Annabelle (2014)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Annabelle (2014)

Post by Asfodel » 24 Oct 2014, 17:01

Ja sam se vec pocela hvatati za glavu cim sam, jos onomad, vidjela da je ovo najavljeno i poster.. malo jos gore sam se osjecala vidjevsi vise slika.. da bih nedavno gledajuci trailer skoro pala u anafilakticki sok :facepalm:
..nakon toga nije uslijedilo drzanje otvorenog uma i gledanje filma, nego citanje vasih recenzija :)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: Annabelle (2014)

Post by GreenHornet » 11 Nov 2014, 11:00

Film koji se prema svim recenzijama ili voli ili ne, nema gotovo uopce sredine. Ja spadam u ove druge- po meni je ovo ispodprosjecan film. Naravno, Annabelle je sa svakom scenom zaista prejeziva, o lutki samo najbolje mogu reci. Soundtrack je takoder vrlo spooky, i ima par finih scena. To je po meni sve pozitivno. Jedan od vecih minusa su glavni likovi- i gluma i kako su napravljeni, totalno lose. Pogotovo je zenska lose odradila svoj posao. Puno rupa i nelogicnosti u scenariju, te nepotrebnih scena. Taj dio oko sekte nekako s brda, s dola, totalno neuvjerljivo napravljen. Na neke scene koje su trebale strasne biti sam zijevao zapravo, i cekao da sto prije zavrse, iz dosade. Imam dojam da je ovaj film sklepan na brzinu samo radi lutke, a ni ona u principu ne igra neku vaznu ulogu!
4-4.5/10
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
woodruff
Posts: 92
Joined: 08 Aug 2013, 13:23
Contact:

Re: Annabelle (2014)

Post by woodruff » 21 Dec 2014, 11:10

Da nije izuzetne produkcije koju čine savršena fotografija, odlična režija i kamera, koje uz pomoć dobre lokacije povremeno uspevaju da stvore jezivu atmosferu film ne bi bio ništa vredniji od prosečnog SyFy mockbustera na neki horor hit. Tu se savršeno dobro uklapaju i bezlični glumci koje već danas ne bih prepoznao da ih vidim na ekranu. Nadam se samo da neka druga lutka koja je u ovom filmu sedela pored Annabelle neće dobiti svoj spin-off film. Ocena: 4/10

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Annabelle (2014)

Post by boyko » 03 Feb 2015, 23:19

pa i nije baš tolko loš kolko se tu piše, al nije ni vrijedan spomena.
kraj me razočaral jer je totalno predvidljiv. čim se Evelyn malo više put pojavila, odmah mi je bilo jasno kak stvari stoje i kak završava..
cijelu radnju spašava na momente jeziva atmosfera, i moram priznat da sam se par put baš dobro naježil. proklete lutke :D
7/10
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

Post Reply