Undead

Mjesto za horore iz novog milenija.
Ghrall
Posts: 1548
Joined: 29 Oct 2006, 10:12
Location: Zabok
Contact:

Post by Ghrall » 18 Jan 2008, 18:25

Meni je bio dosta dobar i trebao bi ga opet pogledati da se malo podsjetim.

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Post by juriel » 03 Nov 2008, 09:06

John_Ryder wrote:
Chop Top wrote:s obzirom da su ga burazeri sami snimili, producirali, uradili sve one specijalne efekte, film je remek djelo
vrijedi ga pogledat, čista zajebancija nešto u stilu shaun of the dead
po meni je puno bolji od shaun of the dead
Slažem se! Undead je prehebeni zombie flick i stavio bi ga kao obavezno štivo svim ljubiteljima horora (uz stare filmove P. Jacksona i S. Raimija)

arminio
Posts: 144
Joined: 26 Sep 2008, 15:08

Post by arminio » 03 Nov 2008, 13:43

Fantastican film posebno kad se uzme u obzir da je radjen u "kucnoj" produkciji, da je tokom preprodukcije svaki kadar uvjezban toliko da se na snimanju prakticno nije ponavljalo i da su svi CGI efekti radjeni na kucnim racunalima samih redatelja nekoliko mjeseci (mislim da su imali laptop i PC ali nisam siguran)! A sve izgleda svjetski!
arminio

www.zuti-titl.com - drugacije o filmu / o drugacijem filmu
http://agrgic.tripod.com/rew

User avatar
negativni
Posts: 309
Joined: 25 Jul 2008, 21:33
Contact:

Post by negativni » 05 Nov 2008, 22:35

john_constantine wrote:
Djuro19 wrote:http://www.imdb.com/title/tt0339840/

znači taj je film dosta dobar?
Ne dobar, prejebeno odličan. alieni, zombiji, kisela kiša, originalni humor, umjetnički izražaj filma, akcijske scene, prejeben escene, zabavni likovi, zombiji... Može stati uz bok wolf creek, stvarno odličan australijski film.
"australijski" kažeš?! :)
čim sam to vidijo, uz ovo sve navedeno stavio da se skida,
nijedan noviji australski me nije razočarao.

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 27 Feb 2009, 21:55

Upravo sam pogledao, baš zbog pohvala sa ovog foruma i moram reći da ste me razočarali :) Film je teško varljivo :shajse: i jedino vredno pažnje su zombiji i vanzemaljac u krupnom kadru, početak je jedan od najdosadnijih u istoriji filma, likovi su neopisivo nezanimljivi, radnja je pretežno dosadna i razvučena. ja ne znam da li ste spurnjali neku travku pobrljavku kad vam je ovo smešan film (neki su čak ocenili da je smešniji od "Shaun of the Dead" što je svetlosnu godinu daleko od istine) . :wink:
I da, twist je manje-više OK, ali sve u svemu uzalud protraćenih sat i 45 minuta...
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 Feb 2009, 00:06

The Undertaker wrote:Upravo sam pogledao, baš zbog pohvala sa ovog foruma i moram reći da ste me razočarali :) Film je teško varljivo :shajse: i jedino vredno pažnje su zombiji i vanzemaljac u krupnom kadru, početak je jedan od najdosadnijih u istoriji filma, likovi su neopisivo nezanimljivi, radnja je pretežno dosadna i razvučena. neki su čak ocenili da je smešniji od "Shaun of the Dead" što je svetlosnu godinu daleko od istine . :wink:
I da, twist je manje-više OK, ali sve u svemu uzalud protraćenih sat i 45 minuta...

Evo ja ću se složiti sa ovom konstatacijom (samo bez onog spurnjali neku travku pobrljavku :lol: ) i sve ostalo je kao da sam ja rekao... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 28 Feb 2009, 09:03

dr_gonzo wrote:
The Undertaker wrote:Upravo sam pogledao, baš zbog pohvala sa ovog foruma i moram reći da ste me razočarali :) Film je teško varljivo :shajse: i jedino vredno pažnje su zombiji i vanzemaljac u krupnom kadru, početak je jedan od najdosadnijih u istoriji filma, likovi su neopisivo nezanimljivi, radnja je pretežno dosadna i razvučena. neki su čak ocenili da je smešniji od "Shaun of the Dead" što je svetlosnu godinu daleko od istine . :wink:
I da, twist je manje-više OK, ali sve u svemu uzalud protraćenih sat i 45 minuta...

Evo ja ću se složiti sa ovom konstatacijom (samo bez onog spurnjali neku travku pobrljavku :lol: ) i sve ostalo je kao da sam ja rekao... 8)
bah... undead pamtim po odličnim akcijskim krvavim scenama, tim bojama kojima je film okružen, originalnom humoru, onom saltu u kuhinji i sačmaricom, spajajem ideje zombija i aliena, i količina ludosti + sjajni završetak. :D Početak je malčice usporen, ali čim krene... 4/5
Michel puši karu.

User avatar
The Undertaker
Posts: 255
Joined: 27 Nov 2007, 17:25
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by The Undertaker » 28 Feb 2009, 10:40

Slažem se da su ukusi različiti ali meni se moj ukus najviše sviđa :lol:
None off you all seem to understand.
I'm not locked in here with you,
you're locked in here with me!

User avatar
kraykulla
Posts: 639
Joined: 10 Dec 2009, 13:05
Location: Hell

Re: Undead

Post by kraykulla » 29 Dec 2009, 22:39

sigurno jedan od boljih te vrste.nisam imao neka očekivanja a ispao zakon.
pogotovo zakon završetak filma kao da si na nečemu.
sjajan mix zombiea,vanzemaljaca sa laganim dodirom psihodelije :rolleyes: .8/10.

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re:

Post by GreenHornet » 23 Apr 2012, 11:37

dr_gonzo wrote:
The Undertaker wrote:Upravo sam pogledao, baš zbog pohvala sa ovog foruma i moram reći da ste me razočarali :) Film je teško varljivo :shajse: i jedino vredno pažnje su zombiji i vanzemaljac u krupnom kadru, početak je jedan od najdosadnijih u istoriji filma, likovi su neopisivo nezanimljivi, radnja je pretežno dosadna i razvučena. neki su čak ocenili da je smešniji od "Shaun of the Dead" što je svetlosnu godinu daleko od istine . :wink:
I da, twist je manje-više OK, ali sve u svemu uzalud protraćenih sat i 45 minuta...

Evo ja ću se složiti sa ovom konstatacijom (samo bez onog spurnjali neku travku pobrljavku :lol: ) i sve ostalo je kao da sam ja rekao... 8)
potpis.uspio odgledati 65 minuta...ona jednolicna pucnjava po zombijima je ubitacno dosadna.
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Re: Re:

Post by Aryx » 25 Apr 2012, 12:13

GreenHornet wrote:
dr_gonzo wrote:
The Undertaker wrote:Upravo sam pogledao, baš zbog pohvala sa ovog foruma i moram reći da ste me razočarali :) Film je teško varljivo :shajse: i jedino vredno pažnje su zombiji i vanzemaljac u krupnom kadru, početak je jedan od najdosadnijih u istoriji filma, likovi su neopisivo nezanimljivi, radnja je pretežno dosadna i razvučena. neki su čak ocenili da je smešniji od "Shaun of the Dead" što je svetlosnu godinu daleko od istine . :wink:
I da, twist je manje-više OK, ali sve u svemu uzalud protraćenih sat i 45 minuta...

Evo ja ću se složiti sa ovom konstatacijom (samo bez onog spurnjali neku travku pobrljavku :lol: ) i sve ostalo je kao da sam ja rekao... 8)
potpis.uspio odgledati 65 minuta...ona jednolicna pucnjava po zombijima je ubitacno dosadna.
+1
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6291
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 19 Dec 2012, 11:11

Image

SADRŽAJ:
"- Tihi ribarski gradić Berkeley bude poprištem čudne meteorske kiše koja većinu njegovih stanovnika pretvori u mesožderne žive mrtvace, koji se pokušavaju dočepati i nahraniti manjom grupicom neinficiranih, koja traži spas dalje od mjesta započete infestacije."

Undead (2003)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply