Hostel II

Mjesto za horore iz novog milenija.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Apr 2007, 00:13

Truba wrote:mene ovo podsjeća na filmove o samurajima :evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ima nešto u tome ;)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 04 May 2007, 15:39

Evo neke slike iz filma...friško, friško... :lol: :lol:

http://iesb.net/index.php?option=com_co ... &Itemid=99

User avatar
Deimos
Posts: 665
Joined: 06 Jan 2007, 13:35
Location: The Abyss

Post by Deimos » 04 May 2007, 20:24

nadam se da ne će biti patetike iz jedinice. i malo više krvi

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 11 May 2007, 01:31

Službeni sajt je online:
http://www.hostel2.com/

Osim par slikica iz filma, kul menija koji ubrzo postane dosadan i cast and crew infoa, niš posebno ...

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 17 May 2007, 12:15

Evo još dva postera...fakat ga forsaju sa tim plakatima...već ih je 6-7 izašlo... :roll: 8)

Image Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 17 May 2007, 13:23

ovaj drugi :rock:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 28 May 2007, 11:30

sa movieweb.com:
While looking for a pair of cheap sunglasses and a velour leisure suit down in Santee Alley, I ran across a man in the middle of the street selling a pile of Hostel: Part II DVDs.

I asked him how it was already on bootleg, and we got in a small argument about the film's release date. After a fifteen-minute squabble, I purchased the disc for five dollars. The back of the case had the description for the first Hostel film. I thought I might have been hornswoggled.

Upon home inspection of the DVD, all I can say is that S. Mooridian is going to be in a lot of trouble. His name is watermarked on the print.

The flawless studio quality version contained on the five dollar disc is indeed Hostel: Part II. The words "AK-Bigel Entertainment Property of Screen Gems" obscure the lower portion of the screen, but other than that it is of superior quality.

This is a real shame, and could possibly hurt Hostel: Part II's opening weekend numbers. This is Lionsgate's tentpole film of the summer.

Even though I have the DVD, I will probably destroy it and watch the film at a theater. Most likely the Drive-in. Or, maybe I'll take the disc to Eli Roth when I meet him at the junket.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 May 2007, 16:50

Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 28 May 2007, 17:01

dr_gonzo wrote:Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
TCM beginning se slazem da je bio bez duse ali hostel je za mene bio odlicno horror osvjezenje neznam kaj pola foruma brije ... :roll:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 28 May 2007, 17:13

dr_gonzo wrote:Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
Ovo potpisujem...iako se ne slažem u vezi Hills Have Eyes...taj film je imao dušu, i odlično je mixao scarry atmosferu te tkz. komadanje tjelesa...a TCMB nisam gledao, tak da to neću komentirati...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 May 2007, 17:29

Aryx wrote:
dr_gonzo wrote:Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
TCM beginning se slazem da je bio bez duse ali hostel je za mene bio odlicno horror osvjezenje neznam kaj pola foruma brije ... :roll:
meni je taj TCM bio više dosadan pošto sam imao dojam kao da gledam isti film, kao remake. Glupo je bilo napraviti film koji se događa prije remakea. :roll: Ali leatherface, moram priznati da je bio odličan dok nije stavio kožnu masku.
Michel puši karu.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 28 May 2007, 20:20

dr_gonzo wrote:Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
I ja potpisujem i :prayer: izjavi. Hostel je ukratko smeće a sumnjam da će nastavak biti imalo bolji . Zapravo i ne namjeravam ga gledat koliko je prvi bio loš i
režiji i pisanju ostaje Eli Roth koj je jednostavno ne shvaća što je pravi horror i nema blage veze. A što se tiće ljubiteljima nasilja i krvi kao što je rekao Drakonrage neka rađe gledaj filmove poput Hills Have Eyes remejka , prva dva Evil Deada 2 i Braindeada.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 28 May 2007, 20:23

Unreal wrote:
dr_gonzo wrote:Ma prvi je bio totalni :shajse: uz samo jednu scenu koja je bila upečatljiva - ona kda onaj meksikanac bježi (ostaje baz prstiju, a kad bježi ima onu demonsku masku...)... Nekako je imao trasherski štih, a buđet mu nije bilo loš...kao da gledam neki ukrajinski horor...

Uz sve to ne nadam se baš ama ničemu u drugom djelu, jer nikad nisam volio filmove bez duše gdje je samo najvažnije da se ljudi komadaju bez veze i da se pokazuje previše gorea...

Isto je bilo sa TCM: Beginning, gdje je to bilo bezdušno komadanje ljudi...a bezveze i bez duše (jedini plus filma jeste objašnjenje kako je Sheriff Hoyt postao ono što je bio u remakeu i naravno početak Leatherfacea)...
Moram dodati da je i kraj bio besmislen...

Evo mi mlađi brat kaže da sam u krivu, ali što on zna kad još nije pogledao ništa od horora ispod 1990-te (iznimka je Evil Dead trilogija koju obožava)...
Ako mi se gleda komadanje ljudi onda bih prije uvijek izabrao BrainDead ili Hills Have Eyes remake.... 8)
I ja potpisujem i :prayer: izjavi. Hostel je ukratko smeće a sumnjam da će nastavak biti imalo bolji . Zapravo i ne namjeravam ga gledat koliko je prvi bio loš i
režiji i pisanju ostaje Eli Roth koj je jednostavno ne shvaća što je pravi horror i nema blage veze. A što se tiće ljubiteljima nasilja i krvi kao što je rekao Drakonrage neka rađe gledaj filmove poput Hills Have Eyes remejka , prva dva Evil Deada 2 i Braindeada.
pogledao.... Hostel sam isao gledat u kino i film mi je bas izazvao onaj gutwrenching osjecaj nelagode , to malo filmova mi uspije tako da sigurno idem gledati hostel 2 , nemogu vise docekati :D . Hostel ima pricu, mozda vam nije dovoljno kompleksna ili sta ja znam, ali meni bas zbog te jednostavnosti mi odgovara.
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6287
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 29 May 2007, 01:41

Prvo što mi je zasmetalo u filmu jeste što su nas Eurpoljane prikazali kao najveće seljačine....
Drugo čak mi je i Schumaherova "8mm" bolji od "Hostela", jer se oba baziraju na 'snuf' osjećaju gledatelja...
Treće Roth se uvijek smatra velikim horor fanom i svaka mu čast zbog toga, ali jedno je biti horor fanom, a drugo je biti redateljem...

Da se nadovežem na zadnju rečenicu

- hoću reći Rothov "Cabin Fever" je bio veliko iznenađenje za mene i jako osvježenje horor žanru (iako i film kao takav nije bez svojih mana i klišeja...ali ipak sam film već preko 20 puta gledao), no "Hostel" je druga stvar....
Štoviše usporedio bih Rotha sa T. Hooperom jer oba dva su imala prvi film koji je bio iznenađenje (TCM je postao kult i jedan od 5-6 filmova koji su oblikovali horor žanr kao takav, "Cabin Fever" nije postao kult ali je bio veliko osvježenje za ustajali žanr), ali kasnije su ga brate zasrali...Roth sa Hostelom, a Hooper...a sa čim već nije...pogledajte samo TCM 2 (Poltergeista neću spominjati jer je film snimio Spilberg što se vidi u svakom kadru, a zajebite to što piše da je Hooper redatelj...

Nadam se da sam se sa Rothom prevario, jer kako sam rekao ako si veliki fan horora ne znači da ćeš znati snimiti velike filmove (to je do sada uspijelo samo P. Jacksonu i S. Riamiju, koji su mnogo puta priznali da su im baš horori bili nadraži)...

Još jedno da kažem da je najgore kad redatelj misli ako kopira koju foru iz nekog filma da će to dobro proći...jedva da prođe kad je ta fora samo posveta određenom filmu, a opet se i tu treba odnositi sa doziranjem što kako učiniti u određenom trenutku, jer se neki redatelji lako izgube u tom labirintu ili jednostavno nemaju nos a snimili bi tu scenu....

Mene samo zanima kako će Eli Roth ekranizirati Kingov "Cell".... samo da ne pokuša kopirati Romera ili film "Omega Man"...

p.s. - gledao sam foršpan i mogu reći da mi izgleda i dosadno (kako je izjavio i HorroHR) i nezanimljivo...a opet znam da će biti komadanja i krvi, ali sve to bez duše (čitaj pogledat ćemo film i možda mu se više nikada ne vratiti..)...

Nadam se da ste me razumjeli što sam želio reći :wink:
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 May 2007, 01:47

Meni je "Cabin Fever" bio stvarno ultra zabavan film i gledao sam ga bar 3-4 puta (sam, sa ekipom, sam, pa čak i sa curom :D ). Znao sam odmah da će Roth uspjeti, neznam jednostavno isto kao i kad sam vidio prvi spot od Spice Girls i rekao sam si ove će dignuti masnu paru. Jednostavno neki filing :)

Ma kakav je "Hostel" ispao (meni koliko se sjećam u pozitivnom mišljenju, nevezano za mane) film je napravio veliku stvar za horror žanr. Isto kao i što svako govno od rimejka poput The Fog koji je smeće ali digne dobre pare (treće mejsto box officea) isto tako utječe pozitivno na žanr. Jest da uz rimejkove dolaze novi rimejkovi, ali što više horrora to bolje, napokon se žanr pokrenuo nakon pada u prvoj polovici devedesetih.

"Hostel 2" - djeluje mi nezanimljivo, ali znam zašto ću ga sa guštom gledati - vizualno rasturanje ljudskog tijela, zgodne teenagerice koje najebu (valjda jer sam maijak za teen slasherima pa mi girls in peril lajt motiv paše) i naposlijetku da vidim dali je Roth zabrijao na nešto pozitivno ili kreće silaznom putanjom.

Iskreno? Ne sviđa mi se taj dio priče koji prati dvoje potencijalnih sadista, više bi bolio da je Roth napravio rimejk svoje jedinice samo sa više trebica :D Makar je i tamo bilo solidno za oko. Takve filmove ne gledam iz niti jedne perspektive osim iz njihove zabavne vrijednosti.

Post Reply