House of Darkness (2022)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

House of Darkness (2022)

Post by Michel » 05 Feb 2023, 08:40

Comedy, Horror, Mystery
Image

Imdb
Wiki


Director: Neil LaBute
Writer: Neil LaBute
Stars: Kate Bosworth, Justin Long, Gia Crovatin

Justin Long i Kate Bosworth glume u ovom zavodljivom trileru redatelja Neila LaButea. Vozeći se kući na svoje osamljeno imanje nakon susreta u lokalnom baru, muškarac misli da će njegov lijepi, tajanstveni spoj biti još jedna slučajna veza. Tijekom upoznavanja njihov flert postaje razigran, seksi i zlokoban. Nadajući se da će mu se posrećiti, možda mu je samo ponestalo sreće.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: House of Darkness (2022)

Post by Michel » 05 Feb 2023, 08:41

House of Darkness (2022) - a ovo je nešto sasvim drugo. Htio sam film da mi se svidi, najviše zbog Justina Longa koji jako voli naš omiljeni žanr ali eto film je loš. Čak i je zabavan, nije dosadan svi ti razgovori ali glavni problem filma je što je toliko jebeno predvidljiv. Stvarno sam se u jednom trenutku pitao jel redatelj namjerno napravio ovakav predvidljiv film jer je toliko bio predvidljiv. Radi se o jednom tipu koji odveze žensku do kuće, a kuća je zapravo dvorac (nothing unusual) i ona ga pozove unutra on naravno prihvati kako i ne bi kad je ženska top komad. I tako krenu neke seksualne igrice i svašta nešto. 4.5/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: House of Darkness (2022)

Post by John_Ryder » 15 Mar 2023, 21:28

2/10, kakva dosadna glupost predvidljiva.Da nije bilo one ok mračne atmosferice sa svijećama, bilo bi 1/10
Image

Image

Post Reply