće da 10. nastavak nečeg bude tako dobro primljen ali eto uspjeli su. Ja sam odustao mislim nakon 5. nastavka više mi nije imalo smisla, ali ovaj ću pogledati :kokicarenje:
Koji ljudi tvoji, pa samo ti ja odgovaram, i kad se ulogiraš na hitman profil pa sam sebi odgovoriš
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Saw X (2023)

Post by Michel » 08 Jan 2024, 18:27

Saw X (2023) - i počeo napokon maraton horora za prošlu godinu. Započeo sam sa najpoznatijim hororom s ove liste, a to je novi dio slagalice strave. Tobin Bell se opet vratio kao Jigsaw, i dalje drži kadar i vlada sa scenom. Priča prati njega između prvog i drugog nastavka gdje se pokušava izliječiti od raka pa tako nailazi na neke ljude kojih nema po medijima ali kažu da ga mogu izliječiti. Neki će možda reći da je Jigsaw/Kramer ispao naivan i budala, ali kad ti je ostalo manje od 3 mjeseca života, sve ćeš pokušati. Uglavnom, oni njega prevare i on započinje osvetu. Ali uz pomoć Amande otima te ljude i kreću zamke. U zamkama sam baš uživao, ima bolesnih dijelova i lijep prikaz gorea. Zamjerka kod zamki je što ih je premalo za 2 sata filma. Tempo filma je ok, mislim ne znam jel me razočarao jer sam čuo da je najbolji poslije prvog i moguće da je tu u rangu drugog dijela. Uglavnom, više nego solidan nastavak. 6.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply