Talk to Me (2023)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Talk to Me (2023)

Post by Michel » 24 Sep 2023, 15:08

Horror, Thriller
Image

Imdb
Wiki

Directors: Danny Philippou, Michael Philippou
Writers: Danny Philippou. Bill HinzmanDaley Pearson
Stars: Ari McCarthy, Hamish Phillips, Kit Erhart-Bruce

Kad grupa prijatelja otkrije kako prizvati duhove pomoću balzamirane ruke, navuku se na novo uzbuđenje, sve dok jedan od njih ne ode predaleko i otvori vrata u svijet duhova prisiljavajući ih da izaberu kome će vjerovati: mrtvima ili živima.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Talk to Me (2023)

Post by Michel » 24 Sep 2023, 15:08

Ovo je trenutno najhvaljeniji horor film ove godine a dolazi iz Australije gdje su svoj debi napravili braća. Kažu da je jako originalan, a i trailer mi je dosta dobar.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Talk to Me (2023)

Post by John_Ryder » 24 Sep 2023, 16:08

Ooooooodličan.Preporuka, ideja 10/10
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Talk to Me (2023)

Post by Michel » 27 Sep 2023, 21:30

Čitajući ovu temu tamo na onom forumu haer ajme meni kako glupih ljudi ima pogotovo tih par kojima se ovaj film nije svidio a argumenti su im "ja sam gledao toliko horora" :facepalm: pa mutavci jedni, mi smo ovdje pogledali horora koliko vi nećete nikad pa zamislite da mi započinjemo da smo pogledali toliko horora i zato je film loš/dobar.

Kao, s tom izjavom "ja sam ovdje gledao toliko horora" mutavac želi poručiti da svatko kome se svidi ovaj film, da nije horor fan ili da nije pogledao puno horora. Mislim jebe mi se, nek se nekom ne svidi određeni film ali dajte prestanite govoriti tako glupe "argumente". Strašno :P
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Talk to Me (2023)

Post by John_Ryder » 28 Sep 2023, 00:10

Michel wrote:
27 Sep 2023, 21:30
Čitajući ovu temu tamo na onom forumu haer ajme meni kako glupih ljudi ima pogotovo tih par kojima se ovaj film nije svidio a argumenti su im "ja sam gledao toliko horora" :facepalm: pa mutavci jedni, mi smo ovdje pogledali horora koliko vi nećete nikad pa zamislite da mi započinjemo da smo pogledali toliko horora i zato je film loš/dobar.

Kao, s tom izjavom "ja sam ovdje gledao toliko horora" mutavac želi poručiti da svatko kome se svidi ovaj film, da nije horor fan ili da nije pogledao puno horora. Mislim jebe mi se, nek se nekom ne svidi određeni film ali dajte prestanite govoriti tako glupe "argumente". Strašno :P
Šta to tu pišeš, kakav onaj forumu.... :? daj link od tog foruma
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Talk to Me (2023)

Post by Michel » 30 Sep 2023, 16:55

Ajme kako pljuju ovaj film na forumu haer. Mislim, nisam još gledao film ali ako sam nešto naučio je ne vjerovati tim retardosima na tom forumu jer ipak vidim da je ovaj film jako dobro prihvaćen od horor zajednice i kritike.

A kad čitam retarde tamo, baš se vidi da ne kuže. Ovi koji brane film imaju više smisla.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Talk to Me (2023)

Post by John_Ryder » 30 Sep 2023, 17:54

Film je fantastičan.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11422
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Talk to Me (2023)

Post by Michel » 22 Feb 2024, 07:22

Talk To Me (2023) - Australski horor oko kojeg se diglo dosta buke prošle godine. Svidio mi se, ali ne toliko da bi ga stavio na listu najboljih iako sam žarko želio. Film prati dvije prijateljice i jednog brata jedne od njih te kako dolaze na jedan party i pokušavaju dozvat duha pomoću jedne balzamirane ruke. Tu kreću problemi jer svakog od njih duh opsjeda na određeno vrijeme i tjera ih da čine neke stvari. Krenimo od dobrih stvari. Svidjela mi se jako glume Mije koju glumi odlična Sophie Wilde. Dobro su napravljene i neke scene kao udaranje glave o stol ili sisanje stopala s onim jezivim duhom. Ima jezivih trenutaka, ali nekako sam očekivao više. Atmosfera je više nego solidna. Od slabijih stvari u filmu, scene poput vrištanja u bolnici gdje nitko ne čuje, scena sa škarama i njezinim ocem tako predvidljivo. Općenito cijela ta priča mi i nije nešto no daleko od toga da nisam uživao. I film je alegorija na drogu i drogiranje teenegera dosta očito nekad. 6.7/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Talk to Me (2023)

Post by hitman_4 » 22 Feb 2024, 14:08

djeluje kao još jedno smećence od filma. da mi se gledaju duhovi gledao bi caspera
Image

Image

Image

Post Reply