Fresh (2022)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Fresh (2022)

Post by Michel » 06 May 2022, 05:56

Comedy, Horror, Thriller
Image

Imdb
Wiki


Director: Mimi Cave
Writer: Lauryn Kahn
Stars: Daisy Edgar-Jones Sebastian Stan, Jojo T. Gibbs

Fresh je američka horor komedija iz 2022. redateljice Mimi Cave, u njezinom redateljskom debiju, prema scenariju Lauryn Kahn. U njemu glume Daisy Edgar-Jones i Sebastian Stan. Film je koprodukcija između Legendary Pictures i Hyperobject Industries; Adam McKay producirao je film zajedno s Kevinom J. Messickom i Maeve Cullinane. Radnja prati mladu ženu koja počinje izlaziti sa šarmantnim muškarcem, samo da bi otkrila njegovu užasavajuću pravu prirodu. Film je premijerno prikazan na Sundance Film Festivalu 20. siječnja 2022., a objavljen je 4. ožujka 2022. na Huluu od strane Searchlight Picturesa. Dobio je općenito pozitivne kritike kritičara.


"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fresh (2022)

Post by Michel » 06 May 2022, 05:57

Izgleda zabavno i zanimljivo. Već je vani.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Fresh (2022)

Post by Michel » 07 Feb 2023, 05:04

Fresh (2022) - Noa je djevojka koji ne voli spojeve ali želi naći dečka i nakon jednog neuspjelog spoja, nalazi na jednog muškarca u trgovini i odmah kliknu te uskoro izađu. Prvih pola sata taj uvod jako dobro napravljen baš dobar romantični film i glavni glumci imaju odličnu kemiju. Sebastian Stan i Daisy Edgar-Jones su odlično odglumili. Nakon toga film dobiva velik zaokret i to mi se svidjelo do zadnjih pola sata. Nije dosadan u niti jednom trenutku, ali sporedni likovi su slabi i ona crnkinja me živcirala, a cijeli film je ustvari jedna velika feministička propaganda što i sama redateljica govori u jednom intervjuju. Ne mogu reći da je film loš jer nije, bila mi je čvrsta sedmica, ali tih zadnjih pola sata nekako je sve zbrzano, predvidljivo. 6/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply