Saw IV

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 24 Nov 2007, 20:06

nije da nije dobro, ali baš nakon 4 dijela je već isfurano, kao što sam već gore rekla, šteta je to jer je diktafon bio super i orginalan a sad to više nije..btw cam ver je vrlo dobra, tako da možeš skinut.
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 24 Nov 2007, 20:08

metallicat wrote:nije da nije dobro, ali baš nakon 4 dijela je već isfurano, kao što sam već gore rekla, šteta je to jer je diktafon bio super i orginalan a sad to više nije..btw cam ver je vrlo dobra, tako da možeš skinut.
Thanks 8)

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 02 Dec 2007, 09:29

Saw 4 i u našim kinima, vidio reklamu na TV-u :wink:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 16:30

wow ko bi rekao. možda čak i odem vidit malo krvi u kinu :D
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Dec 2007, 16:46

metallicat wrote:wow ko bi rekao. možda čak i odem vidit malo krvi u kinu :D
ah, što bi dao za jedan štos u kinu - krvava scena, a za stropa počne špricati crvena boja nalik na krv na gledatelje u kinu. :mrgreen: A vani pri izlazu prodaješ Ariel ili neko drugo sredstvo za čišćenje.
Michel puši karu.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 17:11

john_constantine wrote:
metallicat wrote:wow ko bi rekao. možda čak i odem vidit malo krvi u kinu :D
ah, što bi dao za jedan štos u kinu - krvava scena, a za stropa počne špricati crvena boja nalik na krv na gledatelje u kinu. :mrgreen: A vani pri izlazu prodaješ Ariel ili neko drugo sredstvo za čišćenje.
da bilo bi genijalno da ima nekik efekata, ili npr nešto brutalno krvavo kao u blade-u :oops: :D
Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 02 Dec 2007, 17:16

metallicat wrote:
john_constantine wrote:
metallicat wrote:wow ko bi rekao. možda čak i odem vidit malo krvi u kinu :D
ah, što bi dao za jedan štos u kinu - krvava scena, a za stropa počne špricati crvena boja nalik na krv na gledatelje u kinu. :mrgreen: A vani pri izlazu prodaješ Ariel ili neko drugo sredstvo za čišćenje.
da bilo bi genijalno da ima nekik efekata, ili npr nešto brutalno krvavo kao u blade-u :oops: :D
my girl. :heart: Ma može se uvijek lažirati ubojstvo u kinu. :D Ono, netko se digne, a kako je mračno, drugi zamahne mačetom jer mu ovaj smeta i osakati mu glavu. :D
Michel puši karu.

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 02 Dec 2007, 17:39

john_constantine wrote:
metallicat wrote:
john_constantine wrote: ah, što bi dao za jedan štos u kinu - krvava scena, a za stropa počne špricati crvena boja nalik na krv na gledatelje u kinu. :mrgreen: A vani pri izlazu prodaješ Ariel ili neko drugo sredstvo za čišćenje.
da bilo bi genijalno da ima nekik efekata, ili npr nešto brutalno krvavo kao u blade-u :oops: :D
my girl. :heart: Ma može se uvijek lažirati ubojstvo u kinu. :D Ono, netko se digne, a kako je mračno, drugi zamahne mačetom jer mu ovaj smeta i osakati mu glavu. :D
da da :twisted: uf da ja imam kino... :twisted: :P :lol: na plakatu bi pisalo ''danas krvoproliće'' :twisted: :lol:
Image

User avatar
krava u ulici brijestova
Posts: 4
Joined: 15 Jul 2009, 22:55

Post by krava u ulici brijestova » 09 Aug 2009, 23:14

4. dio mi je dosad najgori u Saw serijalu

Post Reply