Feast 2 (2008)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Sedmak
Posts: 104
Joined: 28 Jun 2008, 10:49
Location: Hrvatska

Post by Sedmak » 10 Oct 2008, 15:13

Ste pogledali film do kraja?Ali baš do kraja kada završe sve one gluposti directed by i ono???
[img]http://i37.tinypic.com/f16yd.jpg[/img]

[color=red]VAM SE SVIĐA SLIKA???JA SAM JU NAPRAVIO[/color] :D

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Oct 2008, 10:17

Feast 2 - 1.5/5 ma strava..ima par dobrih fora, iako neke vec izlizane...spora radnja+dosta nezanimljiva..a ono sto je najvise spustilo ocijenu je blesav kraj..ustvari kraja ni nema, zao mi je kaj sam uopce i gledao film, da sam znao da tako zavrsava pogledao bi nekaj drugo..da ne govorim o losoj kameri, neke stvari nisam ni skuzio sta se dogodilo, jer se redatelj bacio na neku blesavu montazu kad je akcija...najbolja stvar u filmu je kaj ima dosta gore perverzija...prvi cu definitivno opet gledat..dok ovaj nema sanse da opet pogledam.. :povrac:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 13 Oct 2008, 15:18

A$H wrote:Feast 2 - 1.5/5 ma strava..ima par dobrih fora, iako neke vec izlizane...spora radnja+dosta nezanimljiva..a ono sto je najvise spustilo ocijenu je blesav kraj..ustvari kraja ni nema, zao mi je kaj sam uopce i gledao film, da sam znao da tako zavrsava pogledao bi nekaj drugo..da ne govorim o losoj kameri, neke stvari nisam ni skuzio sta se dogodilo, jer se redatelj bacio na neku blesavu montazu kad je akcija...najbolja stvar u filmu je kaj ima dosta gore perverzija...prvi cu definitivno opet gledat..dok ovaj nema sanse da opet pogledam.. :povrac:
ma ovo ko da sam ja pisala; potpis :lol:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 13 Oct 2008, 22:19

Eto su se neki već uvijerili koliko je film loš 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Oct 2008, 05:48

previše analize, meni je baš bila dobra zabava s gore scenama. Makar je istina da je bila malo usporena što sam i sam spomenuo, he.
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 14 Oct 2008, 13:28

Sudeći po komentarima, ostavit ću ovo za poslije. Ne da mi se sad gledati.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 14 Oct 2008, 14:16

jigsaw wrote:Sudeći po komentarima, ostavit ću ovo za poslije. Ne da mi se sad gledati.
ja ga nakon ovih hvalospjeva uopće neću gledati. :lol:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 14 Oct 2008, 14:39

meni je jedinica bila bezveze tako da dvojku necu ni gledati :!: :lol: :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 14 Oct 2008, 17:06

Aryx wrote:meni je jedinica bila bezveze tako da dvojku necu ni gledati :!: :lol: :lol:
:chainsaw: :bicovanje: :bicovanje:
Michel puši karu.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Post by jeba » 19 Oct 2008, 11:55

jedinica mi je bila o.k. tako da se nadam ida će bit i dvojka

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Post by filmofil » 26 Oct 2008, 23:35

odličan film :lol: :lol: ja sam par puta umro od smijeha, a jedino loše je što su čudovišta premalo iskorištena, trebalo je biti više trganja i ubijanja...najjači dio filma kad patuljak padne na cestu umjesto na krov zatvora :lol: film naravno nije nikakvo remek djelo i treba ga gledat samo kao zabavu...ocjena 4/5, odlično provedenih sat i pol :wink:
This is the Zodiac speaking.

User avatar
maddjuro
Posts: 8331
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 27 Oct 2008, 00:16

filmophil wrote:odličan film :lol: :lol: ja sam par puta umro od smijeha, a jedino loše je što su čudovišta premalo iskorištena, trebalo je biti više trganja i ubijanja...najjači dio filma kad patuljak padne na cestu umjesto na krov zatvora :lol: film naravno nije nikakvo remek djelo i treba ga gledat samo kao zabavu...ocjena 4/5, odlično provedenih sat i pol :wink:
potpisujem
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Post by juriel » 27 Oct 2008, 09:13

Ma sad ste svi duboko razočarani... pokraj ovoliko genijalnih horora što su se pojavili zadnjih par godina ovaj je katastrofa... mogu vam reći samo da nastavite lijepo stavljati plakatiće na forum za ove silne remakeove koji dolaze i nestrpljivo iščekivati 75 nastavak Saw-a sa novim ludo originalnim zamkama...

Feast 2 je vrlo dobar film bez obzira na silne nedostatke koji ga prate (i u biti jedini dobar film što je izašao ove godine uz Midnight Meat Train)....

Ljude sa ovog foruma ne poznam osim jednog... eh A$h zar i ti sine Brute priklonio se većini?

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Oct 2008, 10:29

juriel wrote:Ma sad ste svi duboko razočarani... pokraj ovoliko genijalnih horora što su se pojavili zadnjih par godina ovaj je katastrofa... mogu vam reći samo da nastavite lijepo stavljati plakatiće na forum za ove silne remakeove koji dolaze i nestrpljivo iščekivati 75 nastavak Saw-a sa novim ludo originalnim zamkama...

Feast 2 je vrlo dobar film bez obzira na silne nedostatke koji ga prate (i u biti jedini dobar film što je izašao ove godine uz Midnight Meat Train)....

Ljude sa ovog foruma ne poznam osim jednog... eh A$h zar i ti sine Brute priklonio se većini?
haha lol.. a kaj da ti kazem nema tu vecina, manjina..ako je film los..nakon prvog ovaj je stvarno slabo ostvarenje..vec rekoh ima stavari koje mi se svidjaju..ali na kraju filma ostane gorak okus jer je vise losih nego dobrih..a da ne spominjem kraj radi kojeg mi se jednostavno zgadio, da su u prvom napravili takav kraj isto bi ga pokopao sa kritikama..pa zasto se gladju ovi filmovi nego da se vidi glavi fight ljudi vs cudovista i onda te cijli film rajcaju i nakraju zajeb..kao da redatelj kaze tko te jebe sam si sad zamisli kraj..ma fuck off :lol: .. jebiga.. ima drugih filmova koji su izasli ove godine, a puno su bolji od ovoga..ne samo MMT..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
shogo
Posts: 244
Joined: 15 Jun 2007, 13:56

Post by shogo » 27 Oct 2008, 13:53

ja ne kužim isčekivanja saw-a??pa to će imat epizoda kao Santa Barbara.... :lol:
PRVI ODLIČAN, dalje sve banana teška

Post Reply