American Mary (2012)

Mjesto za horore iz novog milenija.
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: American Mary (2012)

Post by elrania » 13 Mar 2013, 19:25

John_Ryder wrote:nisam imao neka očekivanja sudeći po komentarima,ali ispalo sasvim zanimljivo i seksi,inače fanovi bodi modifikejšna bi trebali ovo čekirat,Katharine Isabelle mmmmm :oops: 6.5/10
aj dobro, idem ga skinut :P

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: American Mary (2012)

Post by john_constantine » 13 Mar 2013, 19:36

Salvador wrote:Sporo, dosadno, ali na momente zanimllivo. 5/10
da, to sam baš i očekivao. Zato mi se niti ne gleda film :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Mary (2012)

Post by Michel » 13 Mar 2013, 20:16

Cons, možda promjeniš mišljenje http://www.horrorhr.com/tamnica/viewtop ... 97#p327897

Ne znam, ne bih rekao da je spor. Radnja je prilično dinamična.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: American Mary (2012)

Post by elrania » 13 Mar 2013, 23:14

ne vidim što je ovdje sporo. film nije ultra dinamičan i nabrijan, al nije bome ni spor; baš je taman tempo.
svidio mi se! dobro mi je što su skombinirali i psihološki i ovaj cijeli fizički aspekt i učinili smislenu akcija-reakcija situaciju.
no, čudno mi je vidjeti horor film gdje se hrpa tih nekih bodymodova predstavlja kao...pa...horor. ok je za iskoristiti na tom polju, al eto, meni je malo smiješno sve to...pogotovo što ima jedan dokumentarac koji je pak puno više toga prikazao.
SpoilerShow
eh da, sve osim amputacija što mi je uvijek teško za vidjeti.
preporučila bih ovo i drugima. film je osvježenje među svim ovim il napadno paranormalnim il brutano besmislenim ostvarenjima koja se štancaju već ohoho vremena.

no, moglo je i bolje, to svakako. možda da je bar mini-serija nastala iz ideje i ponudila vremena da se sve to razradi kak se spada, jer bilo je dojma nabacanosti.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: American Mary (2012)

Post by Salvador » 14 Mar 2013, 01:52

elrania wrote:ne vidim što je ovdje sporo. film nije ultra dinamičan i nabrijan, al nije bome ni spor; baš je taman tempo.
svidio mi se! dobro mi je što su skombinirali i psihološki i ovaj cijeli fizički aspekt i učinili smislenu akcija-reakcija situaciju.
no, čudno mi je vidjeti horor film gdje se hrpa tih nekih bodymodova predstavlja kao...pa...horor. ok je za iskoristiti na tom polju, al eto, meni je malo smiješno sve to...pogotovo što ima jedan dokumentarac koji je pak puno više toga prikazao.
SpoilerShow
eh da, sve osim amputacija što mi je uvijek teško za vidjeti.
preporučila bih ovo i drugima. film je osvježenje među svim ovim il napadno paranormalnim il brutano besmislenim ostvarenjima koja se štancaju već ohoho vremena.

no, moglo je i bolje, to svakako. možda da je bar mini-serija nastala iz ideje i ponudila vremena da se sve to razradi kak se spada, jer bilo je dojma nabacanosti.

Ja ne gledam paranormalno niti slične filmove, ali i ovo mi skoro spada u isti koš jer mi je njesra.. Nije ovo ništa novo, Cronenberg je radio takve filmove i on je jedan od začetnika body horrora.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: American Mary (2012)

Post by elrania » 14 Mar 2013, 02:01

naravno da nije novo. uspoređujem temu ovog filma s temama drugih filmova koji izlaze u posljednje vrijeme i zadovoljna sam što me neki zainteresirao i još bolje - što je ispao ok.
usput, mene je ovo dosta na may podsjetilo zbog utjecaja traume i valjda te neke izvrnutosti.

User avatar
Salvador
Posts: 1157
Joined: 22 Nov 2011, 07:53

Re: American Mary (2012)

Post by Salvador » 14 Mar 2013, 02:06

Film je izvrnut i ona Isabel mi je super, ali kako sam već rekao, samo mi je na momente dobar, a i nagledao sam se eksplotacijskih i sličnih filmova gdje ima svega i svačega te mi zato možda film i ne predstavlja nešto posebno.

User avatar
Michel
Posts: 11736
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: American Mary (2012)

Post by Michel » 14 Mar 2013, 02:16

Ja nisam ni očekivao neki čisti eksplotacijski film, ali sam dobio ono što sam htio. Prehot Mary :zubifale: koja mi je bila izuzetno cool i sami njezin odnos s ostalim likovima mi je bio odličan. I slažem se za Cronenberga. Volim njegove body horore.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply