Malignant (2021)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Malignant (2021)

Post by Michel » 30 Jan 2023, 17:21

Crime, Horror, Mystery

Image

Imdb
Wiki

Director: James Wan
Writers: James Wan (story by), Ingrid Bisu (story by), Akela Cooper (story by)
Stars: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young

Dvadeset i sedam dugih godina nakon brutalnog incidenta u Simion Research Hospital, zlostavljana Madison budi se u bolnici u današnjem Seattleu. Ali uz otupljujuće vizije ubojstva koje sve više i više smetaju normalnom životu, Madisonina mračna prošlost izlazi na vidjelo, zbunjujući i nju i lokalne detektive. Jesu li ova izrazito nasilna ubojstva plod Madisonine uzburkane mašte? U svakom slučaju, netko, ili još bolje, nešto, povezuje prošlost sa sadašnjošću. Je li bauk stvaran?


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Malignant (2021)

Post by Michel » 30 Jan 2023, 17:21

Malignant (2021) - gledam i ne vjerujem. James Wan je redatelj pa sam onda skužio da ovo mora biti neka samoparodija. Počinje ozbiljno ali sve što se događa van svake pameti. Nema smisla pričati o čemu je film, samo ću reći da film je kombinacija trasha, ozbiljnog horora, akcije, borilačkog filma i svačeg nečeg. Ima dobru atmosferu, ima neke solidne strašne scene ali film kao film nije dobar no prokleto je zabavan. Teško ga je ocijenit, ali sve je namjerno loše jer odbijam vjerovati da je ovo James Wan ozbiljno napravio. Na neke scene sam se baš glasno smijao. Imam dojam da je rekao studiju donio sam vam para i para (što i je) pa ću sad napraviti film po svojoj volji i tako je ispao ovaj film. Isto imam dojam da će ovaj film za nekih 20-ak godina biti smatran kultnim klasikom. A tek rečenice koji jebeni klišeji :zubifale: 6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply