Mirrors

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Bad Seed
Posts: 97
Joined: 21 Feb 2008, 20:53

Post by Bad Seed » 17 Jan 2009, 20:48

Dragonrage wrote:(iako Kiefer tu i tamo "izvodi Bauera"), muzika savršeno nadopunjuje atmosferu...ali film ima mnogo klišeja, prvenstevno u obliku već 100x viđenih dijaloga, nepotrebnih cimalica koje obično koriste jefitni i loši horrori (tipa lik polako hoda i onda odjednom ispred kamere golub proleti ili iskoči mačka), a valja spomenuti i nelogičnosti u radnji...gl. junak puca iz pištolja na ulici i nitko od susjeda uopće ne mrde, policija uopće ne sazna za to. Njegov prijatelj policajac koji radi na slučaju smrti njegove sestre uopće ne posumnja šta će njemu svi ti silni podaci o pojedinim osobama koje ga ovaj non stop traži....itd.
Ali sve u svemu...ok je film, atmosferičan...ali mogao je biti i bolji...
evo, sve je čovjek rekao :)

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Post by GreenHornet » 11 Feb 2009, 16:32

Vrlo dobar.
Doduse cijeli film mi je vise jeziv nego strasan,iako su me 2-3 scene dobro stresle...Dosta dobar twist na kraju,mada sam tako nesto i ocekivao.
Po meni je najveci minus sto MINI SPOIILER je cijela situacija kad se casna vrati u "Mayflower" poprilicno nedorecena a bome je trebala biti najstarsnija u filmu END SPOILER


7,5/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Post by juriel » 12 Feb 2009, 07:52

Koje bijedno smeće od filma, od predvidljivosti do poprilično klimavog scenarija, do ispodprosječne glume... sve u svemu jako loš film...

U biti sam i mogao citirat Dragonrage-e koji je kvalitetno opisao ovu lošu cimalicu...

Ipak pošto sam veliki fan horora dajem mu 3.5/10

User avatar
Scorpio
Posts: 161
Joined: 13 Apr 2008, 00:24

Post by Scorpio » 12 Feb 2009, 09:08

Ideja je mogla biti bolje realizovati, ali je i ovako super film.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Post by callac » 07 Aug 2009, 23:32

Ah, počela sinoć,zaspala na pola i dovršila sada. Sori Dec, ali meni ni ovaj nije strašan :lol: Slažem se za sve nelogičnosti oko ovog filma i još mi nije jasno SPOILER ako već ta "čudovišta" iz ogledala mogu otšetati bilo gdje, mogla su se osvetiti i obitelji od časne...i na koju foru je sad Kiefer ostao s one strane ogledala? Neobjašnjena masa stvari, vjerojatno pecaju nastavak time pa unaprijed kažem da nisam zainteresirana... 4/10
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply