Paranormal Activity (2008)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by Rodman » 09 Feb 2010, 20:44

Kakve gluposti. OK meni ne moze biti strasan, jer sam pogledao milion horrora. Ali sta s mojim frendovima, koji ne gledaju horror i zaobilaze ga? Nagovorim ih ajd da pogledamo, i bilo je blah, dosadno, meni nista strasno, njima mozda jedna ili 2 scene.
ps: nismo se smijali i sprdali tijekom filma, ono sto obicno rade ljudi kad se boje nekog filma...

User avatar
Sammy
Posts: 8524
Joined: 04 Apr 2009, 22:49
Location: Našice

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by Sammy » 09 Feb 2010, 22:13

DrugsBunny wrote:To više govori o talijanima nego o filmu.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life.

User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Re:

Post by chatterer » 10 Feb 2010, 18:34

Asfodel wrote: Još uvijek pokušavam zaboravit onaj nesretni spoiler, al mi ne ide baš :lol:
koji to spoiler?
bez brige gledao sam film :wink:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Re:

Post by Asfodel » 10 Feb 2010, 20:30

chatterer wrote:
Asfodel wrote: Još uvijek pokušavam zaboravit onaj nesretni spoiler, al mi ne ide baš :lol:
koji to spoiler?
bez brige gledao sam film :wink:
SpoilerShow
Sam kraj te verzije koju sam gledala, pročitala sam sljedeće riječi: Na kraju je upucaju policajci. :lol: Mislila sam da će mi to pokvarit gledanje, no nije, jer je bilo nejasno koga upucaju. Žensku ili tog duha/dušicu? Naravno, pred kraj nije bilo teško dokučiti da će ženska postat povampirena, za to nije trebao nikakav spojler :mrgreen:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by HorrorHR » 10 Feb 2010, 22:58

Tri verzije kraja
SpoilerShow
Original version

The original cut of the film, which was sent to potential distributors, was seven minutes longer. Several scenes present in the theatrical version were absent, such as Katie discovering her keys on the floor and finding the broken picture frame. The original film also included an extended scene involving video footage of a possessed girl (whose story on the internet was read by Micah) chewing off parts of her own body, and also scenes where Katie vomits blood.

Alternate version

This version's ending did not involve Micah's body being thrown at the camera, but instead featured Katie returning to the bedroom at 3:15 am from downstairs, wielding a knife with blood on her clothes. She then sits next to the bed and rocks back and forth in a catatonic state. Around 6:15 am, Micahs alarm rings. At 1:55pm, Katie's friend Amber calls the house, and later arrives at 9:00 pm, discovering Micah's body downstairs. When police officers arrive 30 minutes later, they find Katie rocking beside the bed with a knife in her hands. The police instruct her to drop the knife, but she keeps coming towards them and eventually gets shot down when one of the policemen is startled by a door slamming behind them. The movie ends with audio of the police discovering the camera as the credits roll.

Third version

A third version of the film was shown at only one public viewing. Katie returns to the bedroom after the screaming and noise of her and Micah struggling downstairs. She is holding a knife and covered in blood. She closes and locks the bedroom door. Katie walks over and stares into the camera, then slits her own throat. This ending is shown on the DVD and Blu-Ray release of the film.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by Asfodel » 10 Feb 2010, 23:09

HorrorHR wrote:Tri verzije kraja
:arrow: zvane: festivalska, Spielbergova i dvd-ovska (ne tim redom) :lol:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by HorrorHR » 10 Feb 2010, 23:55

Djeluje mi po svemu ovome da je ovaj ending iz kina the way to go

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by filmofil » 11 Feb 2010, 00:32

HorrorHR wrote:Djeluje mi po svemu ovome da je ovaj ending iz kina the way to go
SpoilerShow
ak misliš na onaj di ga baci na kraju u kameru, slažem se
inače, vidim da većinu vas na forumu film nije previše impresionirao...kod mene je zaslužan za nekoliko traumatičnih noći :mrgreen: gledao sam ga sam u kasne jutarnje sate sa slušalicama na ušima, od šoka sam nekoliko puta radio pauze, a ja za sebe velim da me teško neki film preplaši

al neka, sviđa mi se što još uvijek gori lampica za horore...nekada su me ko klinca i ninja kornjače mogle prestrašit i falio mi je taj osjećaj...mislim da je zadnje slične traume prouzročio još tamo davno vještica iz blaira
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by Asfodel » 11 Feb 2010, 01:22

filmophil wrote:
HorrorHR wrote:Djeluje mi po svemu ovome da je ovaj ending iz kina the way to go
SpoilerShow
ak misliš na onaj di ga baci na kraju u kameru, slažem se
inače, vidim da većinu vas na forumu film nije previše impresionirao...kod mene je zaslužan za nekoliko traumatičnih noći :mrgreen: gledao sam ga sam u kasne jutarnje sate sa slušalicama na ušima, od šoka sam nekoliko puta radio pauze, a ja za sebe velim da me teško neki film preplaši

al neka, sviđa mi se što još uvijek gori lampica za horore...nekada su me ko klinca i ninja kornjače mogle prestrašit i falio mi je taj osjećaj...mislim da je zadnje slične traume prouzročio još tamo davno vještica iz blaira
Heheh, vjerojatno sam ovdje već spomenula, dva muškarca koja znam su film ugasila 10 min pred kraj-jer nisu više mogli podnijet. Znam i trećeg koji je to napravio, al on je i inače pičkica :lol:
Tak da se ne moraš osjećat čudno :D
Al da, od dobrih hororaca koje pogledamo, rijetko nas koji može preplašit, ocijenimo ih super ocjenom, zabavni su nam, zanimljivi...al da nas plaše - to ne.
Zato mi je super što ovaj film igra na tu kartu za promjenu.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by HorrorHR » 11 Feb 2010, 01:23


User avatar
chatterer
Posts: 565
Joined: 13 Jun 2009, 20:33

Re: Re:

Post by chatterer » 11 Feb 2010, 18:47

Asfodel wrote:
chatterer wrote:
Asfodel wrote: Još uvijek pokušavam zaboravit onaj nesretni spoiler, al mi ne ide baš :lol:
koji to spoiler?
bez brige gledao sam film :wink:
SpoilerShow
Sam kraj te verzije koju sam gledala, pročitala sam sljedeće riječi: Na kraju je upucaju policajci. :lol: Mislila sam da će mi to pokvarit gledanje, no nije, jer je bilo nejasno koga upucaju. Žensku ili tog duha/dušicu? Naravno, pred kraj nije bilo teško dokučiti da će ženska postat povampirena, za to nije trebao nikakav spojler :mrgreen:

to je druga verzija, koju sam pročitao poslije gledanja... Ja sam gledao onu iz kina...

POmalo mi je nevjerojatno da je film tolike traume nekima donio, mene su osobno zagolicale možda 2 scene, valjda ovisi od čovjeka do čovjeka

User avatar
blessa
Posts: 187
Joined: 30 Mar 2009, 14:19
Location: bihac

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by blessa » 11 Feb 2010, 21:20

previse sam ocekivala i onda kad sam pogledala ...nist posebno...glupi su mi oni otisci po podu, ona tri prsta :roll: uzas...a i ona slika na tavanu :shock: bezze, stvarno ne znam sto su ljudi u kinu vristali, mozda su prvi put horor film gledali :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by HorrorHR » 12 Feb 2010, 00:32

Meni je očekivanje i pomoglo, očekivao sam potpuno sranje od filma, a ispalo pozitivno ;)
Istina nije film koji bi ikada opet gledao (odim dakako uz audio komentar što planiram), ali i 95% drugih spada u istu ovu rubriku.

User avatar
Joga
Posts: 42
Joined: 18 Dec 2009, 19:33
Location: IM

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by Joga » 14 Feb 2010, 15:21

a ono... vrlo dobar film, atmosfera je odlicna, najbolja scena:
SpoilerShow
kada je demon/duh izvukao zenu iz kreveta i poceo ju vuci po kuci, :| :| :| :mrgreen:
god is a spurs fan

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Paranormal Activity (2008)

Post by filmofil » 14 Feb 2010, 15:30

ja ga idem opet gledat u kino...baš me zanima kakav će mi dojam sada ostaviti, idem se suočiti sa strahom :D
This is the Zodiac speaking.

Post Reply