Quarantine (2008)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Jul 2008, 14:49

pa da nema ovog originala, onda bi ispalo zanimljiv horor, a u americi će sigurno biti hit kao i obično...
Michel puši karu.

User avatar
Charlie surfs again
Posts: 784
Joined: 13 Dec 2006, 13:35
Location: Obala Ljudovache, Beograd

Post by Charlie surfs again » 27 Jul 2008, 15:05

ma najbolje cu gledam ovo :lol:
"AKO SI MI PRIJATELJ NE RAZGOVARAJ SA MNOM"
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Jul 2008, 15:11

A$H wrote:Quarantine Red Band Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=P5YPujbRiM8
usput nije mi jasno koja im je fora stavit kraj filma u trailer??
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Jul 2008, 15:33

A$H wrote:
A$H wrote:Quarantine Red Band Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=P5YPujbRiM8
usput nije mi jasno koja im je fora stavit kraj filma u trailer??
pa ako nisi gledao remake, onda valjda znaš da to nije kraj filma?
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 27 Jul 2008, 15:33

A$H wrote:Quarantine Red Band Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=P5YPujbRiM8
lose... mozda da nisam nikada vidjela rec ili da je ovo americki film u originalu, mozda bi bilo cak zanimljivo...kao, joj vidi, zgodna ideja.
ko da gledam jeftinu kopiju spanj. verzije.
film me ni najmanje ne zanima i sumnjam da ima sto ponuditi.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Jul 2008, 15:35

john_constantine wrote:
A$H wrote:
A$H wrote:Quarantine Red Band Trailer - http://www.youtube.com/watch?v=P5YPujbRiM8
usput nije mi jasno koja im je fora stavit kraj filma u trailer??
pa ako nisi gledao remake, onda valjda znaš da to nije kraj filma?
??

da ga jebes ne kuzim kaj si napisao.. :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Clayman
Posts: 144
Joined: 24 Nov 2007, 09:32

Post by Clayman » 27 Jul 2008, 15:36

Ne planiram gledati ovaj remake. I naslovnica mi djeluje totalno nezanimljivo i bezveze. Još nisam ni gledao REC, ali planiram skoro, uz još neke europske horore koje sam propustio. Nakon strahote, The Shuttera mi se smučilo od remakeova svih vrsta.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Jul 2008, 15:52

A$H wrote:
john_constantine wrote:
A$H wrote: usput nije mi jasno koja im je fora stavit kraj filma u trailer??
pa ako nisi gledao remake, onda valjda znaš da to nije kraj filma?
??

da ga jebes ne kuzim kaj si napisao.. :lol: :lol:
ma ono, ako taj remake snimaju zato jer u americi ne vole strane filmove s titlovima, jer im je to teško čitati. I čovjek koji nije gledao original REC, njemu ta scena neće vjerojatno ništa značiti, po čemu bi on zaključio da je to kraj filma?
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Jul 2008, 16:29

john_constantine wrote:
A$H wrote:
john_constantine wrote: pa ako nisi gledao remake, onda valjda znaš da to nije kraj filma?
??

da ga jebes ne kuzim kaj si napisao.. :lol: :lol:
ma ono, ako taj remake snimaju zato jer u americi ne vole strane filmove s titlovima, jer im je to teško čitati. I čovjek koji nije gledao original REC, njemu ta scena neće vjerojatno ništa značiti, po čemu bi on zaključio da je to kraj filma?
a gle moj frend je skuzio, nije gledao original..pogleda trailer i pita nakon te scene kaj na kraju treba pogiba? tad sam bas zamjetio tu scenu..

kao da gledas trailer za Reservoir Dogs i onda vidis kako se svi medjusobno pobiju..dovoljno za zakljucke...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Jul 2008, 16:36

A$H wrote:
john_constantine wrote:
A$H wrote: ??

da ga jebes ne kuzim kaj si napisao.. :lol: :lol:
ma ono, ako taj remake snimaju zato jer u americi ne vole strane filmove s titlovima, jer im je to teško čitati. I čovjek koji nije gledao original REC, njemu ta scena neće vjerojatno ništa značiti, po čemu bi on zaključio da je to kraj filma?
a gle moj frend je skuzio, nije gledao original..pogleda trailer i pita nakon te scene kaj na kraju treba pogiba? tad sam bas zamjetio tu scenu..

kao da gledas trailer za Reservoir Dogs i onda vidis kako se svi medjusobno pobiju..dovoljno za zakljucke...
ma to je vjerojatno neka dobra duša stavila kraj da druge poštedi sranja od filma. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 28 Jul 2008, 21:42

dr_gonzo wrote:
john_constantine wrote:
HorrorHR wrote:trailer:

http://movies.yahoo.com/movie/1809956042/video/8716642/

hm, djeluje baš kao potpuno isti film, nisu se potrudili išta novoga staviti. zašto bi to trebao gledati?

odlučno bojkotiram gledanje ovoga unaprijed...
pa valjda se zato zove remake? :lol:

je, preslično je, makar se ne sjećam da je bilo psa u originalu. A jennifer carpenter je preočajna, i smiješno izgleda dok se plače. :lol: Ali teško da će ona djevojka iz apartmana nadmašiti onu odvratnu staricu iz originala. :roll:
Slažem se 8)
ma ajde ljudi, naravno da ćemo ga svi pogledati! :roll:
mislim i ja sam puko kad sam vidio najavu pa trejler koji je očita kopija originala, samo s drugim glumcima, i da, bez engl. titlova.
ali boli amere kurac što je film copy-paste kad znaju da će opet pobrati barem neke pare, ne rade te remakeove horror fanovi ili redatelji s vizijom. to je čisti biznis. i naravno da je bolje da izađe što prije nakon originala, dok je još hype tu.

rec je jedan od najboljih horrora ikada, film je gotovo savršen i naravno da se tu nema što nadograditi ili unaprijediti.
iznenađuje me i što originalni autori rade nastavak!

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 29 Jul 2008, 00:01

negativni wrote: iznenađuje me i što originalni autori rade nastavak!
miris novca došao je i do njihovog nosa,.
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 29 Jul 2008, 04:52

eto o cem sam pricao..sad su se oni sjetili..ajde da vidim i kakav su to kraj slozili...
Has Screen Gems Spoiled Quarantine?

July 28, 2008

Spoiler Warning: The following hints at the conclusion of Screen Gems' upcoming Quarantine.

You've seen the poster. Experienced and examined the trailer. So just how much of Quarantine's finale is being spoiled in Sony's marketing of the picture?

Horror-savvy fiends who have seen the film upon which this remake is based, Rec, are crying foul saying the image of Jennifer Carpenter being dragged into the darkness ruins the end. The Dowdle Bros., those responsible for the American update, disagree.

"No one has seen at the end of our movie," says director John Dowdle during breakfast with Shock over the weekend. "You don't know how we end it. It's different."

We press them for more details, querying them on rumors of additional shooting that have taken place within the last month. "The film, before the additional shooting, at ten minutes started to get into things," John says. "We felt it would be nice to build a little bit more character time before we crank into it. So we added some more scenes at the fire station, stuff like that."

Drew Dowdle, co-writer and producer on the film, adds those who saw early cuts of the film loved the dynamic between actors Jennifer Carpenter and Jay Hernandez, so more of their interplay was dropped into the film.
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 29 Jul 2008, 11:53

A$H wrote:eto o cem sam pricao..sad su se oni sjetili..ajde da vidim i kakav su to kraj slozili...

"We felt it would be nice to build a little bit more character time before we crank into it. So we added some more scenes at the fire station, stuff like that."
hmm, znaći bit će nepotrebnih scena.
to je kao kad neki bend kaže da će se na novom albumu "vratiti korjenima", čitaj: nemaju svježih ideja.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Jul 2008, 12:10

Drew Dowdle, co-writer and producer on the film, adds those who saw early cuts of the film loved the dynamic between actors Jennifer Carpenter and Jay Hernandez, so more of their interplay was dropped into the film.
nadam se da neće biti ljubića ovdje 8)

Post Reply