Grindhouse

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 18:04

kaj imas protiv eli rotha ?
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Apr 2007, 18:45

Aryx wrote:kaj imas protiv eli rotha ?
pa čovjek promovira nasilje i tako prodaje film. :roll: Hostel je bezvezan, a onaj koliba straha glup i iritatan. Ima dobrih fora, ali upropastila mi ga je ona kung fu scena s retardiranim balavcem.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 18:50

pa skoro svaki drugi film promovira nasilje .... nije bas neki razlog
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 01 Apr 2007, 18:57

Aryx wrote:pa skoro svaki drugi film promovira nasilje .... nije bas neki razlog

oće reć da samo to i ima u filmu za razliku od drugih di nije samo nasilje sve kaj se nudi...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 19:14

A$H wrote:
Aryx wrote:pa skoro svaki drugi film promovira nasilje .... nije bas neki razlog

oće reć da samo to i ima u filmu za razliku od drugih di nije samo nasilje sve kaj se nudi...
znam, ali to je horror koji mi je bas lijepo sjeo i to nasilje nije nista drugacije od nekog drugog horror filma
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Apr 2007, 19:22

Aryx wrote:
A$H wrote:
Aryx wrote:pa skoro svaki drugi film promovira nasilje .... nije bas neki razlog

oće reć da samo to i ima u filmu za razliku od drugih di nije samo nasilje sve kaj se nudi...
znam, ali to je horror koji mi je bas lijepo sjeo i to nasilje nije nista drugacije od nekog drugog horror filma
Pa kada je riječ o nasilju, onda neka bude kvalitetno. A to što ovaj riga kroz pulp fiction ogrlicu na ustima ili se tip prereže nogu motorkom ili jadna scena vrištavice bez oka. Pa ne znam, jednostavno su naivni i sve sami loši glumci.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 19:26

john_constantine wrote:
Aryx wrote:
A$H wrote:
oće reć da samo to i ima u filmu za razliku od drugih di nije samo nasilje sve kaj se nudi...
znam, ali to je horror koji mi je bas lijepo sjeo i to nasilje nije nista drugacije od nekog drugog horror filma
Pa kada je riječ o nasilju, onda neka bude kvalitetno. A to što ovaj riga kroz pulp fiction ogrlicu na ustima ili se tip prereže nogu motorkom ili jadna scena vrištavice bez oka. Pa ne znam, jednostavno su naivni i sve sami loši glumci.
Pa to riganje mi je bilo full realno i surovo, ove dvije preostale scene nista drugacije od neznam kolko horror filmova... kaj smo mi neka 2 razlicita filma gledali ili ????
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Apr 2007, 20:08

Aryx wrote:
john_constantine wrote:
Aryx wrote: znam, ali to je horror koji mi je bas lijepo sjeo i to nasilje nije nista drugacije od nekog drugog horror filma
Pa kada je riječ o nasilju, onda neka bude kvalitetno. A to što ovaj riga kroz pulp fiction ogrlicu na ustima ili se tip prereže nogu motorkom ili jadna scena vrištavice bez oka. Pa ne znam, jednostavno su naivni i sve sami loši glumci.
Pa to riganje mi je bilo full realno i surovo, ove dvije preostale scene nista drugacije od neznam kolko horror filmova... kaj smo mi neka 2 razlicita filma gledali ili ????
prije različita mišljenja. :lol: Ono je riganje realno? Ma da, zelena bluz... Freaked ima puno uvjerljiviju scenu bljuvanja u obliku vodoskoka. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Apr 2007, 20:08

Aryx wrote:
john_constantine wrote:
Aryx wrote: znam, ali to je horror koji mi je bas lijepo sjeo i to nasilje nije nista drugacije od nekog drugog horror filma
Pa kada je riječ o nasilju, onda neka bude kvalitetno. A to što ovaj riga kroz pulp fiction ogrlicu na ustima ili se tip prereže nogu motorkom ili jadna scena vrištavice bez oka. Pa ne znam, jednostavno su naivni i sve sami loši glumci.
Pa to riganje mi je bilo full realno i surovo, ove dvije preostale scene nista drugacije od neznam kolko horror filmova... kaj smo mi neka 2 razlicita filma gledali ili ????
prije različita mišljenja. :lol: Ono je riganje realno? Ma da, zelena bluz... Freaked ima puno uvjerljiviju scenu bljuvanja u obliku vodoskoka. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 20:10

meni je bilo bas uvjerljivo neznam ... :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 01 Apr 2007, 20:10

baš gledam malo raspored filova, i kolko vidim grindhouse neće tako skoro u naša kina.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 01 Apr 2007, 20:24

Djuro19 wrote:baš gledam malo raspored filova, i kolko vidim grindhouse neće tako skoro u naša kina.
Onda preostaje samo dvd rip i rapidshare ili torrent.
Michel puši karu.

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 01 Apr 2007, 20:26

upravo tako.
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 01 Apr 2007, 20:29

jedini film koji sam skinuo prije nego je dosao u kina je bio sin city , jednostavno nisam mogao izdrzati :) , neznam da li cu moci izdrzati a da ne skinem grindhouse....
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 01 Apr 2007, 23:56

john_constantine wrote:
Aryx wrote:kaj imas protiv eli rotha ?
pa čovjek promovira nasilje i tako prodaje film. :roll: Hostel je bezvezan, a onaj koliba straha glup i iritatan.
Ovo oko nasilja ti stvarno nije trebalo. Kao da nisi ti pisao nego neka 17godišnjakinja iz samostana ;)


I Btw, makar se ne slažem sa tvojim stavom o Hostelu, a posebice o Cabin Fever, mislim da pretjeruješ sa "mržnjom". Pičku koliko sam ja idiotnih filmova pogledao pa ne mrzim niti jednog redatelja. Pa i Uwe Bolla ne mrzim ni blizu, a filmovi su mu dno dna... :)
john_constantine wrote:Pa kada je riječ o nasilju, onda neka bude kvalitetno. A to što ovaj riga kroz pulp fiction ogrlicu na ustima ili se tip prereže nogu motorkom ili jadna scena vrištavice bez oka. Pa ne znam, jednostavno su naivni i sve sami loši glumci.
Hm svatko drugačije shvaća pojam kvalitetno nasilje. Meni je i ono najjeftinije ponekad zakon. Pa samo gledaj tonu azijskih martial arts filmova, smeće totalno nasilje, fajteve, a jebeno zarazno ;)

Post Reply