Hostel II

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Jun 2007, 11:56

Tak nekaj slično mi je rekao i frend koji je prekjučer gledao film...kaže da im a zanimljiv twist na kraju...ali da je lošiji od originala...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 07 Jun 2007, 18:16

Upravo sam završio gledanje i mogu reći slijedeće:

- Priča je daleko, ali daleko gluplja nego u prvom dijelu. Scenarij djeluje kao da je napisan u par sati i ima više potpuno nepotrebnih scena koje nemaju veze s ničim. Na kraju jeste twist kako je Dragonrage rekao i s time se idiotarija priče bar malo iskupi.

- Gluma je terminalno loša i dijalozi su većinom potpuno bedasti.

- Na žalost, gorea ima manje nego u prvom dijelu ali barem je ono što vidimo stvarno kvalitetno.

- Sisa ima više!

Sve u svemu, pogledati iz zabave.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 07 Jun 2007, 18:19

hmm, po jedinici je bilo puno pljuvanja i losih komentara pa mi je bio zbilja ok film, vidjet cu za dvojku da li ce biti ista prica
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 07 Jun 2007, 18:35

FilmTV wrote:Upravo sam završio gledanje i mogu reći slijedeće:

- Priča je daleko, ali daleko gluplja nego u prvom dijelu. Scenarij djeluje kao da je napisan u par sati i ima više potpuno nepotrebnih scena koje nemaju veze s ničim. Na kraju jeste twist kako je Dragonrage rekao i s time se idiotarija priče bar malo iskupi.

- Gluma je terminalno loša i dijalozi su većinom potpuno bedasti.

- Na žalost, gorea ima manje nego u prvom dijelu ali barem je ono što vidimo stvarno kvalitetno.

- Sisa ima više!

Sve u svemu, pogledati iz zabave.
Pričao je Roth da je pisao scenarij u avionu jer je sjedio do tarantina koji je masovno črčkao valjda Grindhouse pa je ovaj rekao idem i ja nešto pisati :)

Sisa ima više? yeah! :) sise i gore :lol:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 08 Jun 2007, 20:43

HorrorHR mi je rekao da postam slike cura koje su u ovom filmu pošto sam mu rekao da su 3 komada i jedna koju su ubacili da valjda naprave balans. BTW, o ukusima se ne raspravlja, ako je nekome ova prva cura san snova neka :D Bed je u tome što se skroz gola skine upravo ova prva. :cry:

Moglo je daleko bolje:

Image

Ostale tri macanke:

Image

Image

Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 09 Jun 2007, 15:23

Dankešen na ispunjenju requesta :D

Ova Germanica je sweet :P

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 09 Jun 2007, 15:55

a gle mogli su i nju kompjuterski sredit i slikat za naslovnicu kao ove tri i za njom bi slinijo...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 09 Jun 2007, 19:20

A$H wrote:a gle mogli su i nju kompjuterski sredit i slikat za naslovnicu kao ove tri i za njom bi slinijo...
Teško. Osim toga, ove tri i na filmu izgledaju strava, ne samo na slici.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Jun 2007, 16:44

Kako stvari stoje, Hostel II je u petak zaradio oko 3 milijuna dolara i smjestio se taj dan na šesto mjesto. Za spomenuti je da se on prikazao u 2300 kina, a ovi ostali koji su od 1-5 su se izvrtili u 2800-4000 kino dvorana.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 10 Jun 2007, 17:46

HorrorHR wrote:Kako stvari stoje, Hostel II je u petak zaradio oko 3 milijuna dolara i smjestio se taj dan na šesto mjesto. Za spomenuti je da se on prikazao u 2300 kina, a ovi ostali koji su od 1-5 su se izvrtili u 2800-4000 kino dvorana.
Banana, ja sam očekivao da će biti euforija kao prvi put pošto je Saw pokazao da je to itekako moguće. Vjerojatno "Quentin Tarantino Presents" više ne znači baš previše.

Prvi Hostel je digao preko 19 milijuna u prvom vikendu, sumnjam da će ovaj doći blizu te cifre sa starom od 3...

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Jun 2007, 19:12

FilmTV wrote:Banana, ja sam očekivao da će biti euforija kao prvi put pošto je Saw pokazao da je to itekako moguće. Vjerojatno "Quentin Tarantino Presents" više ne znači baš previše.

Prvi Hostel je digao preko 19 milijuna u prvom vikendu, sumnjam da će ovaj doći blizu te cifre sa starom od 3...
Mogao bi dignuti negdje oko 9 milijuna u cijeli vikend što je je definitivno porazna stvar. Evo baš sam naletio sada da je prognoza da će dignuti oko 8.75 milijuna. Inače prvi je koštao duplo manje para, a u prvom vikendu je dignuo više od duplo... trivia ;)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 12 Jun 2007, 02:05

Dobra fora od strane Petera sa http://horrorsnotdead.com :

Dopplegangeri:

Image

Image

:rock: :mrgreen:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 12 Jun 2007, 06:50

HorrorHR wrote:Dobra fora od strane Petera sa http://horrorsnotdead.com :

Dopplegangeri:

Image

Image

:rock: :mrgreen:
da čim sam prvi put vidio Sylara u Heroima rekoh isti Eli Roth..nakon što se na netu uvjerih da nije on..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 16 Jun 2007, 01:51

From Eli Roth's Blog:
"Hey Everyone,

I'm in Paris, doing press for the French release of Hostel Part II, and tonight I'm off to Rome for the last leg of the press tour. After that I'm going to take a long overdue break, since I've gone from one film to the next without stopping, just to recharge my brain a bit.

I want to thank all of you for your kind e-mails and incredible support for the film. However, piracy has become worse than ever now, and a stolen workprint (with uninished music, no sound effects, and no VFX) leaked out on line before the release, and is really hurting us, especially internationally. Piracy will be the death of the film industry, as it killed the music industry, and while it makes a smaller dent in huge movies like Spider Man 3, it really hurts films like mine, which have far less of an advertising and production budget. Not only that, critics have actually been REVIEWING the film based off the pirated copy, which is inexcusable. Some of these critics I have actually known for a few years, and while I wouldn't dignify them by mentioning them by name, I know who they are, as do the studios, and other filmmakers, and they will no longer have any access to any of my films.

What I'm saying is, this is your last chance to see one of my films for a while. If you haven't seen it, go now, because after next weekend the film will be gone from theaters. There are too many other summer movies coming in, so basically we get two weeks in cinemas, and then the film will live on DVD. I am not directing CELL any time soon, and I most likely will take the rest of the year to write my other projects. Which means I wouldn't shoot until the spring, and you wouldn't see a film directed by me in the cinemas until at least next fall. If everyone on my friends list went to see the film this weekend and brought a friend, it would make a huge difference. Bring a non-horror fan - try to convert them. It's the only way these films will live. But right now the R rated horror film is in serious jeopardy. Studios feel the public doesn't want them any more, and so they are only putting PG-13 films into production. The only way to counter this perception is to get out there and support R rated horror. It's the only message they'll hear. People love the movie, and even though it only cost $10 million dollars (as opposed to the other summer tentpoles which cost $300 million), and has already earned its money back, if it's not a massive money earner then they'll just continue to make the same PG-13 films everyone complained about a few years ago.

To counter piracy, fans can flood file sharing services with fake Hostel II downloads just so no one can ever actually get the movie, but the only thing that really makes a difference is supporting the movie in the theaters. Also - the theater OWNERS know this as well. If horror movies aren't bringing in customers, they're not going to program them. If we are going to send them a message, we have to do it with our wallets, and we have to do it now. I've done all I can to make a great film for the fans, as violent and bloody and fun as possible. The rest is up to you guys...

Thanks again for all your support,

Eli"


Sve pet oko piracya i sam sam nedavno stajao iza jednog programa za kojeg je ubrzo izašao crack i sve to, ali ove fore da je R rated film u problemima su malo bullshit,. OK propao si radi X faktora, propao je i Grindhouse, ali takva generaliziranja nemaju smisla. Djeluju mi kao plakanje nekog mulca... Nisam pročitao zadnji paragraf (kasno je) možda se nekako ispravlja ali glupa mi je fora ako je meni propao film onda svi rated R filmovi idu u kurac... Boohoo...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 16 Jun 2007, 14:33

Dobro si rekao, plakanje mulca. To što je procurio workprint je njihov problem, nisu se dobro osigurali i sada su im svi krivi. U zadnjih godinu-dvije nema više DVD ripova par mjeseci prije kina, industrija ja naučila svoje i ako ne mislite ići u kino a film gledati odmah onda vam u 95% slučajeva ostaje samo neki očajni CAM a to se većini ljudi neda gledat jer je smeće.

Reći da je piratstvo uništilo glazbeni biznis je čista idiotarija i blebetanje čovjeka koji sve svodi na generaliziranje. Hostel II bi propao ovako i onako, nema šanse da je tako nešto smanjilo 50% profita u odnosu na prvi dio. Cijeli svijet je gledao leakane Star Warse i druge blockbustere daleko prije kina i uspjeh nije izostao već su ljudi još više išli u kino da pošteno pogledaju film.

Boohooo poor Eli... :roll: Prodaje fore kao da mu je film genijalno remek-djelo koje ljudi ne gledaju radi workprinta. Koliko ja znam, nije baš 6 milijardi ljudi spojeno na net i skida piratske filmove 24/7.

Post Reply