The Mist (2007)

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 21 Mar 2008, 16:38

dragonrage

ti mene jednostavno tjeras da te zajebavam... govoris o nekim argumentima koji su doslovno smijesni... ono sto si gore napisao u vezi the mista i gradjanin kejna mi daje tu mogucnost da te zajebavam, pa to ne bi napisao moj mladji brat :rotflmao: to ti najozbiljnije govorim, to sto si rekao je bukvalno sramota! kakav argument covjece :shock: i sto je najgore u svemu tome da si barem rekao "ne mislim ja tako, izletilo mi" pa hajde.. nego ti si istrajan u gluposti, cemu to?

+ sta ti to meni dokazujes tim crtezom aa? 69% kritike je tebi sjajno jel? ja iz toga izvlacim da je to neki prosjecan film a ne sjajan kako ti kazes! ne budali.. tacnije, odmah sam te jos gore procitao, tacno si htio svadju sa mnom i kao sto vidis dobio si je i laganini ispushio. iskren da budem nikad nisam bio na RT moram priznati da mi je to zanimljiva stranica, ali brate znam prevesti sta to znaci "TOP CRITICS" http://www.rottentomatoes.com/m/mist/?c ... eamcrop#mo a evo ti i od eberta stranice http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbc ... 00306/1023 i ako hoces da te jos sramotim ovde, nema problema pucaj, ja uzivam :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2008, 16:45

undying wrote:dragonrage

ti mene jednostavno tjeras da te zajebavam... govoris o nekim argumentima koji su doslovno smijesni... ono sto si gore napisao u vezi the mista i gradjanin kejna mi daje tu mogucnost da te zajebavam, pa to ne bi napisao moj mladji brat :rotflmao: to ti najozbiljnije govorim, to sto si rekao je bukvalno sramota! kakav argument covjece :shock: i sto je najgore u svemu tome da si barem rekao "ne mislim ja tako, izletilo mi" pa hajde.. nego ti si istrajan u gluposti, cemu to?

+ sta ti to meni dokazujes tim crtezom aa? 69% kritike je tebi sjajno jel? ja iz toga izvlacim da je to neki prosjecan film a ne sjajan kako ti kazes! ne budali.. tacnije, odmah sam te jos gore procitao, tacno si htio svadju sa mnom i kao sto vidis dobio si je i laganini ispushio. iskren da budem nikad nisam bio na RT moram priznati da mi je to zanimljiva stranica, ali brate znam prevesti sta to znaci "TOP CRITICS" http://www.rottentomatoes.com/m/mist/?c ... eamcrop#mo a evo ti i od eberta stranice http://rogerebert.suntimes.com/apps/pbc ... 00306/1023 i ako hoces da te jos sramotim ovde, nema problema pucaj, ja uzivam :lol:
LOL...ti mene zajebavaš hahahaha...Ti možeš samo svoju mamu zajebavat, jer samnom ti to ne uspijeva...preda mnom samo ispadaš još veći kreten nego što jesi...LOL 8) :lol: :lol: :lol:

Ja ustrajem u gluposti HAHAHAHAHA....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ovo je definitivno najveća glupost koju sam ikada pročitao na ovom forumu...ajd sakrij se u šupu neku prije nego što se još više osramotiš ovakvim djetinjastim ispadima hahahaha....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Kao što rekoh...I´m done with you...

hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 21 Mar 2008, 16:59

Dragonrage

poslije ove rasprave sa mnom znam da razmisljas kako da vratis poljuljano povjerenje kod forumasha, nece ici lako, bas sam te sjebao... aj pozz, odoh da hladim mudo

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2008, 17:05

undying wrote:Dragonrage

poslije ove rasprave sa mnom znam da razmisljas kako da vratis poljuljano povjerenje kod forumasha, nece ici lako, bas sam te sjebao... aj pozz, odoh da hladim mudo
hjahah...ja poljuljao povjerenje, ti mene sjebao....a čime, hrpom glupost koje si natukao ovdje :lol: :lol: :lol: ...pa ti mora da se šališ...i to gadno hahaha...pa ljudi znaju čitat, znaju zaključivati...pa nisu svi glupi ko ti da ne shvaćaju šta tko priča tu hahaha... :lol: :lol: :lol:
U ostalom neki su već izjavili kako se slažu samnom i mojim mišljenjem o filmu...dakle...LOL...haha..."baš si me sjebo"...haha ko neki osnovnoškolac... 8) :lol:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 21 Mar 2008, 19:55

Dragonrage wrote:
undying wrote:Dragonrage

poslije ove rasprave sa mnom znam da razmisljas kako da vratis poljuljano povjerenje kod forumasha, nece ici lako, bas sam te sjebao... aj pozz, odoh da hladim mudo
hjahah...ja poljuljao povjerenje, ti mene sjebao....a čime, hrpom glupost koje si natukao ovdje :lol: :lol: :lol: ...pa ti mora da se šališ...i to gadno hahaha...pa ljudi znaju čitat, znaju zaključivati...pa nisu svi glupi ko ti da ne shvaćaju šta tko priča tu hahaha... :lol: :lol: :lol:
U ostalom neki su već izjavili kako se slažu samnom i mojim mišljenjem o filmu...dakle...LOL...haha..."baš si me sjebo"...haha ko neki osnovnoškolac... 8) :lol:
ma jesu li se vec neki javili i podrzali te pichichu :goodman: a vidis nisu se javili na temu. to mora da je strah! dobro je govorio jedan veliki filozof "nije bitno da li me vole, bitno je da me se boje" :bicovanje: :prayer: kao sto rekoh, ti dijeli misljenje sa klincima a ja cu sa svojom ekipom ebertom, hunterom.. to jest top kriticarima, to i je najpostenije.


kraj.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 21 Mar 2008, 20:17

undying wrote:
ma jesu li se vec neki javili i podrzali te pichichu :goodman: a vidis nisu se javili na temu. to mora da je strah! dobro je govorio jedan veliki filozof "nije bitno da li me vole, bitno je da me se boje" :bicovanje: :prayer: kao sto rekoh, ti dijeli misljenje sa klincima a ja cu sa svojom ekipom ebertom, hunterom.. to jest top kriticarima, to i je najpostenije.


kraj.
kako je ovo nevjerojatno glupo :D

da se razumijemo, dragonrage je isto lupetao neke gluposti koje su neizbjezne zbog same apsurdnosti rasprave, al ovo je uz onaj prethodni undyingov post neprocjenjivo
*clap clap*


siroti dragonrageu, kako li ces samo vratiti povjerenje... svi te mrzimo :mrgreen:

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 21 Mar 2008, 20:23

elrania wrote:
undying wrote:
ma jesu li se vec neki javili i podrzali te pichichu :goodman: a vidis nisu se javili na temu. to mora da je strah! dobro je govorio jedan veliki filozof "nije bitno da li me vole, bitno je da me se boje" :bicovanje: :prayer: kao sto rekoh, ti dijeli misljenje sa klincima a ja cu sa svojom ekipom ebertom, hunterom.. to jest top kriticarima, to i je najpostenije.


kraj.
kako je ovo nevjerojatno glupo :D

da se razumijemo, dragonrage je isto lupetao neke gluposti koje su neizbjezne zbog same apsurdnosti rasprave, al ovo je uz onaj prethodni undyingov post neprocjenjivo
*clap clap*


siroti dragonrageu, kako li ces samo vratiti povjerenje... svi te mrzimo :mrgreen:
ee mala nemoj ti meni ovo ono, baci sliku da vidim na sta licis, a onda cu ja odluciti hocemo li pricati - aj sad pozuri sa slikom!
Last edited by undying on 21 Mar 2008, 20:30, edited 1 time in total.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 21 Mar 2008, 20:30

undying wrote:
ee mala nemoj ti meni ovo ono, baci sliku da vidim na sta licis, a onda cu se ja odluciti hocemo li pricati - aj sad pozuri sa slikom!
a sad cemo pricati samo ak licim na nesto, a?
pa ajde, nisi ni ti sigurno bog zna sta, a ja ti se svejedno obratih Image

John_Ryder
Posts: 12198
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Post by John_Ryder » 21 Mar 2008, 20:30

na sve ovo samo :rotflmao: .
zašto neki ljudi dođu liječit frustracije na forum. I još se hvale fizičkim osobinama,ovo je ipak forum za raspravljanje
o filmovima a ne o tome ko je naljepši,veličina nečije debele kare,itd.

btw podržavam dragonrage-a jer se vidi da se kuži u filmove više nego 99% ljudi na ovom forumu.
Image

Image

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Mar 2008, 20:36

ok dosta offtopica...kojeg ce sigurno bit,jer ce se Cons jos javit, sve ostale gluposti ovdje nastavite...

viewtopic.php?t=518

EDIT - tema se otkljucava kad offtopic nastavite u ovom gore topicu..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 23 Mar 2008, 01:15

Stari, ovaj se topic pretvorija u bućkuriš, al bar je gotovo. Uglavnom, pogleda san upravo film s dvojicon prijatelja i impresionirani smo, kataklizička tema i ljudska psiha jako dobro obrađena, usudija bi se reć pri vrhu (vidi se da King voli ovakve teme- Oluja stoljeća, Mobitel... a i da voli kritizirat vjerski fanatizam- Carrie...), a tek kraj, premoćan. 8)
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 23 Mar 2008, 03:28

Hmm pogledao film sta reci .... pa ono totalno failed ...SPOILER Film totalno pokusava prikazati ponasanja ljudi u za zivot opasnim situacijama ali ne ide mu bas u tome. Sve nekako previse neuvjerljivo i totalno ne normalno ponasanju i u tako fucked up situaciji. Cijela ta spreha da se pokazu ljudske mracne strane mi je bezveze jer je prejadno -... :x . A ona protal spreha je lol . king se totalno pokvario i postao klisejan . a i onaj kraj totalno predvidljiv. tocno si znao da ce lik morati ubiti sve ostale a magla se kasnije maknuti makar je to i skoro najbolji dio filma . Likovi su mi zapravo i pokvarili film jer su prejadni :) . Inace monsteri su guba, onaj zadnji divovski me prvo malo podsjetio na Cthulhu-a . 3.5/10 8)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 23 Mar 2008, 09:01

Aryx wrote:Hmm pogledao film sta reci .... pa ono totalno failed ...SPOILER Film totalno pokusava prikazati ponasanja ljudi u za zivot opasnim situacijama ali ne ide mu bas u tome. Sve nekako previse neuvjerljivo i totalno ne normalno ponasanju i u tako fucked up situaciji. Cijela ta spreha da se pokazu ljudske mracne strane mi je bezveze jer je prejadno -... :x . A ona protal spreha je lol . king se totalno pokvario i postao klisejan . a i onaj kraj totalno predvidljiv. tocno si znao da ce lik morati ubiti sve ostale a magla se kasnije maknuti makar je to i skoro najbolji dio filma . Likovi su mi zapravo i pokvarili film jer su prejadni :) . Inace monsteri su guba, onaj zadnji divovski me prvo malo podsjetio na Cthulhu-a . 3.5/10 8)
bas ste se uhvatili toga da je FD htio napraviti neki duboki, snazni film na svadjama i prepirkama ljudi... ok, jeste jednim dijelom, ali ne vjerujem da je svu svoju energiju htio potrositi na medjuljudske odnose.. poznavajuci njega iz prijasnjih filmova kao sto su zelena milja i iskupljenje, mislim da se on vishe htio usredotociti na "veliku" pricu koja je je nekako pitka- bliska ljudima.. i opet mu je jednim dijelom uspjelo, ali samo jednim dijelom - nije napravio sjajan film a ni katastrofu. naravno, mene nije pridobio. 2.5/5

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 23 Mar 2008, 11:47

Iako ne volim filmove po Stivenu Kingu ovaj mi se svideo jer falabogu nema hepi end, a i atmosfera iz supermarketa i svo to ludilo neodoljivo podseca na trenutno stanje u mojoj zemlji...
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 23 Mar 2008, 13:18

Istina da film nema happry ending ali je kraj totalno predvidljiv i pre obican za kinga :?
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

Post Reply