Quarantine (2008)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 29 Jul 2008, 19:08

HorrorHR wrote:
Drew Dowdle, co-writer and producer on the film, adds those who saw early cuts of the film loved the dynamic between actors Jennifer Carpenter and Jay Hernandez, so more of their interplay was dropped into the film.
nadam se da neće biti ljubića ovdje 8)
ah, već vidim:
taman nadomak spasa, junak se vraća u opasnost da bi spasio voljenu, tu gine, žrtvuje se, a ona preživi.
što dalje, sve mi ga se manje gleda...:?

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 29 Jul 2008, 21:06

STRASNO. nevjerovatno kakvo je vrijeme doslo, cak ni rimejk nije vishe kao sto je bio, redatelj da neki svoj pecat filmu.. a ovde je cak i fucking haustor preslikan iz filma rec! ovo prelazi granice dobrog ukusa! ovo ja ne bi nazvao ni rimejkom, nego recom za americko trziste - uzas, pa sve im morash servirati na tanjiru :povrac:

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 30 Jul 2008, 09:14

undying wrote:STRASNO. nevjerovatno kakvo je vrijeme doslo, cak ni rimejk nije vishe kao sto je bio, redatelj da neki svoj pecat filmu.. a ovde je cak i fucking haustor preslikan iz filma rec! ovo prelazi granice dobrog ukusa! ovo ja ne bi nazvao ni rimejkom, nego recom za americko trziste - uzas, pa sve im morash servirati na tanjiru :povrac:
upravo: lokalizirana verzija.
kao ona sinhronizacija glasova što rade švabe i skoro cijeli ostatak europe!
ot: baš bi volio, al ozbiljno, da se i naši bace na tu sinhronizaciju, jebote kako bi to bilo dobro, potpuno novo iskustvo!
recimo braveheart: škoti bi vjerovatno govorili kao spliće, a englezi kao purgeri!
valjda će bit kad uđemo u evropu. :D

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 30 Jul 2008, 13:06

Pa imali smo prilike krajem prošle godine svjedočit sinkronizaciji naših majstora u onoj sapunici "Ružna Betty". Uff imao sam traume tjednima poslije toga i definitivno ne želim to opet proživjeti :lol: . Čak su i korake sinkronizirali, i to katastrofalno.

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 30 Jul 2008, 17:59

Clayman wrote:Pa imali smo prilike krajem prošle godine svjedočit sinkronizaciji naših majstora u onoj sapunici "Ružna Betty". Uff imao sam traume tjednima poslije toga i definitivno ne želim to opet proživjeti :lol: . Čak su i korake sinkronizirali, i to katastrofalno.
ma to je kako čujem bilo zakon!
nažalost kako ne palim tv kasno sam saznao za to. već su ukinuli!
i dan danas žalim za tim! :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 30 Jul 2008, 18:58

Clayman wrote:Pa imali smo prilike krajem prošle godine svjedočit sinkronizaciji naših majstora u onoj sapunici "Ružna Betty". Uff imao sam traume tjednima poslije toga i definitivno ne želim to opet proživjeti :lol: . Čak su i korake sinkronizirali, i to katastrofalno.
ta serija je bila nekaj najsmjesnije na TVu u to vrijeme..sinkronizacija do jaja... 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 16 Aug 2008, 01:13

Fully operating Offical site - http://www.containthetruth.com/
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 16 Aug 2008, 01:46

A$H wrote:Fully operating Offical site - http://www.containthetruth.com/
bas sam pogledao red baned trailer na tom situ i moram reci da je cista kopija reca , identicne scene i razgovori ,+ par novih scena . ostalo mi se sve cini isto
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Oct 2008, 19:00

Prva dva reviewa koja sam vidio filmu daju 8/10. Jedino mi baš nije jasna kombinacija toga da napišeš da je film doslovno shot-to-shot remake originala i to da mu daš 8/10. Po tome jebote svatko može napraviti dobar film, uzmeš pravo na rimejk tipa Kuma i složiš sve 1:1 i eto hita. Bljuv. To je bilo u reviewu na Bloody Disgusting . jedan drugi sajt je malo bolje to objasnio, po njemu film ima dosta bolji korak od originala u onim "sporijim" scenama...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Oct 2008, 19:18

da sam ja amerikanac, i ja bi dao 8/10 za film koji nema titlove. :lol:

ali niti dalje ne kužim tu poantu oko te reklame koja prikazuje završetak filma... A pogledati ću film, ali jennifer carpenter mi baš ide na živce.
Michel puši karu.

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 17 Oct 2008, 12:29

ts screener na flixu pa koga zanima....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 12 Feb 2009, 11:50

Moje mišljenje o filmu:

Quarantine (2008)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 14 Feb 2009, 13:34

moram reći da mi je original bolji zbog kamere, ova mi je nekak pretrzava ko i u cloverfieldu. ali tu je ipak carpenterova pa je film ipak gledljiviji

User avatar
daemon
Posts: 80
Joined: 05 Feb 2009, 01:15
Location: Rijeka
Contact:

Post by daemon » 15 Feb 2009, 21:32

Po meni totalno nepotreban film.... IDENTICAN Rec-u... ajd da su probali malo produbiti radnju, objasniti nesto vise... ali ovo... pa svaka scena je ISTA, kutevi kamere, sve?!:)) smijeh....
A i ta Carpenterova... odusevila me egzorcizmom Emily Rose, ali iznervirala s Dexterom, kako prica tamo - ko da ima govornu manu?!
:: [url=http://www.horror-xtra.bloger.hr/]Horror-Xtra[/url] - blog::

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Post by kraykulla » 18 Dec 2009, 02:17

nije mi baš legao.valjda zato jer sam prije gledao rec a ovaj je čista kopija za u.s.a.
inače ne volim previše te filmove s takvom kamerom prvo iritiraju a onda se navikneš.
rade šerbeđija kicks ass!u šta se sve već taj čovjek uguzio 8)

Post Reply